...

FIRIN TEPSİLERİ

Mutfaklarımızda pişen yemeklerin ve tatlıların lezzeti çok önemlidir. Lezzetli olmasındaki en önemli faktör yemeklerin ve tatlıların pişirdiğiniz endüstriyel fırınlardır. Pişirme ekipmanı olan endüstriyel mutfaklarda kullanılması tercih edilen, fırın tepsilerinin de önemi göz ardı edilmemelidir. Fırın tepsileri, yaptığınız yemeğin veya tatlının lezzetinin korunması, yanmaması, yapışmaması ve piştikçe alacağı lezzet içim önemli etki gösterirler. Fırın tepsileri endüstriyel mutfaklarda, kuzinelerde, pasta- börek fırınlarında ve her türlü endüstriyel pişirme fırınlarında kullanabilen farklı fırın tepsi çeşitleri bulunmaktadır. Fırın tepsileri içerisinde her türlü yemek ve tatlı pişirilebilir.

FIRIN TEPSİ MODELLERİ

Endüstriyel fırında kullanılması tercih edilen, fırın tepsi modellerini siz değerli okuyucularımız için inceledik. Alüminyumdan tasarlanmış olan fırın tepsileri, ısıya dayanıklıdırlar. Alüminyum kaynaklı fırın tepsisi, alüminyum kaynaklı poğaça tepsisi, alüminyum pres tepsisi ve alüminyum pres teflon- delikli- İtalyan tepsi olarak fırın tepsi çeşitleri vardır. Farklı modellere sahip olan fırın tepsi boyutlarını, fırın boyutuna göre seçerek, mutfakyeri.com ‘da ihtiyacınız olan tepsiyi bulabilirsiniz.

FIRIN TEPSİ FİYATLARI

Siz değerli takipçilerimize fırın tepsilerinden ve fırın tepsi modellerinden bahsettik. Eğer sizde fırın tepsisi arıyor iseniz doğru yerdesiniz! Tasarımı alüminyum olan alüminyum fırın tepsileri, ısıya dayanıklıdır ve herhangi bir zehirleyici madde içermez. Sizin ve müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmayacak ve yemeklerinizin lezzetli olmasını sağlayacak olan fırın tepsilerini, mutfakyeri.com ‘dan bulabilirsiniz. Fırınınızın ölçülerine göre belirleyeceğiniz fırın tepsi ölçüsünü bulup ihtiyacınız olan tepsiye, size özel indirimlerle ve istediğiniz karta taksit fırsatları ile mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile 24 saat içerisinde fırınınızda lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

YEMEKLERİNİZ MUTFAKYERİ ALÜMİNYUM FIRIN TEPSİLERİ İLE LEZZETLENECEK

Endüstriyel mutfaklar, pastaneler, unlu mamuller ve restoranlarda kullanılan fırınlarda daha çok tercih edilen fırın tepsileri ile poğaça, baklava ve fırında pişirilen bütün yemeklerinizi rahatça pişirebilirsiniz. Mutfakyeri Alüminyum fırın tepsileri, dayanıklı ve uzun kullanım için uygundur. Pişirdiğiniz yemeklerin veya tatlıların eşit şekilde ısıyı dağıtır. Alüminyum fırın tepsileri, ısıyı dağıtması sayesinde yemeklerinizin veya tatlılarınızın yanmasını ve yapışmasını önleyerek, lezzetli yemekler çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Kendi fırınınızın ölçülerine göre seçeceğiniz fırın tepsi modellerinin, ölçülerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Mutfakyeri alüminyum fırın tepsileri, alüminyum tasarımları sayesinde zehirleyici veya manyetik değildir. Gıda kullanımı için uygundur ve müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmazlar. Sağlığı tehlikeye atmayan alüminyum fırın tepsilerini, her kullanımdan önce sabunlu su ile yıkamanız gerekmektedir. Alüminyum fırın tepsilerinin temizlikleri de kullanımı kadar kolaydır. Fırın tepsisinin uzun süreli kullanılması için temizliğinin elle yapılması tavsiye edilmektedir. Farklı modellere sahip olan fırın tepsileri, preslenmiş, teflon, delikli ve İtalyan olarak ayrılmıştır. Alüminyum fırın tepsi fiyatları, her bütçeye uygun şekildedir. Mutfakyeri.com ‘da bütçenize uygun fırın tepsisini bulabilirsiniz.

PİZZALAR ALTINBAŞAK SAÇ PİZZA TEPSİSİ İLE YAPILIR

Mutfağınızda lezzetli pizzaları daha da lezzetlendirmek için Altınbaşak saç pizza tepsisini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yuvarlak yapısıyla dikkatleri çeken pizza tepsisinin iç kaplaması whitford ve dış tüzeyi non- stick kaplamadır. Siyah yapısıyla dikkat çeken Altınbaşak Saç Pizza tepsisi ile lezzetli pizzalar yapabilirsiniz. Endüstriyel mutfaklarda dikkatleri çeken fırın tepsisi, sağlığınızı tehlikeye atacak herhangi bir madde içermemektedir. Altınbaşak Saç Pizza fırın tepsi boyutu, 20 cm ‘dir. Eğer sizde evinizin mutfağında veya işyerinizin mutfağında endüstriyel fırın ile yemekleri Altınbaşak Saç Pizza fırın tepsisi ile pişirmek istiyorsanız, mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek, satın alabilirsiniz.

ALÜMİNYUM FIRIN TEPSİLERİ NASIL TEMİZLENİR?

Alüminyum fırın tepsisinin temizliği kolay şekilde yapılabilmektedir. Sabunlu su ile elinizle yıkamanız, fırın tepsi kullanımı için önemli noktalardan biridir. İstenildiği sürece makinede de yıkayabilirsiniz fakat bu yöntem çok da tercih edilmemektedir. Fırın tepsisi nasıl parlatılır? Diye soruyorsanız, karbonlu su ile temizleyerek, alüminyum fırın tepsisi zarar görmeden parlatılabilir. 

ALÜMİNYUM FIRIN TEPSİLERİ

Tasarımı alüminyumdan yapılmış olan fırın tepsileri, ısıya dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur. Isıyı eşit şekilde ilettiği için yemekleriniz veya tatlılarınız eşit şekilde pişecek ve yanması gibi bir sorun olmayacak, lezzetli şekilde yemeklerinizi veya tatlılarınızı müşterilerinize servis yapabileceksiniz. İstediğiniz alüminyum fırın tepsisi çeşitleri ve alüminyum fırın tepsisi ölçüleri için mutfakyeri.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

ALÜMİNYUM FIRIN TEPSİ FİYATLARI

Farklı ölçülere sahip olan alüminyum fırın tepsi modelleri ile fırınınız pişireceğiniz yemeklerinizin lezzetlerini bir adım öne taşıyacaksınız. Alüminyum tasarımları sayesinde müşterilerinizin ve kendi sağlığınızı tehlikeye atmadan kullanabileceğiniz fırın tepsilerine sahip olabilirsiniz. Mutfakyeri.com ‘da geniş fiyat aralığı ile bulabileceğiniz alüminyum fırın tepsileri, indirimli fiyatlarla ve istediğiniz karta taksit imkanı ile mutfakyeri.com ‘da bulabilir ve satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR