ELECTROLUX GİYOTİN TİP BULAŞIK MAKİNESİ

ELECTROLUX

ELECTROLUX, 1919 yılında kurulan İsveç merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Şu anda ELECTROLUX dünyanın en büyük ikinci cihaz üreticisi konumundadır. Şirket dünyanın ikinci büyük ev aletleri üreticisidir. Şirket ayrıca profesyonel kullanım içinde cihazlar üretmektedir.

Electrolux Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Genel Özellikler

Electrolux Giyotin Tip Bulaşık Makinesi çok sayıda bulaşığın aynı anda yıkanması için tasarlanmış bir üründür. Yüksek hijyen özelliğine sahiptir. Yapısı sayesinde bulaşıklarınızdaki inatçı kirlerin çıkması için özel bir yıkama sistemine sahiptir. Yıkadığı ürünleri ekstra parlatma özelliği sayesinde bulaşıklarınız makineden çıktığında ilk kez kullanılmış gibi görünecektir. Kaliteli tasarlanmış yapısı ve kalitesine göre uygun fiyatlarıyla piyasanın en gözde ürünlerinden biridir. Ön tarafında bulunan kol yapısı sayesinde kolay şekilde açılıp kapanabilir. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur. Otel ve restoran tarzı işletmelerin öncelikli tercihi Electrolux Giyotin Tip Bulaşık Makinesidir. Çok fazla bulaşığı aynı anda yıkaması sayesinden o işletmelerin vazgeçilmez bulaşıkhane ekipmanlarından biridir. Sol alt tarafta bulunan kontrol paneli sayesinde ihtiyacınız olan programı ayarlayabilirsiniz. Led göstergesi sayesinde su ısısını anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayarlanabilir ayak sistemi sayesinde mutfağınıza göre ayarlayabilirsiniz. Sağlam gövde ve dış yüzey yapısına sahip olduğu için darbelere ve çatlaklara karşı dayanıklıdır. Uzun süreli kullanım için uygun bir üründür. Electrolux Giyotin Tip Bulaşık Makinesi standart boyutlarda tasarlanmıştır. Şık ve estetik tasarımı sayesinde mutfağınızda hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Electrolux Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Fiyatı

Giyotin Tip Bulaşık Makinesi ilginizi çektiyse eğer mutfakyeri.com adresinden ücretsiz kargo ve kampanyalı fiyatlar imkanlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

505103
₺75.367,99 + KDV
₺125.613,32 + KDV
505100
₺68.368,56 + KDV
₺113.947,61 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR