CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi

CLASSEQ

CLASSEQ Warewashing , konaklama endüstrisine profesyoneller için bir dizi sağlam, kullanımı basit ve uygun maliyetli cam ve bulaşık yıkama ekipmanı sağlamak için 1977'de kuruldu. 2004 yılında Winterhalter tarafından satın alındı. 2006 yılında Classic Glass and Dishwashing Systems ismini CLASSEQ Ltd. olarak değiştirmiştir. Kurulduğu günden itibaren kendini geliştirmeye devam eden CLASSEQ sektörün ilk akla gelen isimlerinden olmayı başarmıştır.

CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi

CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi bulaşıkhanenizin vazgeçilmez yapıtaşlarından biri olmak için sizlerle buluşmayı bekliyor. Sadece ve sadece 3 dakikalık yıkama hızı ve kolay kullanımı ile kullanıcıların dikkatini çekmiş durumda. Sizlerin mutfakta hızlanmanıza yardımcı olacak ve size maksimum fayda sağlayacak olan CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi en uygun fiyatlarla mutfakyeri.com da bulabilirsiniz.

CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi Genel Özellikler

Kullanımı kolaylaştıran ekran paneli mevcuttur. Görsel destekli olan paneli herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. 3 dakikalık hızla mükemmel yıkama ve durulama imkânı sunan CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi sektörün en iyisi olma yolunda ilerliyor. Hijyen konusunda taviz vermeyen ürünümüz, yıkama ve durulama esnasında bulaşıklarınızın en ince detayına kadar temizlik sunar. Bulaşıklarınızın mükemmel ve hızlı temizliği sayesinde müşterilerinize en iyi hizmeti sunmanızı sağlar. Performans ve fiyat kalitesi olarak ilgili olan müşterilerimizin gözü kapalı tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi modellerimizde bulunan filtrasyon sistemi sayesinde sürekli temiz su kullanımı yapar.

CLASSEQ Set Altı Bulaşık Makinesi Fiyatı
Bu profesyonel ve tasarruf moduna sahip olan ürünümüzü sipariş etmeniz durumunda ücretsiz kargo ve aynı gün teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Mutfakyeri.com adresinden diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir durumda bize ulaşabilir ve fikir alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en doğru ürünü seçmenizde yardımcı olabiliriz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR