...

Hamilton Beach

1910 yılında kurulan Hamilton Beach evrensel bir markadır. Mutfak ekipmanları arasında sıklıkla kullanılan blender ve mikser ürünleri ile kullanıcılar tarafından dikkatleri üstüne çekmiştir. Ürün skalasını belli ürünler üstünde tutarak onlara yoğunlaşmıştır. Blender ve mikser gibi ürünlerin motorlarını yapmak konusunda ustalaşmıştır. Hamilton Beach evrensel bir marka olsa da uluslararası üne 1995 yılında kavuşmuştur. O tarihte ürünleri dünya çapında geçerli ödüller almıştır. Hala ödüllü ürünler üretmeye ve tüketici ihtiyaçlarına göre kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Hamilton Beach Bar Mikserleri

Hamilton Beach Bar Mikserleri yüksek motor gücü ve yüksek kaliteli ürün parçalarına sahiptir. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen mikserler yüksek teknoloji ile donatılmıştır. Kırılmaya dayanıklı hazneleri sayesinde uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mekanik aksamlar da ve bağlantı bölgelerinde bulunan paslanmaz çelikten oluşan yapısı sayesinde, en çok sıvı teması olabilecek bölgelerde oluşacak aksam hatalarının önüne geçmeyi başarmıştır. Ayrıca paslanmaz çelik, gıdalarla temas halinde oluşabilecek bakteri ve virüslerin oluşumunun önüne geçer. Bu sayede Hamilton Beach Bar Mikserlerinde sıcak veya soğuk tüm karışımlarınızı daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.  Zaman kaybı olmadan minimum eforla harika işler çıkarmanızı sağlar. İstediğiniz ürünleri çırpmanızı ve pürüzsüz hale getirmenizi sağlar. Bu kullanışlı ürünü mutfakyeri.com adresinde bulabilirsiniz.

Hamilton Beach Bar Mikserleri Fiyatı

Çok kısa sürede istediğiniz sonuçlara ulaşacağınız modeller ve ekipmanlar mutfakyeri.com adresinde sizleri bekliyor. Dilediğiniz endüstriyel mutfak ve ev mutfakları ürünü için mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilir ve en uygun ürünlerden yararlanabilirsiniz.

HMD 200
₺20.454,54 + KDV
₺36.525,97 + KDV
CPM800
₺22.027,97 + KDV
₺39.335,66 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
60200
₺7.988,16 + KDV
₺14.264,58 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR