GVH-2
₺43.712,93 + KDV
₺87.425,87 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
ICBA THERMO FRESH SERVER
₺40.127,44 + KDV
₺80.254,88 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
CWTF35APS
₺25.390,20 + KDV
₺50.780,41 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
CWTF35A
₺26.801,82 + KDV
₺53.603,63 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
VP17A-2
₺14.906,63 + KDV
₺29.813,26 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo

FİLTRE KAHVE MAKİNESİ

Kahve çok eski ve köklü bir içecektir ve tarihi 13.yüzyıla kadar dayanmaktadır. İlk olarak Etiyopya’da çıkan kahve günümüze kadar gelmiş ve neredeyse bütün kültürlerde kendine yer bulmuştur. Tadı ile, kokusu ile, dokusu ile harika bir içecek olan kahve kimilerimiz için normal bir içecek olmaktan çıkmış sabah kalktığımızda dahi 1 bardak kahve içmeden ayılamaz duruma getirmiştir. Misafir geldiğinde ikram edilecek içeceklerin başında gelir, eğer çalışıyorsak ve bir iş yetiştirmemiz gerekiyorsa veya ertesi gün bir sınavımız varsa ayılmak için ilk kahveye koşarız. Hal böyle olunca içtiğimiz kahveden zevk alabilmek için ve lezzetli kahvenin tadına varabilmek için filtre kahve makinesi ihtiyacı ortaya çıkıyor. Kaliteli ve lezzetli kahve içmek ve nitelikli kahve elde etmek için elbette filtre kahve makinesi kullanmalıyız. Fitre kahve makinesi ile evlerinizde lezzetli kahveler demleyebilir ve sürekli cafelere gidip para dökmek zorunda kalmazsınız. Filtre kahve makineleri sadece evlerde değil aynı zamanda iş yerlerinde de oldukça önemli endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Cafe, restoran, ofis aklınıza gelebilecek her yerde filtre kahve makinesi ihtiyacı vardır. Alacağınız filtre kahve makinesine bir türlü karar veremiyorsanız Mutfakyeri.com ve profesyonel ekibi ile ihtiyacınız olan filtre kahve makinesini bulmaya hazır mısınız?

FİLTRE KAHVE MAKİNESİ MODELLERİ

Çeşitli markalar tarafından farklı özelliklere ait filtre kahve makinesi modelleri mevcuttur. Filtre kahve makinesi modelleri bakarken dikkat edilecek birçok unsur vardır. Bunları inceleyecek olursak; ısıtma gücü, hazne kapasitesi, toz kahve kullanımı, granül kahve kullanımı ve çekirdek kahve öğütücü bulundurması gibi özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Alacağınız filtre kahve makinesi modellerine bakarken ihtiyacınıza göre hareket etmeniz doğru olacaktır. Bir filtre kahve makinesinden beklediğiniz performansa göre alacağınız filtre kahve makinesi modeline karar verebilirsiniz. Sitemizde dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen bunn G2 filtre kahve makinesi, bunn ıcba thermo fresh server filtre kahve makinesi, bunn single filtre kahve makinesi, bunn Cwtf35Aps filtre kahve makinesi, coffee queen cam pot normal tabanlı ve mutfakyeri cam pot gibi filtre kahve makinesi modelleri bulunmaktadır. Filtre kahve makinesi modellerini sitemizden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Filtre kahve makineleri oldukça kolay temizlenebilen cihazlardır. Kahvenin yanmadan ve lezzetli bir şekilde demlenmesi için filtre kahve makinesi modelleri arasından kendinize en uygun filtre kahve makinesini seçebilirsiniz.

BUNN DUAL FİLTRE KAHVE MAKİNESİ İLE KALİTELİ KAHVE DEMLEMEK ARTIK ÇOK KOLAY!

