Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur Yoğurma Makinesi Nedir?

Hamur Yoğurma ile ilgili faaliyet sürdüren tüm iş yerlerinin en önemli teknolojik ürünlerinden biridir. Hatta o makine için vazgeçilmez diyebiliriz. Çünkü işletmelerin işini hızlandıran ve aynı anda 20 kg’dan başlayarak 150 kg’a kadar Hamur Yoğurma özelliğine sahip olan bu makineler iş gücünden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Teknolojik yapısı ve kolay uyum sayesinde hemen hemen herkesin kullanabileceği şekilde dakikalar içerisinde istediğiniz kıvamda hamurunuzu elde edebilirsiniz. Fırın, pizza lokantaları, pide ve hamur işi lokantalarının daha çok kullandığı bu makineler sayesinde ulaşabilecekleri hızla müşteri memnuniyetini arttırmaya ve üretimlerinin kalitesini en üst noktalara çıkarmalarını sağlamıştır.

Hamur Yoğurma Makinesinin Özellikleri Nelerdir?

Mikro bilgisayarla hazırlanmış hız devir ayarı özelliği sayesinde hamur kıvamınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirseniz. Tehlikeli yapısından dolayı oluşturulmuş olan emniyet kafesi olası kazalara engel olmak adına hazırlanmıştır. Kazanı kendinden dönerli olan, ileri ve geri hareket sistemi sayesinde kusursuz bir hamur hazırlamaya uygun bir teknoloji harikasıdır. Kazan, kazan kapağı ve karıştırıcı aparatlar paslanmaz çelikten üretilmiştir. Hamur Yoğurma Makinesi sarsıntısız ve güçlü bir şekilde çalışır. Emniyet kafesi açıldığı anda makine kendini direkt olarak durdurur ve olası kazalara sebebiyet vermemiş olur. Tasarruflu elektrik tüketimi sayesinde müşterilerimizi memnun etmektedir. Eğer sizin de Hamur Yoğurma Makinesi ihtiyacınız varsa mutfakyeri.com adresinden dilediğinizi seçebilir, hızlı ödeme ve aynı gün kargo özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Hamur Yoğurma Makinesi Kullanma Detayları

Makinenize yoğurmak istediğiniz malzemeyi ekleyin. Sigortasını açık konuma getirerek başlatın. Yoğurma esnasında makine içine elinizi veya makineye zarar verebilecek olan başka cisimleri sokmamalısınız. Yoğurma işlemi devam ederken stop yani durdur düğmesine basarak makinenizi kapatmalısınız. Direkt fişini çekmeye çalışırsanız makineniz zarar görebilir.

Hamur Yoğurma Makinesi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Hamur Yoğurma Makinesi ile işiniz bittikten sonra hamur kazanını ve hamur karıştırıcısını bol sıcak suyla yıkamalısınız. İçinin tamamen temiz olduğuna emin olduktan sonra kurulamanız gerekmektedir. Sonra streç film yardımıyla kapatarak bir sonraki kullanıma hazır hale getirmelisiniz. Bu uygulamayı Hamur Yoğurma Makinesini her kullandıktan sonra yapmaya özen göstermelisiniz. Bu bakım makinenizin kullanım ömrünü arttıracak ve her gün elle yapılmış gibi hamur elde edebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR