CLASSEQ GİYOTİN TİP BULAŞIK MAKİNESİ

CLASSEQ

CLASSEQ Warewashing , konaklama endüstrisine profesyoneller için bir dizi sağlam, kullanımı basit ve uygun maliyetli cam ve bulaşık yıkama ekipmanı sağlamak için 1977'de kuruldu. 2004 yılında Winterhalter tarafından satın alındı. 2006 yılında Classic Glass and Dishwashing Systems ismini CLASSEQ Ltd. olarak değiştirmiştir. Kurulduğu günden itibaren kendini geliştirmeye devam eden CLASSEQ sektörün ilk akla gelen isimlerinden olmayı başarmıştır.

CLASSEQ GİYOTİN TİP BULAŞIK MAKİNESİ GENEL ÖZELLİKLER

CLASSEQ GİYOTİN TİP BULAŞIK MAKİNESİ düz ve köşe çalışma alanlarına oldukça uygun tasarlanmıştır. Ortalama saatte 720 tabak yıkayabilecek yüksek bir hacme sahiptir. En yoğun anlarınızda bile size uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. CLASSEQ Giyotin Tip Bulaşık Makinesi mutfağınızın gözdesi haline gelecek olan ürünümüz, her an elinizin altında olacak ve ihtiyacınız olduğunda size kusursuz hizmet sağlayacaktır. 39 litrelik tanka sahip olan makinemiz, tankın sağladığı minimum su tüketimi ile işletme maliyetlerinizi en aza indirerek fayda sağlar. Çıkarılabilir yıkama kolları ve sürekli temiz kapağı sayesinde sizi yormadan kolaylıkla temizlenir. 2 kontrol düğmesi ile kolaylıkla çalıştırabileceğiniz CLASSEQ Giyotin Tip Bulaşık Makinesi kolay kullanımı özelliği ile dikkat çekmektedir. Gövde temizleme özelliği sayesinde makinenizin iç tarafı her zaman temizlik ve hijyenik kalır. 3 çeşit yıkama programı seçeneği vardır; Standart 3 dakikalık yıkama, hafif 1,5 dakikalık yıkama ve yoğun 5 dakikalık yıkama seçenekleriyle maksimum verim almanızı sağlar. Yüksek hacim ve her ana uygun çalışma kapasitesi sayesinde çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir.

CLASSEQ Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Fiyatı

CLASSEQ Giyotin Tip Bulaşık Makinesi yüksek performans ve uygun fiyatıyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir üründür. Ürünümüzü satın alabilir, ücretsiz kargo ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. İlginizi çeken veya ihtiyacı olan diğer ürünler için mutfakyeri.com u ziyaret edebilir, merak ettikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR