ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

DONDURMA EKİPMANLARI

Yazların vazgeçilmezi olan dondurmaların soğuk bir ortamda ve uzun ömürlü olması için aynı sıcaklıkta kalmalıdır. Endüstriyel buzdolabı çeşitlerinden olan, dondurmaların sıcaklık derecelerini ayarlayarak, hep aynı sıcaklık seviyesinde rahatça saklayabilmenizi sağlayan ekipmanlara “dondurma ekipmanları” denir. Sıcaklığını ayarlayabildiğiniz dondurma ekipmanları ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Dondurma ekipmanları, müşterilerinizin dondurmaları ve çeşitlerini daha rahat görmesini sağlarlar. Endüstriyel buzdolabı olan, dondurma ekipmanlarını kafelerde, restoranlarda, çay bahçelerinde ve tekerlekli yapısı ile dilediğiniz yerlere götürerek istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

DONDURMA EKİPMANI MODELLERİ

Endüstriyel mutfakların tercihlerinde olan dondurma ekipmanları, performansı ve kalitesi ile dikkat çeken ürünler aynı zamanda bütçe dostudurlar. Sizde dondurmalarınızı daha iyi ortamlarda saklamak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Yaz aylarında tüketilen dondurmaları saklamak ve müşterilerinize daha iyi sunum yapmak için kullanılan, dondurma ekipmanı modelleri farklı dondurma kap hacmine, farklı özelliklere ve motor gücüne sahiptirler. Siz değerli takipçilerimize sunduğumuz ürünleri sitemizden inceleyerek, ihtiyacınız olan dondurma ekipmanına sahip olabilirsiniz.

DONDURMA EKİPMANI FİYATI

Dondurma ekipmanlarının farklı özelliklere sahip olmasından dolayı farklı fiyat aralıklarına sahiptirler. Biz siz değerli takipçilerimiz için detaylı şekilde dondurma ekipman modellerini inceledik. Mutfakyeri.com ’da ihtiyacınız olan dondurma ekipmanını, sunmuş olduğumuz markalar ile doğru dondurma ekipmanını bulabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz.  Farklı özelliklere sahip dondurma ekipmanları, farklı fiyatlarla, istediğiniz karta taksit fırsatı ve size özel indirimleri ile mutfakyeri.com ’dan satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo sayesinde 24 saat içerisinde sizlere ulaşmış olacak olan dondurma ekipmanını hemen deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

DONDURMA TEŞHİR REYONLARI

Dondurma ekipmanı olan, dondurmalarınızı uzun süre sağlıklı şekillerde saklamanıza yardımcı olurlar. Farklı modellere sahip olan dondurma teşhir reyonları, yüksek performans ve kaliteye sahiptirler. Tekerleklik yapıları sayesinde kolayca taşınabilir olan teşhir reyonları dondurmacılarda, kafelerde, restoranlarda ve dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptirler. Dilediğiniz dondurma teşhir reyonlarını, mutfakyeri.com ‘dan inceleyebilirsiniz.

DONDURMA TEŞHİR REYON FİYATLARI

Siz değerli takipçilerimiz için incelediğimiz dondurma teşhir reyonları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ve fiyatlarına mutfakyeri.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Farklı modelleri inceleyerek bütçe dostu olan kaliteli modellerimizden, ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ürünü sitemizden satın alabilirsiniz.

MÜKEMMEL SUNUM İMKANI SAĞLAYAN UĞUR DONDURMA TEŞHİR REYONLARI

Dondurmalarınızı daha estetik sunabilmenizi ve daha sağlıklı şekilde saklayabilmenizi sağlayan teşhir reyonları, sıcaklığı sabit ve sürekli olarak aynı seviyede tutan dijital kontrol ünitesi ve otomatik defrost sistemi sayesinde dondurmalarınızı istediğiniz sıcaklıkta rahatça saklayabilirsiniz. Bu sayede daha uzun ömürlü, sağlıklı ve lezzetli dondurmalar elde edebilirsiniz. Uğur dondurma teşhir reyonları, statik soğutma özelliği sayesinde sezon bittikten sonra da dondurucu olarak kullanabilirsiniz. Sadece tek bir kullanım özelliği olmayan teşhir reyonları yaz- kış kullanıma uygundur.

Uğur Dondurma Teşhir Reyonları ile Yüksek performans ve Daha Az Enerji Tüketimi

Tam olarak -12/-22 dereceye kadar dondurmalarınızı lezzetini yerinde tutan, farklı kase kapasitesine ve farklı kase hacmine sahip dondurma kasesini içine koyabileceğiniz Uğur dondurma teşhir reyonları, en düşük elektrik tüketimiyle 4,9- 14- 16,5- 20 gibi kWh / 24 saat ile çevre dostu tasarruf için birebir bir modellere sahiptirler.

Uğur Dondurma Teşhir Reyonlarının Dış Camı

Dondurma teşhir reyonları, temperli, hareket ettirilmesi kolay ve montajlı servis cam sayesinde camın herhangi bir çatlamaya karşı korunmasını sağlamaktadır. Temperli ve hareket ettirilebilir olması sayesinde ürünün temizliğini de bir o kadar kolaylaştırmıştır. Ürünlerinizi temizliği kolay olması sayesinde daha güzel sunum yapabilirsiniz.

Uğur Dondurma Teşhir Reyonlarının Kase Hacmi Ve Kapasitesi

Uğur dondurma teşhir reyonlarının farklı kapasitelere ve hacimlere sahip olan modelleri vardır. Farklı hacimlere sahip Uğur dondurma teşhir reyonları, dondurmalarınız için oldukça farklı ürünleri sunma imkanına sahip olmanızı sağlamaktadır. Yerinden çıkarılıp takılabilen dondurma kaseleri, dondurmalarınızı estetik ve sizi uğraştırmadan temiz bir şekilde sergilemenize yardımcı olmaktadır

Uğur Dondurma Teşhir Reyonlarının Tasarımı

İçeriden ışıklandırma sistemi ile akşamları dondurmalarınızın daha lezzetli görünmesini sağlarlar. Aydınlatma ile birlikte camların buharlaşmaması için ısıtıcıya da sahip olan Uğur dondurma teşhir reyonları aynı zamanda ergonomik tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Dondurma teşhir reyonlarının bazı modelleri ise dış gövdesinde kocaman bir reklamlık alan imkanı sunarlar. Uğur dondurma teşhir reyonları, maksimum kullanışlı olması için tasarlanmış ve ergonomik tasarımı sayesinde fazla alan da kaplamazlar. Uğur dondurma teşhir reyonları, 4 adet tekerleği ile hareket kolaylığı sağlarlar. Tekerleri de kolayca sökülebilir yapıya sahiptir ve frenli-frensiz olarak ayrılmaktadırlar. Hareket kolaylığı da ekstra özelliklerinden biridir. Hareket kolaylığı sayesinde dondurma teşhir reyonunu siz nereye isterseniz oraya kolayca götürebilme imkanı sağlar.

UĞUR DONDURMA TEŞHİR REYON FİYATLARI

Sizin için incelediğimiz Uğur dondurma teşhir reyonları, uygun fiyat aralığına sahiptirler. Yüksek performansı ve az enerji tüketimi ile sahip olduktan sonra bile tasarruf ettirecektir. Farklı özelliklere sahip olan dondurma teşhir reyonları, dondurma dükkanlarında, kafelerde, restoranlarda, pastanelerde ve tekerlekleri sayesinde kolayca götürebileceğiniz dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek, sahip olabilirsiniz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN UĞUR DONDURMA TEŞHİR REYONU SCE 8 ŞİMDİ MUTFAKYERİ.COM ‘DA

Dondurma çeşitlerinizi daha düzenli ve mükemmel şekilde sunmanızı sağlayacak olan Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8 ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. KaliTeli ve Yüksek performans sergileyen Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8, aynı zamanda enerji tüketimini de minimumda yapmaktadır. 8 adet kase kapasitesine ve 4,8 litre hacmine sahip olan Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8 ile müşterilerinize fazla dondurma seçeneği sunabilirsiniz. Yerinde çıkarılabilen kaselerin temizliği kolaylaştırmıştır aynı zamanda bu özelliği sayesinde kolayca yerlerini değiştirebilir, reyonunuzda estetik oluşturabilirsiniz. Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8 kaydırılabilir, temperli dış cam yapısı sayesinde kolayca temizliğini sağlayabildiğiniz dondurma reyonunu, yapısı sayesinde de çatlaklara karşı korunmuştur. Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8 ‘in sökülüp takılabilen tekerleri ile dilediğini yere götürebilme kolaylığı sağlarlar. Dondurmalarınızı müşterilerinizin ayaklarına götürmeyi sağlayan dondurma reyonuna sahip olmak sizde istemez misiniz?  Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8 fiyatının uygun olmasıyla da dikkat çekmektedir. Mutfakyeri.com ‘dan bütçe dostu olan Uğur Dondurma Teşhir Reyonu Sce 8 ‘e sahip olabilirsiniz.