...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

HELVANE SÜZGEÇLER

Mutfağımızda yaptığımız yemekleri genelde birbirinden ayırmakta sorun yaşatmaktayız. Set üstü mutfak ekipmanlarından olan helvane süzgeçler, katı ve sıvı ürünleri birbirinden ayırarak işinizi kolaylaştırmayı amaçlarlar. Paslanmaz çelik yapısıyla dikkatleri çeken helvane süzgeçler, evinizde ve endüstriyel mutfaklarda kullanılacak şekilde tasarlanmışlardır. Daha çok oteller, kafeler ve yemekhaneler gibi sık sık yemek yapılan, fazlaca tüketim olan profesyonel mutfaklarda kullanılması tercih edilmektedir. Meyve, sebze, pirinç ve makarna gibi yiyeceklerini onları parçalamadan ya da etrafa dökülmeden helvane süzgeçler ile süzebilirsiniz.

HELVANE SÜZGEÇ MODELLERİ

Sık sık yemek yapılan mutfaklarda, şefinize ve aşçılarınıza rahatlık ve zamandan tasarruf sağlayacak olan helvane süzgeçleri, farklı modellerde ve boyutlardadır. Birbirinden farklı helvane süzgeçlerinin ortak yanlarından birisi de hepsi paslanmaz çelikten oluşmasıdır. Paslanmaz çelik yapısı ile uzun süre mutfağınızda kullanıma uygundur.  Helvane süzgeçler, mutfağınızın vazgeçilmezi ve uzun süre mutfağınızda sizinle olacaklardır. Helvane süzgeçleri ile pişirdiğiniz ve ayırmak istediğiniz her yemeği ayırabilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız içeceğin posasını, makarnayı, meyveleri veya sebzelerinizi süzebilirsiniz. Markaların helvane süzgeçlerini inceleyerek siz değerli okurlarımıza mutfakyeri.com ‘da sunuyoruz. Dilediğiniz ihtiyacınız olan profesyonel mutfaklarda tercih edilen set üstü mutfak ekipmanı, helvane süzgeçlerini sizde inceleyebilirsiniz.

HELVANE SÜZGEÇ FİYATLARI

Pişirdiğiniz veya ayırmak istediğiniz yemeğinizi, içeceğinizi ayırmakta kolaylık sağlayacak olan helvane süzgeçleri fiyatları, uzun ömürlü olmasıyla, kalitesiyle ve uygun fiyat aralığı ile bütçe dostudur. Sizin de mutfağınızın olmazsa olmazı olacak helvane süzgeçleri mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek, sahip olabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve fiyatlarda siz değerli takipçilerimize mutfakyeri.com ‘da sunduğumuz helvane süzgeçlerini, mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda seçerek, istediğiniz karta taksit ve size özel indirimlerimizden yararlanarak mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneği ile 24 saat içerisinde mutfağınızda rahatlığı yakalayabilirsiniz.

HELVANE NEDİR?

Tencere anlamına gelen helvane, aslında endüstriyel mutfaklarda kullanılan derin ve yayık tencerelere ve tavalara verilen genel bir addır.

ÇELİK SÜZGEÇLER

Mutfağınızda kullanacağınız çelik süzgeçler, yiyeceklerinizin veya içeceklerinizin içerisinde olan katı ürünleri sıvısından ayırmak için kullanılır. Genellikle makarna, pilav, meyve ve sebze gibi yemeklerin süzgeçten geçirilir fakat dilediğiniz sıcak ve soğuk ürünlerinizi çelik süzgeçten süzebilirsiniz. Sıcak ürünlerde çelik yapısından dolayı sıcaklığı ile size iletmeyecek ve elinizi yakmayacaktır. Mutfağınızda zamandan tasarruf ederek daha fazla yemek yapıp, rahatça ayırmanızı sağlayacak çelik süzgeçler, ergonomik ve paslanmaz yapıya sahiptirler. Yapıları sayesinde rahatça, pratik ve uzun süre kullanıma uygundurlar. 

ÇELİK SÜZGEÇ ÇEŞİTLERİ

Farklı boyutlar da ve ağırlıklarda olan çelik süzgeç çeşitleri, mutfağınızın ihtiyacını her boyutu ile karşılayacaktır. Profesyonel mutfaklarda ve evlerinizde tercih edebileceğiniz çelik süzgeçler, yapıları ile de pratiklerdir. Herhangi bir sorun yaşatmayacak olan çelik süzgeçler, ısıya da dayanıklıdır, erime veya yamulma gibi yüksek ısıdan kaynaklı sorunlar ile karşılaşmadan yemeklerinizi ve içeceklerinizi süzebilirsiniz. Süzdüğünüz yemeklerinizi başında beklemeden soğumaya bırakabilirsiniz. Bu sayede de bütçe dostu olan çelik süzgeçler size zamandan tasarruf etme imkanı da sunarlar. Oteller, kafeler ve yemekhaneler gibi sık sık yemek yapılan endüstriyel mutfaklarda tercih edilen çelik süzgeçlere, mutfakyeri.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

ÇELİK SÜZGEÇ FİYATLARI

Fiyat performans ürünü olan kalitesi ve yapısıyla öne çıkan çelik süzgeçler, farklı boyutlarda ve farklı fiyat aralığına sahiptirler. Çelik süzgeç fiyatları, boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Mutfağınızda zamandan tasarruf ederek daha fazla yemek yapıp, rahatça ayırmanızı sağlayacak çelik süzgeçlere sizde sahip olmak istemez misiniz? İhtiyacınız doğrultusunda mutfakyeri.com ‘dan dilediğiniz çelik süzgece sahip olabilirsiniz. İndirimlerle ve istediğiniz karta taksit fırsatı ile aynı gün kargoya verilecek olan çelik süzgeç rahatlığını, 24 saat içerisinde mutfağınızda yaşayabilirsiniz.

UYGUN FİYATLI ÖZTİRYAKİLER ÇELİK SÜZGEÇ İLE MUTFAĞINIZDAKİ RAHATLIK

Profesyonel mutfağınızda yaptığınız lezzetli yemekler için kullandığınız tencerelerin ve tavaların yanı sıra onları katı ve sıvı şekilde ayırabileceğiniz, daha lezzetli içeceklerin ve yemeklerin çıkmasını sağlayan Öztiryakiler çelik süzgeçleri sizin de mutfağınızın ihtiyacını karşılayacaktır. Hem bütçeniz için hem de mutfağınızın için uygun olan Öztiryakiler çelik süzgeçler, kalitesinden asla ödün vermezler.

Öztiryakiler Çelik Süzgecinin Yapısı

Öztiryakiler çelik süzgeçlerin yapısı, sadece endüstriyel mutfaklarda değil evlerinizde de kullanıma uygundur. Paslanmaz çelik ve ergonomik yapısıyla dikkatleri çeken Sadece endüstriyel mutfaklarda değil evlerinizde de kullanıma uygun olan Öztiryakiler paslanmaz çelik süzgeçler, parlak ve şık yapıya sahiptirler. Çelik süzgeçlerin kullanımı, pratik ve kolaydır. Öztiryakiler çelik süzgeçler, paslanmaz yapısı sayesinde sağlığınızı da tehlikeye atmazlar. Ne kadar sıvıya maruz kalırsa kalsın herhangi bir değişim göstermeyen Öztiryakiler çelik süzgeçler, uzun süreli kullanıma uygunlardır. Ayrıca sıcaklık seviyesi ne kadar artarsa artsın Öztiryakiler çelik süzgeçler de bir yamulma, erime gibi sorunlar olmaz. Erime gibi sıcaklığa dayanıksız süzgeçlerin yanı sıra Öztiryakiler çelik süzgeçler ayrışım sırasında ürününüze ek madde girişi yapmaz. Delik boyutlarının yeterli olması sayesinde katı geçişi yaptırmazken tıkanma gibi sorunlar oluşmadan, sıvı rahatça geçirebilirler. Öztiryakiler çelik süzgeçlerin kenarları, kesilmeyi engellemek için kavislidir ve aynı zamanda kulpları sayesinde kullanımı kolaydır.

Öztiryakiler Çelik Süzgecinin Temizliği

Dayanıklı yapısı ile yıllarca size mutfağınızda eşlik edecek Öztiryakiler çelik süzgeçlerinin temizlikleri de çok kolay sağlanmaktadır. Sıvıya dayanıklı yapısı ile istediğiniz kadar suya maruz bıraksanız bile paslanma veya yıpranma olmayacaktır. Deliklerinde katı veya sıvı hiçbir maddeyi tutmayan Öztiryakiler çelik süzgeçlerin deliklerini, bu sayede tek tek temizlemek zorunda kalmazsınız. Su ve deterjan ile kolaylıkla temizleme işlemini gerçekleştirebileceğiniz Öztiryakiler çelik süzgeçleri, bu işlemler sırasında üzerinde deterjan gibi temizlik ürünlerini tutmazlar. Bu sayede yemeklerinize veya içeceklerinize herhangi bir temizlik maddesi geçişi söz konusu olmaz. Temizlik malzemelerini üstünde tutmaması ile hem kendinizi hem de müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmamış olursunuz.

Öztiryakiler Çelik Süzgeç Fiyatı

Farklı yapılara sahip olmasa da farklı boyutlara ve ağırlıklara sahip olan Öztiryakiler çelik süzgeçlerinin fiyatları değişkenlik gösterir. Kalitesi ve paslanmaz çelik yapısı ile mutfağınızın yıllarca vazgeçilmez mutfak ekipmanı olacak olan Öztiryakiler çelik süzgecine sahip olmaz istemez misiniz? Mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda seçeceğiniz, Öztiryakiler çelik süzgecini sizlere özel indirimler, istediğiniz karta taksit ve aynı gün kargo fırsatı ile bütçenizi düşünen, kaliteli çelik süzgece mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek, sahip olabilirsiniz.

 

0337.10018.01
₺4.493,58 + KDV
₺8.170,14 + KDV
0337.08016.01
₺2.605,14 + KDV
₺4.736,61 + KDV
0337.07015.01
₺2.252,48 + KDV
₺4.095,41 + KDV
0337.06014.01
₺1.660,92 + KDV
₺3.019,85 + KDV
0337.05012.01
₺1.205,87 + KDV
₺2.192,49 + KDV
0337.04011.01
₺864,59 + KDV
₺1.571,98 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR