ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

DRY AGED BUZDOLABI

Endüstriyel mutfaklarınız için etlerinizi daha sağlıklı ve lezzetli hale getirmek artık mümkün. Dry Aged Buzdolabı taze etlerin dinlendirilerek daha yumuşak ve lezzetli bir hal almalarını sağlayan, endüstriyel mutfak dolabıdır. Dry Aged etleri özel şartlarda en az 21 gün bekletilmeyle oluşur. Bu sayede etler hem daha aromatik kokar hem de sindirimi kolaylaşır. Dry Aged etleri elde etmek için gereken özel şartları sağlayan ortamlar Dry Aged Buzdolaplarıdır. Bu buzdolapları sayesinde etlerin daha sağlıklı bir şekilde tüketilmesi sağlanır. Profesyonel mutfakların menülerinden yer alan ve tüketim koşullarına uygun etler, Dry Aged Buzdolaplarında dinlendirilerek, steak tüketimine uygun şekle getirilir. Dry Aged Dolaplar endüstriyel mutfaklar için ihtiyaç duyulan bir üründür. Dry Aged Buzdolapları etlere dinlendirme ve yaşlandırma işlemleri uygular. Bu işlemler et içerisinde yer alan enzimleri tüketime uygun bir hale getirir.

DRY AGED BUZDOLABI MODELLERİ

Profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyduğunuz Dry Aged Buzdolabı çeşitlerine göre uzun ömürlü ve en kaliteli modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Et yaşlandırma dolabı modellerimiz ile mutfaklarınızdaki etin sağlıklı koşulda yaşlandırılması ve dinlendirmesi tüketime en uygun şekilde gerçekleştirir. Dry Aged Dolap modelleri dinlendirme işlemi ile etin daha kısa süre içerisinde pişirilmesi avantajını sağlar. Bu buzdolabının yaptığı işlemler sayesinde endüstriyel mutfaklarınızda yapılan etin sulu, lezzetli ve kolay çiğnenebilen bir yapıda pişirilmesi sağlanır. Profesyonel mutfakları için eti en lezzetli haline getirmek için kullanılan Dry Aged Dolap modellerine, sizler için hazırladığımız geniş ürün içeriklerinden ulaşabilir, müşteri odaklı, güvenilir hizmet koşullarımızdan yararlanarak ihtiyacınız olan ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sitemizden hijyen koşullarına en uygun et pişirme tekniğinin sağlanması ve hızlı bir şekilde et yaşlandırma işlemi ile en lezzetli etlere ulaşmanız için tercih edeceğiniz Frenox Dry Aged Dolap modellerimiz, sizleri en kaliteli ve uzun kullanım garantisi ile buluşturur.

DRY AGED DOLAP FİYATLARI

Dry Aged Buzdolapları sayesinde profesyonel mutfaklarınızda en lezzetli ete ulaşmak çok kolay bir hale geldi. Sitemiz üzerinden online olarak satın alabileceğiniz Dry Aged Buzdolabı modelleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Eğer ihtiyacınız olan endüstriyel mutfaklarınız için bir et yaşlandırma dolabı ise tercihinizi Frenox modellerinden yana yapabilirsiniz. Sitemizdeki dayanıklı ve uzun ömürlü Dry Aged Buzdolabı modellerinden birini seçmeniz mutfaklarınız için iyi bir yatırımdır. Dry Aged Dolap fiyat performans açısından piyasadaki en uygun ürünlerdendir. Sizde en uygun fiyatlı Dry Aged Buzdolaplarına ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit Mutfakyeri.com’dan modelleri inceleyip, sipariş verebilirsin. Üstelik avantajlı kargodan faydalanıp aynı gün içinde kargo sayesinde satın aldığınız ürünleri 24 saat içerisinde deneyimleme fırsatını bulabilirsiniz. Her türlü soru ve öneriniz için bizi arayabilir, en kaliteli ve indirimli ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

DRY AGED BUZDOLABI NASIL ÇALIŞIR?

