...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

ÇELİK ELDİVEN VE ÖNLÜKLER

Mutfaklarımızda kullandığımız bıçakların keskinliği ile çok fazla kaza yaşamaktayız. Genellikle kasaplarda et hazırlıklarında, döner yapım aşamalarında, ağır metal sanayisinde kesici makinalarda, metal işlerle uğraşan ustaların ve endüstriyel mutfaklarda kullanılan çelik eldivenler ve önlükler ile kendinizi koruma altına almış olursunuz. Kesici aletlere karşı koruyan çelik eldivenler ve önlükler, paslanmaz çelikten yapılmıştır.

ÇELİK ELDİVEN VE ÖNLÜK MODELLERİ

Paslanmaz çelikten yapılmış elinizi ve vücudunuzu koruyacak olan çelik eldiven ve önlükler ayarlanabilir yapıdadırlar. Uzun ve kısa olarak ayrılan eldivenleri bilek üstü ve bilekte olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Keskin bıçaklara karşı sizi kazalardan koruyacak olan çelik eldiven ve önlükleri, siz değerli okuyucularımız için inceleyerek sizlere sunduk. Konforlu olan çelik eldiven ve önlükleri mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz.

ÇELİK ELDİVEN VE ÖNLÜK FİYATLARI

Eğer sizde konforlu şekilde kullanım sunan, sizi büyük kazalara karşı koruyacak paslanmaz çelikten yapılmış eldiven veya önlük istemez misiniz? İstiyor iseniz doğru yerdesiniz! Sizleri koruma altına alacak olan çelik eldiven ve önlükleri uygun fiyatlar, size özel indirimler ve istediğiniz karta taksit imkanı ile mutfakyeri.com ‘da sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda sahip olabileceğiniz çelik eldiven ve önlüklerini aynı gün kargo ile sizlere 24 saat içerisinde gönderimini sağlıyoruz.

ÇELİK ELDİVEN

Konforlu kullanımı ile ellerinizi kesilmelerden çelik eldiven ile kurtarın. Ayarlanabilir olması sayesinde elinize göre ayarlayabilir, tersini çevirerek sol elinizde de kullanabilirsiniz. Çelik eldivenler yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Siz değerli takipçilerimiz için mutfakyeri.com ‘da sizlere sunduğumuz çelik eldivenleri inceleyebilirsiniz.

ÇELİK ELDİVEN MODELLERİ

Farklı modelleri olan çelik eldivenler elinizi rahatça sararak, hareketlerinizi kısıtlamazlar. Çelik eldivenlerin ters yüzünü çevirerek çift kullanım sağlayabilirsiniz. Farklı bedenleri bulunan çelik eldivenlerini, bileğinize göre seçerek sahip olabilirsiniz. Siz değerli okurlarımız için çelik eldiven çeşitlerini mutfakyeri.com ‘da detaylı şekilde inceledik.

ÇELİK ELDİVEN FİYATLARI

Kasaplarda kullanılması tercih edilen paslanmaz çelik eldivenler, dikkatsizlik sonucu ortaya çıkan kesilmeleri önlem amaçlı kullanılır. Modellerine ve bedenlerine göre değişiklik gösteren çelik eldiven fiyatları, çelik eldiven modellerine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatla sahip olabileceğiniz çelik eldivenleri mutfakyeri.com ‘da size özel indirimler ve istediğiniz karta taksit imkanı ile satın alabilirisiniz.

ÇELİK ÖNLÜK

Dikkatsizlik, sakarlık veya acemilik ile ortaya çıkan kesilmeler veya delinmeleri önleyecek genelde kasapların kullandığı kasap örgü önlükleri, sizlere rahat kullanım sağlarken bir taraftan da sizi koruyacaktır.

ÇELİK ÖNLÜK MODELLERİ 

Günümüzde evlerin mutfaklarında fazla vakit geçirilmekteyiz fakat artık aldığımız etleri evlerde değil kasaplardan kesilmiş veya yağlarından ayrılmış şekilde almayı tercih ediyoruz. Kasapların kullandığı keskin bıçakların doğurduğu bazı sorunlar ve kazalar olmaktadır. Kazalardan sizleri koruyacak olan çelik örgü önlükler, omuzdan ve belden ayarlanabilir olması sayesinde üzerinize tam oturarak rahat kullanım sağlarlar.

ÇELİK ÖNLÜK FİYATLARI

Paslanmaz çelik yapısı ile dikkatleri çeken ve yıllarca kullanabileceğiniz çelik önlükler ile rahatça kullanarak kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Çelik örgü önlüklerin fiyatlarını ve modellerini mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek, ihtiyacınız doğrultusun uygun fiyatla, size özel indirimlerle, kartınıza taksit ve aynı gün kargo imkanıyla sahip olabilirsiniz.

