Blixer 5 V.V.
₺42.579,65 + KDV
₺81.883,93 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
Blixer 5 Plus
₺35.775,97 + KDV
₺68.799,95 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
Blixer 4 V.V.
₺32.600,93 + KDV
₺62.694,09 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
Blixer 4 Monofaz
₺25.343,68 + KDV
₺48.737,84 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
Blixer 4 Trifaze
₺27.101,29 + KDV
₺52.117,87 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
Blixer 3
₺22.282,02 + KDV
₺42.850,05 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo

Robotcoupe Blixer

Blixer her mutfakta aranan bir profesyonel mutfak ekipmanıdır. Size mutfaklarınız da yardımcı olacak hızınızı artıracak bir üründür. Fakat bir blixer donanımlı özelliklere ve kaliteli bir malzemeyle üretilmesi gerekir. Her blixer mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanamazsınız. Robotcoupe Türkiye yetkili ithalatçısı endüstriyel mutfak sektöründe 1982’den beri faaliyet gösterir size mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanacağınız ürünler üretir. Robotcoupe Blixer ise bu ürünlerden biridir. Robotcoupe Blixer püre haline getirilmiş, çiğ veya pişmiş, yarı sıvı, sıvı veya macun kıvamındaki yemeklerinizi kolayca gerçekleştirecektir. Size mutfaklarınızda yardımcı olacak ve hızınızı artıracak bir üründür.

Robotcoupe Blixer Modelleri

Blixer modelleri Türkiye’de çok fazla var ama donanımlı özelliklere sahip ve kaliteli malzemelerden üretilmiş bir Robotcoupe Blixer gibi olamaz, Robotcoupe Blixer markası size mutfaklarınızda bir yiyecek kesici ve karıştırıcının işlevlerini bir araya getirir. Sebze doğrama makinelerinde dünyanın en iyisi olan Robotcoupe endüstriyel mutfaklarda kullana bileceğiniz sebze doğrama – parçalama ürünleri üretmektedir.  Robotcoupe Blixer modellerini en uygun fiyata mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz.

Robotcoupe Blixer Fiyatları

Mutfaklarında hızını artıracak, kaliteli bir ürün isteyen her şefin ve restoran sahibinin tercih edeceği profesyonel mutfak ekipmanıdır. Blixer modelleri içinde Robotcoupe Blixer en uygun fiyata sahiptir. Robotcoupe Blixer incelediğinizde donanımlı özellikleri sayesinde tercih edeceğiniz bir üründür.

Robotcoupe Blixer 3 İle İkisi Bir Arada

Mutfaklarınızda kullandığınız iki ekipmanı tek ekipmanda birleştiren Robotcoupe Blixer mixer / blender kombinasyonunu bir arada bulunduran endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Püre haline getirilmiş, çiğ veya pişmiş, yarı sıvı, sıvı veya hamurlu yemeklerinizi kolayca yapacaksınız. Sızdırmaz kapaklı olup kapağın üstünden kapağı açmadan ekleme yapabilirsiniz. Robotcoupe Blixer 3 kapağa tutturulmuş bir güvenlik cihazı hareketli bıçaklarımıza erişimi engeller ve entegre bir motor frenleme cihazı  sayesinde şeflere maksimum güvenlik sağlanır. Paslanmaz motor yatağı sayesinde uzun ömürlü bir üründür. Temizlik için çıkarılabilir başlıklı paslanmaz standart düz​ bıçak ve iki bölümlü sıyırıcı kol dağıtma sayesinde kolay temizlenir.  . Robotcoupe Blixer 3 parts,  yiyecekle temas eden her bir parça, en sıkı hijyen standartlarına (NSF) uygun olarak kolayca çıkarılıp temizlenebilir. 3,7 litre paslanmaz hazneye sahiptir. Monofaz özelliği sayesinde mutfaklarınızda elektrikte tasarruf edeceksiniz.   

Robotcoupe Blixer NSF Uygunluğu

Mutfaklarınızda kullandığınız ekipmanlar insan sağlığını tehdit etmemelidir. Ekipman kaliteli ürünlerde üretilmelidir. Üretilen ekipmanın, insan sağlığını tehdit etmediğini denetleyen kuruluş ise Dünya Sağlık Örgütüdür kullanıma uygun her ekipmana NSF uygun belgesi verir. NSF uygun belgesi; dünya çapında belgelendirme hizmeti veren en büyük kuruluş olarak, yılda 70.000’den fazla müşterinin GLOBALGAP, TN, BRC ve IFS TN, BRC ve IFS gibi standartlara göre belgelendirmesini yapmaktadır NFS belgesinin uluslar arası geçerliliği vardır. Robotcoupe Blixer bütün ekipmanları NSF uygun üretilmiştir. Gönül rahatlığıyla mutfaklarınızda kullanabileceğiniz bir ekipmandır.