Dry Aged Dolaplar, etin içerisindeki minerallerin ve lezzetin korunmasını sağlayarak eti yaşlandırma işleminden geçirir. Eti kuru yaşlandırma işleminde geçirip dinlendirerek, fiziksel formunu kaybetmemesini sağlar ve lezzetlenmesi sağlayan bir çalışma sistemi ile donatılmıştır. Etin yaşlandırılması ve dinlendirilmesi işlemini 26-28 gün arasında yapılmasını sağlayıp, et kolojen yapısının parçalanması tekniği ile çalışır. Kolojen yapının parçalanması tekniği etin en kısa sürede en lezzetli şekilde pişirilmeye hazırlanmasını sağlar.

DRY AGED ET YAŞLANDIRMA DOLABI

Dry Aged Dolap et yaşlandırma tekniğini, dolabın içinde yer alan kuru hava sayesinde et yaşlandırma işleminin kısa sürede gerçekleştirmektedir. Dry Aged Dolap içinde yer alan hava, 0 ila 2 derece arasında tutulan kuru hava çeşididir. Kuru hava sayesinde etlerin kolojen yapılarını el değmeden etki altına alınmasına yardım eder. Dry Aged Dolapta bulunan kuru hava, etlerin kolojen yapılarının el değmeden ve hijyenik koşullarda değişmesini sağlar. Et yaşlandırma ile et içerisinde yer alan enzimlerin aktifleştirilerek et liflerinin parçalanması ve etin yumuşatılması sağlanır. Kolojen yapısı değişime uğrayan etler ise taze etlere oranla daha sağlıklı, lezzetli ve pişirilmeye uygun bir hal alırlar. Restoran menülerinizde en lezzetli et çeşitlerine ulaşmak için Dry Aged Dolabın et yaşlandırma tekniği ile hijyenik şartlara uygun koşullarda pişirebilir ve en lezzetli şekilde sunabilirsiniz.

FRENOX DRY AGED BUZDOLABINIZ HİMALAYA TUZ BLOKU İLE ETLERİNİZİN LEZZETİNİ ARTIRSIN

Etin dinlendirilmesi sırasında etin tazeliğinin korunması ve bakteri üretmemesi gerekir. Bu durumda etin mümkün olduğu kadar bakteriden arındırılmış bir ortamda dinlendirilmesi gerekmektedir. Bu ortamı ise en iyi şekilde himalaya tuzu sağlar. Frenox Dry Aged Buzdoplarının iç genişliklerinde himalaya tuzlarından olan bir blok ile kaplıdır. Himalaya tuzu ortamdaki negatif iyonları arttırarak bakteri oluşumunu önler. Tuz kristalleri negatif iyonları sayesinde etin pozitif iyonları etkilenir ve etin lezzetine tatlılık ve yoğunluk kazandırır. Dry Aged Buzdolabı himalaya tuzu etkisiyle havada ki nemle birleşen tuz etin içine nüfus ederek daha aromalı bir tadı yakalamanızı sağlar. Frenox Dry Aged Buzdolaplarının himalaya tuzundan dinlendirme odaları sayesinde en kaliteli sonuçları almak mümkün hale geldi.

FRENOX DRY AGED BUZDOLABININ SICAKLIK VE NEM KONTROL SİSTEMİNİN AVANTAJINI YAŞAYIN

Frenox Dry Aged Buzdolabı sıcaklık ve nem kontrol sistemi, sığır eti, jambon, sosis ve hatta bazı peynir türleri gibi ürünlerin yaşlanma işlemi için idealdir. Yaşlandırma işlemi 2 ° C sıcaklıkta ve % 85 nem olan bir Dry Aged Buzdolabında et korunması ile elde edilir. Hem sıcaklık hem de nem istenilen etkiye bağlı olarak düzenlenebilir. Nem kontrolü ile nemin %80 ila %86 arasında bir değerde kalması sağlanır ve bu sayede etin dış yüzeyinin bir süre sonra küfle kaplanması gerçekleşir. Bu küf gelişimi dış tabakada renk değişikliği oluşturur ve et bu süreçte hedeflenen tat ve lezzet kıvamını kazanmaya başlar. Sürecini tamamlayan et dışındaki küften sıyrılıp tüketime uygun hale gelir. Özel ısıtmalı cama sahiptir. Kapısında UV radyasyonu ve özel ısıtma sistemine karşı korumak için özel bir kristal ile dizayn edilmiştir. Sıcaklık ve nem ayarlarının kontrolü özel bir kumanda sistemi ile yapılır. Frenox Dry Aged Buzdolabı özellikleri sayesinde sıcaklık ve nem kontrolü en iyi şekilde yapılmaktadır.