Bunn dual filtre kahve makinesi piyasadaki en iyi filtre kahve makinesi modellerinden olup cafe, restoran, otel mutfakları, ofisiniz gibi işletmelerde profesyonel olarak kullanabileceğiniz bir endüstriyel mutfak ekipmanları ürünüdür. Filtre kahve yaparken kahveyi yakmadan, tam ayarını tutturarak ve gerekli süreyi tanıyarak demini almasını bekleyerek lezzetli kahveler elde edilebilir. Bunn dual filtre kahve makinesi filtre kahve yapmayı yeni öğrenen biri için bile oldukça kolay ve anlaşılır bir kullanıma sahiptir. İşletmenizde kullanacaksanız devamlı personel değişikliği yapıyorsanız bunn dual filtre kahve makinesi tam size göre basit kullanımı ile bu makine sayesinde herkes kolayca filtre kahve yapmayı öğrenebilir. Bunn dual filtre kahve makinesi splashguard huni sayesinde sıcak suyun elinize gelmesini engelleyerek olası kazalarında önüne geçmektedir.

FİLTRE KAHVE MAKİNESİ FİYATLARI

Filtre kahve makinesi fiyatları diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarına nazaran daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Çeşitli özelliklerine göre filtre kahve makinesi fiyatları farklılık göstermektedir. İç haznesinin genişliği, kahve çekirdekleri öğütücü gibi ihtiyacınıza göre bir filtre kahve makinesi tercih edebilirsiniz. Aynı anda bir fincandan fazla kahve yapmak isterseniz bunun için daha büyük ve iç haznesi geniş bir filtre kahve makinesi tercih etmek daha doğru olacaktır. Sitemizden farklı marka ve modeller arasında da kıyaslamalar yaparak ürününüze karar verebilirsiniz. Mutfakyeri.com’u takip ederek kampanya ve indirim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. En uygun filtre kahve makinesi fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BÜTÇE DOSTU BUNN SİNGLE FİLTRE KAHVE MAKİNESİ FİYATI İLE NİTELİKLİ KAHVENİN KEYFİNİ SÜRÜN

Pratik ve kolay bir şekilde lezzetli kahveler üretebileceğiniz bunn single filtre kahve makinesi fiyatı oldukça uygun olun tek bölümlü özel bir modeldir. Bunn single filtre kahve makinesi saatte 43 litre kahve yapabilmesi ile maksimum verim sağlayan bir makinedir. Sıcak su musluğu sayesinde programlanabilir ve otomatik süre, sıcaklık ayarını yaparak kahvenin daha lezzetli demlenmesini sağlar. Kahveniz demlenirken mutfağınızı olağanüstü güzellikte bir kahve kokusu saracaktır. Kullanımı kolay olan bunn single filtre kahve makinesi tam 20 adet program yapılabilir ayrıca bu programı usb belleğe kaydederek kopyalayabilir daha sonra başka bir cihaza programlarınızı kolayca aktarabilirsiniz. Dijital ekrana sahip olan bu makinenin temizliği de inanılmaz kolaydır. Bunn single filtre kahve makinesi fiyatı uygun ve yüksek performanslı bir üründür. Sitemizden fiyatını inceleyebilir kampanya ve indirim seçeneklerinden faydalanarak güvenli ve hesaplı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

FİLTRE KAHVE MAKİNESİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Bir ürün alırken doğru tercihi yapıp uzun seneler kullanmak isteriz hepimiz. Filtre kahve makinesi araştırırken de bu hususta ilerleyeceğimiz için öncelikle ihtiyacınızı ve makineden beklediğiniz performansı belirlemelisiniz. Aynı anda birden fazla fincan kahve yapan bir makine mi istiyorsunuz ya da ev için mi yoksa bir işletme için mi olduğuna karar verdikten sonra filtre kahve makinesi modelleri için arama yapabilirsiniz. Oldukça fazla ürün seçeneği bulunan filtre kahve makineleri kahve çekirdeğini kendi öğüten öğütücüsü olan modelleri ile kahve severlerin vazgeçilmez ürünlerinden. Hem kahvenizi öğütüp hem de o mükemmel kokunun etrafınızı sardığını rahatlıkla görebilirsiniz. Mükemmel bir kahve deneyimi yaşamak için kendi filtre kahve makinenizi alıp nitelikli kahvenin keyfini sürebilirsiniz.