Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh-750 Model
Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh-750 Model

Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh-750 Model (9563.HBH75.00)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺51.563,20  + KDV
İndirimli : ₺30.937,92  + KDV
KDV Dahil : ₺36.506,75

Sessizliğiyle Müşterilerinizi Rahatsız Etmeyen Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750

Blenderlar hayatımızı çok kolaylaştıran aletler olsa da bazen yüksek gürültüsü ile çevreye rahatsızlık verebiliyorlar. Eğer siz de gürültüsüz şekilde işlerinizi yapmak istiyorsanız Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 modeli ile isteğinize kavuşabilirsiniz. Her türlü parçalama ve karıştırma işlemini yapabilen Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 modeli, sahip olduğu Quiet Blend teknolojisi ve polikarbon haznesiyle neredeyse hiç ses çıkarmaz. Polikarbon hazne, blender haznesinin etrafını kapatır ve motor gürültüsünü keserek yalıtım şansı sağlar. Bu sayede Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 çevreye neredeyse hiç gürültü vermez. Bu özelliği sayesinde müşterileriniz rahatsız olmaz ve barlarınızda rahatlıkla kullanabilirsinizHamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 aynı zamanda her türlü karıştırma ve parçalama işlemini yapabilmektedir. Yani hem sessiz, hem de lezzetli içecekler yapmanız için ihtiyacınız olan tek blender Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750dir.

Güçlü Motoru ile Her Türlü İçeceği Hazırlayabilir

Sessiz bir blender olmasına rağmen Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 3 beygirlik güçlü motoru ile harikalar yaratır. 3 HP motor sayesinde her türlü katı meyveyi rahatlıkla doğrar, parçalar ve güzelce karıştırır. Aynı zamanda paslanmaz çelik ve ekstra keskin bıçakları sayesinde uzun süre boyunca rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. 3 Beygirlik güçlü motoru tamamen elektrikle çalışmaktadır. Sahip olduğu zamanlama özelliği sayesinde de başında beklemeniz gerekmez. Tek tuşa basmanızla beraber sessiz ve güzel karışımları elde edersiniz. Siz de birçok farklı meyveyi kullanıyorsanız mutfağınızın ihtiyacı olan blender, Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 olabilir. 230V gücü, 3HP kuvvetli motoru ve konuşma seviyesindeki sesiyle hemen şimdi satın almak için Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 fiyatını inceleyebilirsiniz.

Wave Action Teknolojisi ile Pürüzsüz Sonuçlar Elde Edin

Gürültüden sonra kullanıcıların en şikayet ettiği konulardan biri olan karıştırma kalitesi, Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 ile çözülmüş durumdadır. Bazen blenderlarınız karıştırırken meyve parçaları haznenin duvarlarına yapışabilir. Bu durumda durdurmanız ve parçaların yine hazneye dönmesiyle uğraşmanız gerekmektedir. Bu hem yorucu hem de riskli bir iş olabilmektedir. Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 Wave Action sayesinde paslanmaz çelik bıçakları özel hareketler yaparak içindeki her parçanın direkt olarak kesilmesini sağlamaktadır. Normal blenderlarda bıçakların değmediği büyük parçaları da Wave Action teknolojisi ile rahatlıkla ulaşır ve küçültür. Bu sayede karışımınızın içinde büyük parça kalmaz, her şey istediğiniz seviyeye kadar küçülür. 1.4 litre haznesi sayesinde bol bol içecek elde edebilirsiniz. Siz de pürüzsüz içecekler ve karışımlar elde etmek istiyorsanız Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 fiyatını sitemizde inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Bıçakları ile Her Daim Dayanıklı

Blenderların en önemli parçalarından biri olan bıçakları, yapacağını kesme, doğrama ve parçalama işlemi için çok büyük önem taşımaktadır. Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 modelinin sahip olduğu bıçaklar paslanmaz çelikten üretilmiştir ve özenle bilenmiştir. Bu sayede her türlü meyve ve ürünü rahatlıkla kesebilmektedir. Motorunun güçlü olması yüksek keskinlik ile birleşince rahatlıkla kesip geçmesini sağlamaktadır. Normla blenderlarda bıçaklar yeterince keskin olmadığı için blenderlarınız zorlanırken ve bıçakları körelirken, Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 sayesinde böyle bir sorun yaşamazsınız. Rahatlıkla içeceklerinizi üretebilir, hiç zorlanmadan keyfine varabilirsiniz. Üstelik hepsini sessizce elde edersiniz.

Hamilton Beach Dijital Bar Blender Hbh 750 Teknik Özellikleri

Stok Kodu: 9563.HBH75.00

Ürün Markası: HAMILTON BEACH

Model: HBH750

Hazne: Polikarbon

Hacim: 1.4 litre

Özellik: Parçalama ve karıştırma

Motor Gücü: 3 HP

Tip: Elektrikli

Boy: 230 mm

En: 305 mm

Yükseklik: 438 mm

Ürün Menşei: Amerika/Çin

 

Volt: 230 V

 

Filtreleme
Bar Blender
Benzer Ürünler