CLASSEQ SET ALTI BARDAK YIKAMA MAKİNESİ

CLASSEQ

CLASSEQ Warewashing , konaklama endüstrisine profesyoneller için bir dizi sağlam, kullanımı basit ve uygun maliyetli cam ve bulaşık yıkama ekipmanı sağlamak için 1977'de kuruldu. 2004 yılında Winterhalter tarafından satın alındı. 2006 yılında Classic Glass and Dishwashing Systems ismini CLASSEQ Ltd. olarak değiştirmiştir. Kurulduğu günden itibaren kendini geliştirmeye devam eden CLASSEQ sektörün ilk akla gelen isimlerinden olmayı başarmıştır.

CLASSEQ Set Altı Bardak Yıkama Makinesi

Endüstriyel bulaşıkhane ekipmanları arasında bulunan CLASSEQ Set Altı Bardak Yıkama Makinesi kullanımı kolay ve daha sessiz çalışma özellikleriyle profesyonellerin dikkatini çekmiş durumda. Hizmet sektörü sınıfında ürünümüzün sizi öne çıkarmasının asıl sebeplerinden biri olan 2 dakikalık hijyenik yıkama ve maksimum durulama özellikleriyle müşterilerinize en üst noktada hizmet sağlayabilmenizi sağlar. Bulaşıkhanenizin en yoğun olduğu zamanlarda sizin için vazgeçilmez bir partner olmayı hedefler. Kullanım kolaylığını en basit hale getiren CLASSEQ Set Altı Bardak Yıkama Makinesi sadece imgeler ve yıkama, durulama ve bitişini işitsel yolla bilgilendirir. Ürünümüzün ekran kullanımı yeterince hassas ve dilden bağımsız sadece imgelerle kullanabileceğiniz bir işletim sistemi mevcuttur. Sadece 2 dakikalık bir sürede tek bir sepette 30 bardak yıkamanızı sağlamaktadır. CLASSEQ G350 Set Altı Bardak Makinesi modelimizde etkili olan filtrasyon sistemi sayesinde sürekli temiz su kullanılmasını sağlar. Yıkama aşamasında her türlü büyük ve küçük atık parçacıkları, kahve telvesi gibi çok küçük atıklarda dahil hepsi toplanır. Pompa emiş filtresi sayesinde diğer tüm parçacıklar temizlenir. Optimum yıkama sonuçlarını sağlamaya yarayan üst ve alt eliptik yıkama ve durulama jetleri alanları sayesinde yıkanacak her parçanın tüm kısımlarına ulaşabilir. Temel filtreleme sistemi sayesinde yıkama suyunu saf ve temiz tutmasına destek olurken, sensör deterjan filosundaki tortu seviyelerini sürekli izler.

CLASSSEQ Set Altı Bardak Makinesi Fiyatı

 CLASSEQ Set Altı Bardak Makinesi eğer ilginizi çektiyse mutfakyeri.com adresinden ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımızdan ve ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanmanız için tek yapmanız gereken ‘Satın Al’ butonuna tıklamanızdır. Profesyonel ekipman ihtiyacınızı karşılayacak olan CLASSEQ Set Altı Bardak Makinesi size maksimum hız, maksimum tasarruf ve müşteri memnuniyeti imkanlarını da beraberinde getirecektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR