R 60
₺322.777,52 + KDV
₺620.726,01 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 45
₺232.798,97 + KDV
₺447.690,32 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 30
₺173.096,75 + KDV
₺332.878,36 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 23
₺143.217,29 + KDV
₺275.417,86 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 20
₺97.405,90 + KDV
₺187.319,04 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 15
₺89.524,98 + KDV
₺172.163,42 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo

ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünleri tartışmasız gelişmiş makinelerdir. Sanayi tipi üretim olduğu için büyük kurumlara ve kalabalık mutfaklara hitap eder. Kısa sürede güzel yemekler hazırlamak ve daha güzel yemekler yapmak için profesyonel mutfak aletlerine ihtiyaç duyarız. Dikey kesici bir mikser olan dik tip parçalayıcı, yemekleri parçalamak, öğütmek, emülsiyon haline getirmek, karştırmak, ezmek ve yoğurmak için tasarlanmıştır. Dik tip parçalayıcı meyve, sebze, et, tahıl grubu gibi tüm besin gruplarını parçalama gücüne sahiptir. Gıda maddelerinin minimum sürede işlenmesine, öğütülmesine ve yoğrulmasına izin verir. İnce veya iri kıyım, sos hazırlama, baharat hazırlama gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirir. En uzun hazırlığı bile gerçekleştirmek için 5 dakikadan az zaman gerekir. Şeflerinizin zamandan tasarruf etmesini sağlayacaktır. Küçük miktarlarda bile ürünlerin homojenliğini garanti eder. Endüstriyel mutfaklar, şarküteri, catering firmaları, restoranlar, oteller, pastaneler, fabrika mutfakları, kasaplar ve hatta laboratuvarlarda kullanılmaktadır.

ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI MODELLERİ

Profesyonel mutfaklarda kullanılan ekipmanların modeli, sahip olduğu özellikleri , gıdaları en iyi şekilde hazırlamak için oldukça önemlidir. Robotcoupe markası, farklı özellikteki yapılara sahip Dik Tip Parçalayıcı R15, R20, R23 R30, R45 ve R60 modellerini üretmektedir. Paslanmaz çelik yapısından dolayı dayanıklı ve hijneik kullanım sunar. Yoğun kullanımlı asenkron sanayi motoru ile güvenilir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. 15 ile 60 litreye kadar paslanmaz hazne kapasitesi mevcuttur. Geniş hazneleri sayesinde 20 ile 300 arası küver sayısı elde etmenize imkan tanıyacaktır. Robotcoupe Diktip Parçalayıcılar 3000-11000 Watt arası gücü ile her zaman yüksek performansta çalışır. Dakikada 1500/3000 devir hızda çalaışarak yemeklerinizi istediğiniz hale getirir. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcılar ile mutfaklarınızın büyüklüğüne ve ihtiyacına göre de sizlere farklı boyutlarını sunuyoruz. İşletmeniz ve aşçılarınız için en iyi seçim olan  Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için  Mutfakyerİ.com’ u ziyaret edebilirsiniz.

ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI FİYATLARI

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan çok fonsksiyonlu diğer ürünlerle karşılaştırdığımızda Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı fiyatları daha uygun olarak gözükmektedir. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcıların özellikleri baz alındığında işletmeniz açısından bütçeye uygun ürünler üretildiğini göreceksiniz. Robotcoupe’un fiyat politikası kalitesinin yanında en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Bu markanın ürünlerini takdir ettiğinizde işletmenizin bütçesine uygun alışverişler yapabilirsiniz. Hem de kaliteli ürünlerle mutfakta çalışmaktan mahrum kalmamak artık Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcılar sayesinde mümkün! Gelişmiş fonksiyon yapısı bu markada ön planda olduğundan size uygun ürünleri tercih etmeniz çok zor olmayacaktır. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı modellerini en uygun fiyata Mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz.

PATENTLİ BIÇAKLARA SAHİP ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI İLE EN İYİ KESİM Mutfakyeri.com’da!

Bıçaklar, mutfakta elimiz ayağımız haline gelmiş, olmazsa olmazlarımızdan biridir. Doğru kesimler yapabilmeniz için önemli bir unsurdur. Bıçak, Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcının ana unsuru olduğu için yapımında en çok özen gösterilen parçaları arasındadır. Bu yüzden sizlere çelik patentli bir bıçak sunuyoruz. En iyi kesim kalitesi için kullanılan çelik patentli bıçak, küçük miktarlarda bile ürünlerin homojenliği, en iyi kesim kalitesini ve mükemmelliğini garanti etmektedir. Öğütme ve yoğurma çalışmalarına yönelik kertikli bıçak; sebze kıyım, baharat öğütme için önerilen dişli bıçak; iri kıyım, ince kıyım, soslar ve  mezeler için düz  bıçak seçenekleri mevcuttur. Bu bıçaklar daha zorlu şartlarda çalışmayı seven profesyoneller için tasarlanmıştır. Doğru ürünler için doğru bıçaklara sahip bir makine üreten bu marka, evinizin mutfağında size bir şef gibi hissettirirken, profesyonel mutfaklarda ise şefleri kaliteyle buluşturmaktadır.

DAHA BÜYÜK HACİM VE DAHA KISA SÜRELİ ÇALIŞMALAR İÇİN ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI R23-R30-R45-R60 MODELLERİ

Büyük işletmelerin kısa süre içerisinde müşterilerine servis sunması gerekmektedir. Bunun için geniş hazneli endüstriyel mutfak ekipmanlarını kullanmak işlerimizi kolaylaştıracaktır. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R23, R30, R45 ve R60 modelleri geniş hazneleri ile tam da aradığınız ekipman! Daha geniş kullanım alanı ile tek seferde daha fazla mamül elde etmeyi sağlar. Bu sayede daha kısa sürede daha çok iş yaparak mutfağınızın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R23, R30, R45 ve R60 modelleri geniş haznelerinden dolayı diğer modellerinden daha fazla kullanım alanı sunmaktadır. Bu endüstriyel mutfak ekipmanı, profesyonel mutfaklarınıza kolaylıkla uyum sağlar.

HEM DİK TİP PARÇALAYICI HEM VAKUM MAKİNESİ OLAN ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI R15-R20 MODELLERİ

Gelişen teknoloji ile akıllı makineler hayatımıza her açıdan kolaylık sağlamaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran kullanışlı aletlerin arasında vakum makineleri de yer alır. Ayrıca bir vakum makinesi almak yerine Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R15 ve R20 ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vakum işlemi yiyeceklerin uzun süre taze kalması ve hacimlerinin küçülterek dolabınızda yer açmanızı da sağlar. Mutfakta gıdalar için kullanılan vakum işleminin çalışma prensibi oldukça basittir. Öğütücünüze vakum fonksiyonu donanımını eklemek için, Robotcoupe patentli vakum tertibatını, kapak üzerine monte etmeniz ve bir vakum pompasına bağlamanız yeterlidir. Bu tertibatı, üretim esnasında vakum karışımına sıvıların eklenmesini sağlar. Hava vakum çalışması en iyi saklama, aroma ve sunum gibi eşsiz kalitede sonuçların elde edilmesini sağlar. Bu şekilde buzluğa kaldıracağınız ürünleri dilediğiniz zaman poşetten çıkarıp kullanabilirsiniz.  Profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olacak bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak için Mutfakyeri.com sayfasından ürünlerin tüm özelliklerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

R-MİX FONKSİYONU İLE KALİTELİ SUNUM

Göz alıcı bir yemeği kaliteli bir şekilde sunmak profesyonel mutfakların vazgeçilmezidir.  Özellikle yemeklerin sunumu için profesyonel mutfakların hassas meselelerinden biri de bazı yemeklerde kullandığımız gıdaların kesilmeden veya doğramadan o yemek içerisinde karıştığını görebilmektir. Örneğin üzümlü kek yapıcağımız zaman üzümlerin kesilmeden olduğu gibi üzümde yer almasını arzu ederiz. Robotcoupe markasının R15 ve R20 dik tip parçalayıcı modelinde bulunan R-Mix fonksiyonu, hassas ürünleri kesmeden karıştırır. R-Mix fonksiyonu, ince et dilimli karışımlarınızı yapmak, güveçleriniz için ıstakoz kuyruğu, çörekleriniz için üzümler eklemek gibi işlemleri dilediğiniz şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R15 ve R20 modeli ile en güzel sunumu yakalayabilmek ve yemekleri dilediğimiz şekilde yapabilmek çok kolay.

ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI R23-R30-R45-R60 MODELLERİ İLE KONTROL SİZDE OLSUN

Mutfakta zamanı verimli kullanabilmek endüstriyel mutfaklar için çok önemlidir. Özellikle büyük işletmelerde zamandan her anlamda tasarruf sağlayabilmek için aynı anda birden çok yemeği yapmamız gerekmektedir. Kontrolsüz şekilde yetiştirilmeye çalışılan yemeklerin sonucu hüsran olabiliyor. Bir yemeği yaparken diğerini yakmak gibi sonuçlar ile karşılaşabiliyoruz. Bunun için profesyonel mutfaklarda kullanacağımız son teknolojili ekipmanlar ile en verimli çalışma ortamlarını yaratabiliriz. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R23, R30, R45 ve R60 modellerinde bulunan zamanlıyıcı, pişirme zamanının görüntüleyerek kontrolün sizde olmasını sağlar. Üzerindeki gösterge paneli ile 0-15 dakika/saat görebilecek olmanız sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. İyi bir hazırlık için tasarlanmış bu zamanlayıcı kolay ve güvenli olarak tasarlanmış bir paneldir. Darbeli komut özelliği ile en iyi kesim sonuçlarını yaratır. Kontollü bir şekilde mutfakta çalışmanıza imkan veren bu yüksek teknolojili endüstriyel mutfak ekipmanı ile her zaman içiniz rahat olsun.

MİNİ HAZNESİ İLE ROBOTCOUPE DİK TİP PARÇALAYICI R15

Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcıların mecut haznelerinde büyük ölçülerde yemek karışımlarını yaparız. Anında sos hazılama, baharat doğrama ve her türlü son dakika hazırlığı için Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R15 modelinin mini haznesi mevcuttur. 4 litrelik paslanmaz çelik mini haznesi ile az miktarda yapılacak gıdalar için, büyük hazneyi temizlemeyi beklemeden, bu hazneyi kullanarak daha verimli bir çalışma ortamına sahip olacaksınız. Pratik ve zaman kazandıran, sizin yerinize her şeyi düşünen bu endüstriyel mutfak ekipmanına sahip olmak için Mutfakyeri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

PROFESYONEL MUTFAKLARINIZDA YAPACAĞINIZ YEMEK TRANSFERLERİNİ DERT ETMEYİN

Çok fonksiyonlu ve neredeyse her yemek için kullanılan  dik tip parçayıcılar, profesyonel bir hizmet vermek isteyen işletmeler için çok önemlidir. Bu mutfaklarda sayıca fazla yapılan yemeklerin transfer edilmeleri söz konusu olduğunda kullanılan ekipmanların  kolay taşınabilir olması gerekmektedir. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R15 ve R20 sahip olduğu hazne sapları ile iyi bir tutuş sağlar. Makinenin arkasındaki tutma sapı ile taşıma kolaylığı sağlar. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı R23, R30, R45 ve R60 modelleri yemek boşaltma işlemi için eğimli çıkarılabilir kazana sahiptir. Açılır kapanır 3 adet teker ile makineni daha kolay hareket etmesini sağlar. Makinenin çalışması esnasında denge için tasarlanmış üç adet uzun ayakları mevcuttur. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcılar, ergonomik yapıları ile yiyecekleri güvenle taşımamızda yardımcı olur.

ŞEFFAF KAPAKLAR İLE GÖRÜŞ ALANI YARATIN

Mutfakta yemek yaparken yapılan çalışmaların sürekli ve kolay bir şekilde kontrol edilebilmesi için endüstriyel mutfak ekipmanın görüş alanı yaratacak şekilde tasarlanması gerekmektedir. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcılar sahip oldukları şeffaf kapakları ile görüş alanı yaratmaktadır. Bir yemeğinizi yaparken diğer yemeğiniz için de gerçekleşen işlemlerinizin kontrolünü rahatça yapabilirsiniz. Robotcoupe Dik Tip Parçalayıcı şeffak kapakları polikarbonat malzemeden üretilmektedir. Mükemmel bir sızdırmazlık sağlayan kapak contası mevcuttur. Kapak ve kapak camı kolayca çıkarılabilir. Bulaşık makinesinde yıkama sağlayan kapağın temizliği de oldukça kolaydır.