Robotcoupe Blixer 4 Trifaze İle Mutfaklarda Güvenlinizi Sağlayın

Mutfaklarınızda size yardımcı olacak Robotcoupe Blixer 4, asenkron motora ve metalik motor desteğine sahiptir. Tutamaklı 4.5 litre paslanmaz çelik doğrama haznesi sayesinde tüp ile besleme için bile her türden karışık ve sıvılaştırılmış yiyecek hazırlamayı kolaylaştırır. Robotcoupe Blixer 4 blade sızdırmaz kapakları, dahili kazıyıcıları  ve kapağa takılan bir güvenlik cihazı, hareketli bıçaklara erişimi engeller şeflerin güvenliğini sağlar. Robotcoupe Blixer 4 a tri, pulse fonksiyonuna sahiptir. Pulse fonksiyonu; hava boşluklarını azaltmak ve malzemelerin yüzeyde yüzmesini engellemek için malzemeleri aşağı, bıçaklara doğru çeker.

Robotcoupe Blixer 4 Monofaz İle İnce Tırtıklı Bıcaklar

Mutfaklarınızda Robotcoupe Blixer 4 a mono ile işleriniz kolaylaştırın. Mutfağınızda hem çok yer kaplamayacak ebatlara sahip olup (242 x 332 x 479 mm) ve işiniz bitince kolaylıkla kaldırıp uygun bir yere koyacağınız (17,3 kg) ağrılığı vardır. Elektrik tasarrufu özelliğinde dolayı mutfaklarınızda tasarruf edeceksiniz. Robotcoupe Blixer ekipmanları gibi asenkron motor, metal motor desteği, pulse fonksiyonu, tutamaklı 4,5 litre paslanmaz çelik doğrama haznesi ve kazıyıcı kollu sızdırmaz kapağa sahiptir. Ayrıca Robotcoupe Blixer blade, İnce tırtıklı bıçak tertibatı standart olarak verilir.

Robotcoupe Blixer 4 V V İle Yüksek Performansta Çalışın

Robotcoupe Blixer 4 v.v daha fazla esneklik ve daha fazla sayıda hazırlık sağlamak için

 (300 – 3500 devir/dk) aralığında hız seçeneğine ve 3 lt’lik sıvı kapasitesine sahiptir. 16 kg’lık ağırlığı ve sağlamlığı artırmak için metal motor altlığı mevcuttur. 1100 Watt gücü ile her zaman yüksek performansta çalışır. Robotcoupe Blixer 4 v v manual ile et, balık kıyımıda yapabilirsiniz.  Ayrıca Robotcoupe Blixer Humus, somon gibi karışımlar; krema, maydanoz gibi soslar; bisque çorbaları için ıstakoz, kabuklu deniz hayvanları gibi gıdalar için öğütme işlemini yapar. Ayrıca ilaç ve kimya laboratuvarlarında bitki, tohum, kristal tozlar ve haplar için öğütme; merhem, krem, balsam üretimi ve katıların homojenleştirilmesi gibi işlemler için karışım yapar.

Robotcoupe Blixer 5 Plus İle Kolay Ekleme Yapın

Diğer donanımlı özelliklere sahip Robotcoupe Blixer ekipmanlarla aynı özelliklere sahiptir;

Üretim esnasında sıvı veya başka malzemelerin eklenebilmesi için ayarlanmış polikarbonat kapak. İki Bölümlü sıyırıcı kol dağıtma ve temizleme işlemlerini kolaylaştırır. 5,5 litre saplı paslanmaz hazneye sahiptir. Sap üzerinde bulunan bir tetik sayesinde haznenin çok basit bir şekilde açılır ve haznene otomatik kilitlenir. En üst düzeyde bir sağlamlık için metalik motor desteği ve temizlik için çıkarılabilir başlıklı standart düz​ bıçaklara sahiptir. Robotcoupe Blixer 5 lid Hastane, bakım evi, kreş veya restoranlarda  kullanıma uygun bir ekipmandır.

Robotcoupe Blixer 5 V V İle Paslanmayın

Yiyecek kesici ve karıştırıcının işlevlerini bir arada bulunduran Robotcoupe Blixer 5 V V endüstriyel mutfak ekipmanıdır.  Püre haline getirilmiş, çiğ veya pişmiş, yarı sıvı, sıvı veya hamurlu yemeklerinizi kolayca gerçekleştireceksiniz. 5,5 litre paslanmaz çelik kapasiteli, sert malzemeleri kesmek için darbe işlevi 2 düzgün tırtıklı bıçak tertibatına sahiptir. Üretim esnasında sıvı veya başka malzemelerin eklenebilmesi için ayarlanmış polikarbonat kapak. Ayrıca Kapağa tutturulmuş bir güvenlik cihazı hareketli bıçaklarımıza erişimi engeller ve entegre bir motor frenleme cihazı şefin güvenliğini sağlar. Sap üzerinde bulunan bir tetik sayesinde haznenin kapağı çok basit bir şekilde açılır ve otomatik kilitlenir. Tüm metal motor ve paslanmaz çelik motor miline ve güçlü indüksiyon motoruna sahiptir. Robotcoupe Blixer 5 V V pdf temizlemesi kolaydır, iki bölümlü sıyırıcı kol dağıtma ve temizlik için çıkarılabilir başlıklı standart düz​ bıçak temizleme işlemlerini kolaylaştırır. Robotcoupe Blixer 5vv, hızı (300-3500 devir/dk) arasında değişken hıza sahiptir. İşlem başına üretim miktarı (0,5 - 3,5 kg) değişken hızlarda ters dönüş ise (60-500 devir/dk) mutfaklarınızda hızınızı artıracak bir ekipmandır.