FRENOX DRY AGED DOLAPLARI SİZE EN SAĞLIKLI VE EN LEZZETLİ ETLERİ SUNAR

Frenox Dry  Aged Buzdolapları etlerin merkezi kısımlarında haritaya benzeyen mermerimsi yapıyı andıran bol miktarda ince yağların etin içerisine işlenmesini ve dinlendirilerek etin bir miktar su kaybetmesini sağlar. Mermer şeklindeki ince yağlar insan vücuduna enerji verici olması ve protein ihtiyacını karşılama açısında çok yararlıdır, kolesterol miktarı ise çok düşüktür. Bu işlenme sayesinde etlerinizin lezzeti kusursuz bir hal alır. Bu dolap etinizin kusursuz lezzetini sulu, kolay çiğnenen ve yumuşacık formuna ulaştırarak sağlar. Frenox Dry Aged Dolaplarının özelliği içindeki ürünün bakteri üretmeden sağlıklı bir ortamda dinlendirilerek müşteriye en lezzetli şekilde sunulmasıdır. Frenox Dry Aged Dolaplar ile birlikte lezzetli ve sağlıklı etlere ulaşmak artık mutfaklarınız için çok kolay bir hal aldı.

FRENOX DRY AGED DOLAPLARI SOĞUK HAVA SİRKÜLASYONU İLE ETLERİNİZİN KORUNUMU SAĞLAR

Frenox Dry Aged Buzdolapları soğuk hava sirkülasyonuna sahiptir. Fan yardımı ile dolaştırılan hava etlerin tüm yüzeylerine temas eder. Bu şekilde etkin bir soğutma yöntemi uygulanmış olur ve etlerinizin korunumu ile yaşlandırma işlemi gerçekleştirilir. Dry Aged Dolaplarının içi kesinlikle 4 derecenin üzerine çıkmamalıdır.  Bu değer etin tamamen çürümesi için yetecek kadar çok bakteri oluşumuna izin verir ve böylece et tamamen ıskarta durumuna düşmektedir. Bu yüzden Frenox Dry Aged Buzdolabı soğuk ortamın stabilitesi ile dolabın içini sürekli 4 derecenin altında tutmaktadır.

FRENOX DRY AGED DOLAPLARIN STERİLİZASYONUNUN KALİTESİYLE DEFORMASYONU ENGELLEYİN

Dry Aged Dolaplarda en önemli şeylerden biri sterilizasyondur. Dolap içinde kullanılan malzeme kesinlikle hammaddeden üretilmelidir. Frenox Dry Aged Dolapların iç ve dış gövdesi paslanmaz çeliktir. Temizlenebilir ve sökülebilir özel bir kir tutmaz manyetik kapı contasına sahiptir. Çevre dostu HFC-Free poliüretan izolasyon sayesinde hava girişinin engellenmesini sağlar. Frenox Dry Aged Buzdolaplarının kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde etlerinizin deformasyona uğraması imkansızdır.

MİNİ DRY AGED DOLAP ARIYORSANIZ TERCİHİNİZ FRENOX DR250-G OLSUN

Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında fazla yer kaplamayan mini Dry Aged Dolap arıyorsanız sitemizden ulaşabileceğiniz Frenox DR250-G tam size göre bir tercihtir. 920x550x910mm boyutlarıyla tezgahlarınızın üstüne kolayca yerleşebilir. Frenox DR250-G etlerinizi sizin için bir yandan en mükemmel şekilde hazırlarken bir yandan da mutfağınızda daha fazla yer açar. Aradığınız bütün Dry Age Dolap özelliklerini bulundururken fazla yer işgal etmez. Frenox DR250-G modeline sitemizden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.