ÇELİK ELDİVEN VE ÖNLÜK SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Mutfaklarda olası yaralanmalara karşı kendinizi korumak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada kasap eldiveni veya önlüğü satın alırken birkaç unsura dikkat edilmelidir. Bu unsurlardan en önemlisi bedeninize uygun bir eldiven ve önlük seçmeniz olacaktır. Uygun büyüklükte bileten ayarlanabilen çelik eldiven veya omuzdan ayarlanabilen çelik önlükler seçilmelidir. Paslanmaz olmasına da dikkat edilmelidir. Paslanmaz çelik olması sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Rahat bir kullanım sağlayabilmeniz gerekmektedir. Konforlu ve rahat olan çelik eldiven ve çelik önlükler, hafif yapıya sahiptirler. Temizliğinin de kolaylığı bir diğer unsurlardandır. Çelik eldivenlerinizi paslanmaz yapıları sayesinde istediğiniz zaman makinede yıkayabilirsiniz. Çelik eldiven ve çelik önlük modellerini sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz.

EPİNOX ÇELİK ELDİVEN İLE KESİLMELERE SON

Mutfaklarımızda kullandığımız keskin bıçaklar ile dikkatsizlikten, acemilikten veya dalgınlıktan kaynaklanan kesilmelerden kuruyan Epinox çelik örgü eldivenler ile kesilmelere son vermek istemez misiniz? Paslanmaz çelik yapısıyla uzun süre kullanabileceğiniz çelik örgü eldivenler, rahatça elinizi sararak sizlerin işlerini kısıtlamaz. Daha konforlu bir kullanım sunan Epinox çelik eldivenler, çift taraflı olması sayesinde solakların kullanımına da uygun olabilmektedir. Çelik eldivenler yıkanabilir mi ? diye sorarsanız, Epinox çelik eldivenlerin kullanımı kadar temizliği de kolaydır. Paslanmaz çelik yapısıyla ister elinizde isterseniz makinede yıkayabilirsiniz. Epinox çelik eldivenler, deterjan kullanıma da uygundurlar. Yüksek koruma sağlayan Epinox çelik eldivenler, farklı bedenlere sahip, bileklikleri sayesinde rahatlıkla elinize göre ayarlayarak konforlu şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Kasap eldiveni olarak da adlandırılan çelik eldivenler genelde kasapların, kesimhanelerde, kesim riski olan gıda ve tekstil işlerinde çalışanların tercihi olmaktadır.

Epinox Çelik Eldiven Fiyatları

Mutfaklarda kullanılan farklı bedenlere sahip olan Epinox çelik eldiven fiyatları, Epinox çelik eldiven çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Kasap eldiveni modelleri, sunmuş olduğu kesilmeyen malzeme yapıları ile el ve bilek gibi uzuvların korunmasını sağlar. Epinox çelik eldivenler, doğru ve yerine tercihlerle olası yaralanmaların önüne geçmesini sağlayabilir. Mutfakyeri.com ’dan inceleyebileceğiniz Epinox çelik eldivenleri, bütçenizi zorlamayacak ve ellerinizi yıllarca korumaya alacaksınız. Dilediğiniz modeli alarak sizde mutfakyeri.com ‘dan Epinox çelik eldivenlere sahip olabilirsiniz.

EPİNOX ÇELİK ÖNLÜKLER İLE KONFORLU ÇALIŞMA

Mutfaklarda kullanılan keskin bıçaklar ile oluşabilecek kazalara karşı gövdenizi, Epinox çelik önlük ile koruyun. Çalışan için iş ciddi risk içeren ve yetersiz kişisel koruyucu donanımın olduğu iş ortamlarında sık karşılaşılan, kesilme ve delinmelere karşı koruma sağlar. Paslanmaz çelik yapısı ile Epinox çelik önlükler, seviye 1 ve 2 standardına ve gıda ile temasına uygundur. Kesilme ve el bıçağı darbelerine karşı koruma sağlayan Epinox çelik önlük çeşitleri, koruma seviyelerine göre ayrılmışlardır. Hafif olan önlükler size bir ağırlık yüklemeyeceklerdir. Omuz ve beldeki bağlantı parçaları da özellikle hafif malzemelerden üretildiği için, Epinox çelik önlükler sizlere uzun süreler çalışma imkanı sunar. Epinox çelik önlükler ile konforu sağlayabilirsiniz. Omuz bağlarındaki çift bağlama sistemi sayesinde kolayca ayarlanabilirler. Hafif ve kolay ayarlanabilir oldukları için, başta kasaplık olmak üzere, özellikle gıda endüstrisinde kesme aşamalarında tercih edilir.

Epinox Çelik Önlük Fiyatları

Farklı seviyelerde koruma sağlayan Epinox çelik önlük fiyatları, çelik önlük çeşitlerine ve seviyelerine göre değişiklik göstermektedir. Rahatça ve konforlu kullanım sağlayan Epinox çelik örgü önlükler, paslanmaz yapıları ile kasapların en çok tercih ettiği önlüklerdendir. Sizde kedinizi delinme ve kesilme gibi dikkatsizlikten kaynaklanan kazlara karşı gövdenizi korumaya almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! İhtiyacınız doğrultusunda mutfakyeri.com ‘dan sahip olabileceğiniz çelik önlükleri sizler için inceledik ve özel indirimlerle siz değerli takipçilerimize sunduk.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR