Buz Makineleri

Türkiye'nin en büyük endüstriyel mutfak ekipmanları online satıcısı olarak aradığınız her türlü mutfak ekipmanını bizde bulabileceğinizden eminiz. Buna ek olarak sitemizden satın alacağınız her türlü üründe de firma olarak kalite garantisi veriyoruz. Bu ürünlerimizin hepsinde satış sonrası sağladığımız profesyonel hizmetlerimiz de esasında satışa sunduğumuz ürünlere ne kadar güvendiğimizi bir defa daha gözler önüne seriyor. Sitemizde müşterilerimizin en çok memnun kaldığı ürünlerden bir tanesi de buz makineleri. Buz makinesi modelleri olarak o kadar geniş seçenekler sunuyoruz ki beklentilerinizi karşılayacak bir ürün bulamamış olmanız neredeyse imkansız olmaktadır.

En Uygun Fiyatlar Bizim Sitemizde

Sizleri sadece ürün çeşitlerimiz bakımından değil, buz makinesi fiyatları bakımından da memnun etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle piyasadaki en iyi fiyat ve fayda dengesini oluşturmaya özen gösteriyor, en uygun fiyatlı buz makinelerini sitemizde bulunduruyoruz. Hangi buz makinesi modelleri arasından tercih yapmış olursanız olun, bu makinelere daima en uygun fiyatlarla sahip olduğunuzdan adınız gibi emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerimizin en uzun kullanım ömrüne sahip olduğunu da bilmenizi isteriz.

Ücretsiz Kargo Sayesinde Daha Avantajlı Alışveriş

Sitemizden satın almış olduğunuz buz makineleri sizlere 250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmetiyle sunuluyor. Buz makinesi fiyatları bu sayede çok daha uyguna geliyor. Ayrıca firma olarak belirlediğimiz çok sayıda alternatif ödeme yöntemimiz de sizleri bekliyor.

₺15.784,01 + KDV
₺28.698,19 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
₺14.846,92 + KDV
₺26.994,40 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
₺11.269,41 + KDV
₺20.489,84 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
₺7.428,34 + KDV
₺13.506,08 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo