Cambro 4 Katlı İstif Rafı 765*610*1830 mm
Cambro 4 Katlı İstif Rafı 765*610*1830 mm

Cambro 4 Katlı İstif Rafı 765*610*1830 mm (CBU243072V4)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺3.569,55  + KDV
İndirimli : ₺2.141,73  + KDV
KDV Dahil : ₺2.527,24
Özellikler ve Avantajlar      
Güçlü Teknoloji
Direkler ve Traversler gelişmiş üretim teknolojisi ve korozyona dayanıklı ve paslanmaz kompozit malzemeler kullanılarak üretilmektedir.  Camshelving® Basics Serisinde kullanılan hafif  ancak son derece dayanıklı olan kompozit malzeme en zorlu koşullara bile dayanır, tüm gıda güvenliği, HACCP ve temizlik kurallarına uygundur.  76 ila 91 cm uzunluğa kadar olan raflar, dengeli bir şekilde dağıtılmış 300 kg'a kadar olan statik ağırlıkları taşıyabilir.
Uzunluğu 107 ila 122 cm’ye kadar olan rafların her biri 250 kg'a kadar ve 138 ila 153 cm'ye kadar olan rafların her biri 200 kg'a kadar ağırlık taşır.  Köşe Bağlantı Elemanları ile bağlantısı yapılan raflar 76 ila 122 cm'ye kadar olan traversler üzerinde 136 kg'a kadar olan ağırlıkları taşıyabilir.
Akıllı Tasarım
Cambro'nun diğer raf ürünlerinde olduğu gibi, raf plakaları kolaylıkla çıkarılabilir, tek başına veya bölümler halinde yıkanabilir ve açık uçlu Camrack®'e (OETR314) yerleştirilebilir veya endüstriyel tip bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Ödün Verilmemiş Güvenilirlik
Çizilme, soyulma, eğrilme, paslanma ve korozyona dayanıklı olan Camshelving® Basics serisinin tüm bileşenleri zorlu koşullar altında dayanım, güvenilirlik ve performans açısından test edilmiştir.  -38˚C'ye kadar olan soğuk ortamlar ile 88˚C'ye kadar olan sıcak ortamlara uygundur.
Ayrıcalıklı Değer
Yenilikçi tasarım kullanılabilir alanı maksimum seviyeye çıkarır ve dayanım ve stabilite sağlar. Aynı hizada bulunan bileşenler mevcut ünitelerin direkleri kullanılarak birleştirilir ve ağırlık taşıma kapasitesinde herhangi bir kayıp meydana gelmez.  Camshelving® Basics Serisi paslanmaya ve korozyona karşı ömür boyu garantilidir, böylece gereksiz değiştirme maliyetini ortadan kaldırır.
Minimum Montaj Gerektirir
Kauçuk çekiç kullanılarak bir araya getirilebilir. Traversler iki parçadan oluşan geçmeli bağlantı ile kolaylıkla yerine takılabilir.
Esnek Tasarım
Raflar 100 mm'lik artırımlarla ayarlanabilir. Uygun Raf Kiti sipariş edilerek var olan üniteye raf eklenebilir. Her bir sabit direğin tabanında bulunan ayarlanabilir ayak tüm engebeli zeminlere kolaylıkla uyum sağlayarak raf üzerindeki malzemelerin güvenli ve dengeli bir şekilde istiflenmesine imkân verir.
Opsiyonel Aksesuarlar
Duvar Bağlantısı, Sismik Ayaklar ve Raflar için Tanıtcı Etiketler dahildir.  Tanıtım Etiketleri traverslere kolaylıkla takılır
Benzer Ürünler