...

ENFRARUJ OCAKLAR

Enfraruj ocaklar profesyonel bir mutfağın olmazsa olmaz endüstriyel mutfak ekipmanları içerisindedir. Cafe, restoran vb. bir işletmeye sahipseniz müşteri memnuniyeti açısından yemeklerin lezzetli ve temiz olması oldukça önemlidir. Enfraruj ocaklar leke tutmayan ve üzerine bir şey dökülmesi halinde kolayca temizlenen bir yüzeye sahip olması sayesinde oldukça hijyenik ve kullanışlı ürünlerdir. Enfraruj ocaklar alevli olmaması ile oldukça güvenli olup olası bir iş kazasının önüne geçmektedir. Satın almanız halinde tam kapasitede uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Enfraruj ocaklar estetik ve şık tasarımlı görünümü ile mutfağınızın havasını değiştirecektir. Pişirme pleytinden hızlı bir ısı transferi sağlaması ile yemeğinizi hızla pişirip zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Enfraruj ocaklar tek merkezli yuvarlak ısıtıcılar sayesinde en geniş ve tencerelerin tabanına da eşit enerji vermeleri sayesinde üst düzey verim sağlayacaksınız.

ENFRARUJ OCAK MODELLERİ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda birçok enfraruj ocak modelleri bulabilirsiniz. Önemli olan hem kullanışlı hem uzun ömürlü bir ürün bulmak bunun için sitemizde endüstriyel mutfak ekipmanları için oldukça geniş ürün yelpazesi bulunmakla birlikte enfraruj ocaklar da boyutlarına, teknik özelliklerine göre fiyatları da değişmektedir. 700 seri ve 900 seri enfraruj ocak modelleri sitemizde de bulunmaktadır. Electrolux 4 zonlu set üstü enfraruj ocak, electrolux 2 zonlu set üstü enfraruj ocak tercih edilebilecek en iyi ürünlerdendir. Enfraruj ocaklar güvenlik açısından oldukça iyi ürünlerdir yüzeyin sıcak olduğunu gösteren uyarı ışığı sayesinde olası kazaları da önlemektedir. Enfraruj ocaklar geniş çalışma yüzeyine sahip olmaları nedeni ile aynı anda farklı çeşit yemek yapma imkanı da sunmaktadır. Ünite kenarları diğer ünitelerle boşluksuz kapanması sayesinde araya pislik dolmasını engeller bu sayede yemeklerinizi hijyenik bir ortamda hazır hale getirebilirsiniz. Kaliteli ve hesaplı alışveriş yapmak en iyi enfraruj ocak modelleri için Mutfakyeri.com’dan ürünlerimizi inceleyip hesaplı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

ENFRARUJ OCAK FİYATLARI

Enfraruj ocak fiyatları modellerine, kullanım alanlarına ve ihtiyacınıza göre çeşitlilik göstermektedir. 4 zonlu ve 2 zonlu şeklinde de model farklılığı olan enfraruj ocaklar bu durumlara göre değişmekte olup sitemizde her bütçeye uygun enfraruj ocak fiyatları bulunmaktadır. İşlevsel ve daha fonksiyonel olan enfraruj ocakların maliyeti biraz artmakla birlikte özel günler için düzenlenen kampanyalardan, indirim seçenekleri ve sitemizin müşterilerine özel olan taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aldığı parayı hak eden bu muhteşem ürünler mutfağınızda büyük konfor ve rahatlık sağlayacak olmasının yanında uzun ömürlü olması ile de mutfağınızın en önemli endüstriyel mutfak ekipmanları haline geliyor. Enfraruj ocaklar ile profesyonelliği mutfağınıza taşımaya hazır olun!

MUTFAĞINIZI 900 SERİNİN ESTETİK GÖRÜNÜMÜ VE TASARIMI İLE TAMAMLAYIN

900 seri müthiş tasarımı ile görenlerinden tam not alan bir endüstriyel mutfak ekipmanı olup oldukça güvenlidir. Yuvarlak pişirme bölümleri sayesinde eşit ısı dağılımı ile yemeğinizin aynı oranda homojen olarak pişmesini sağlayarak tenceredeki malzemenin lezzetini ortaya çıkartacaktır. Cam yüzeyi etrafından cihaza herhangi bir sızma ya da kaçak olmaması için etrafı silikon ile izole edilmiştir yine bununla birlikte güvenliği arttırmak için aşırı ısı sinyal lambası mevcuttur bu sayede iş kazalarını veya mutfak kazalarını engellemiş olursunuz. Cam yüzeyi sayesinde tencere ya da tavaya hızlı ısı transferini sağlayarak size zaman kazandıracaktır. Enfraruj ocaklar klasik ocaklara göre etrafa daha az ısı yayacağından konforlu bir çalışma ortamı sunacaktır. Enfraruj ocaklar leke tutmayan cam yüzeyi sayesinde maksimum hijyen sağlaması ile de hem zaman kazandırıp hem de büyük kolaylık yaratacaktır.

700 SERİ İLE YEMEKLERİNİZİ LEZZETLİ HALE GETİRİN

Diğer endüstriyel mutfak ekipmanları içinde geçerli olduğu gibi enfraruj ocak modelleri de farklılık göstermektedir bu güzide modellerden biri de 700 seri. 700 seri seramik ısıtma yüzeyine sahip olup enfraruj pişirme sistemini kullanan ürünlerin her bölümü ayrı anahtar ile kontrol edilebilmektedir. Yuvarlak pişirme bölümleri modele göre çapında farklılık göstermekte olup pişirme bölümleri homojen ısı dağılımı sağlar bu sayede yemeğin içindeki malzemenin daha iyi pişmesi ve lezzetli hale gelmesini sağlar. Enfraruj ocaklar sahip oldukları düz cam, seramik yüzeyleri sayesinde leke tutmayarak maksimum hijyen sağlar. Çaplarının büyüklüğüne göre de büyük çalışma alanı sağlar. Eğer set üstü enfraruj ocak tercih ederseniz alandan da tasarruf edebilirsiniz. Suya karşı dayanıklı olup etrafının silikonla izole edilmesi sayesinde de sızıntı ya da kaçak yapmayan oldukça güvenli bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR