Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesi

ELECTROLUX

ELECTROLUX, 1919 yılında kurulan İsveç merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Şu anda ELECTROLUX dünyanın en büyük ikinci cihaz üreticisi konumundadır. Şirket dünyanın ikinci büyük ev aletleri üreticisidir. Şirket ayrıca profesyonel kullanım içinde cihazlar üretmektedir.

Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesi

Piyasanın önde gelen markalarından olan Electrolux, iş ritminizi hızlandıracak ürünü Set Altı Bulaşık Makinesi ile hizmet kalitenizi arttırmayı hedefliyor. En yeni programlara sahip olan ürünümüz sessiz çalışma ortamlarında bile daha sessiz çalışarak oluşacak yüksek gürültülü ortam engellenmiştir. Kolay ve teknolojik kullanımı sayesinde tüm çalışanlarınızın rahatlıkla uyum sağlayabileceği Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesi, hassas ve kolay bir kullanıma sahiptir. Sadece imgelerden oluşan ekran paneli, dil bilme gereği olmadan istediğiniz programda hızlıca başlatabilir hiç vakit kaybetmeden saatte 540 tabak yıkayabilirsiniz. Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesinde çok etkili bir filtrasyon sistemi vardır. Bu sistem sayesinde sürekli temiz su kullanmanızı sağlar. Wash-Safe Control özelliği sayesinde sanitasyon ve durulama kalitesi garanti edilir. Standart hava boşluğuna ve durulama pompasına sahip olan hidrolik sistemi sayesinde sabit 84°C sıcaklıkla durulama işlemi görülür. 84°C’nin önemi bakteri ve mikropları yok etmesinden gelir. 20°C-75°C arasında bakteri büyümeye ve çoğalmaya devam eder. Bu sıcaklığın üstünde bakteriler yok olur. Mükemmel yıkama ve durulama performansı sayesinde tam deterjan giderme ve en üst performansta hizmet sunmaktadır. İki üst ve iki alt yıkama ve durulama kolları sayesinde bulaşıklarınızın her alanına ulaşan son teknoloji harikası bir üründür. Hijyene verdiği önemle hizmet kalitenizi arttıracaktır.    Hijyen kısmında size tam güven veren Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesi sizin de cebinizi koruyacak olan ‘daha az tüketim, daha fazla tasarruf’ sloganı ile program başına 2,5 litre tüketim sağlar. Bu da yıllık ortalama 730 Euro tasarruf etmenizi sağlar. İnovatif ve ergonomik tasarımı sayesinde kolay kavranan tutma kolu ve yumuşak açma ve kapama özelliğine sahip kapıya sahiptir. Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesi bulaşıkhanenizin vazgeçilmez ürünlerinden biri olmak için sizlerle buluşmayı bekliyor.

Electrolux Set Altı Bulaşık Makinesi Fiyatı

 Bu ürün ilginizi çektiyse mutfakyeri.com adresinden size en uygun olan programlı makineyi seçebilir ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve aynı gün teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR