...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

HELVANE TAVALAR

Türk mutfağı, dünyaca ünlenmiş bir sürü yemekleri ile ön plandadır. Pişirilen yemeklerin lezzetlerini belirlen en yegane mutfak ekipmanı, yemeğin pişirildiği, tencere ve tavalardır. Helvane tavalar, genellik endüstriyel mutfaklarda kullanılan set üstü mutfak ekipmanlarındandır. Paslanmaz yapılarıyla dikkat çeken sanayi tipi tavalar, çizilme gibi kullanımdan kaynaklı durumlara karşı çelikten yapılmıştır. Her türlü yemeğin pişirilebildiği, yemeklerinizin lezzetine lezzet katacak sanayi tipi tavalar, profesyonel mutfağınızda kesin olması gerek mutfak ekipmanlarından sadece biridir.

HELVANE TAVA MODELLERİ

Helvane tavalar, mutfağınızın temelini oluşturacak olan profesyonel tavalardandır. Tavaların, paslanmaz çelik olmasından dolayı uzun ömürlüdür ve mutfağınızdaki pişirilebilecek olan bütün yemekleri pişirebilirsiniz. Farklı boyutlarda modelleri olan helvane tavaların özelliklerini sizler için detaylı şekilde mutfakyeri.com ‘da siz değerli takipçilerimize anlattık. Öztiryakilerin sanayi tipi çelik tavalarını farklı modellerini uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

HELVANE TAVA FİYATLARI

İstediğiniz yemekleri pişirebileceğiniz paslanmaz yapısıyla yıllarca kullanacağınız bir tavaya sizde sahip olmak istemez misiniz? Siz değerli okurlarımız için incelediğimiz farklı modellere sahip olan paslanmaz çelikten yapılmış, mutfağınızda lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olacak Helvane tavalar, uygun fiyatlarla mutfakyeri.com güvencesiyle sizin de mutfağınızda. Uygun fiyatlar ile sizlere sunduğumuz sanayi tipi çelik tavaları, mutfağınızın ihtiyacı olan boyutlarda seçerek, istediğiniz karta taksit ve size özel indirimlerimizden yararlanarak mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneği ile 24 saat içerisinde mutfağınızda lezzetli yemekler yapmaya başlayabilirsiniz.

HELVANE NEDİR?

Tencere anlamına gelen helvane, aslında endüstriyel mutfaklarda kullanılan derin ve yayık tencerelere ve tavalara verilen genel bir addır. Sanayi tipi tavalara da helvane denmektedir.

SANAYİ TİPİ ÇELİK TAVALAR

Bir işletmenin en önemli alanı mutfaktır. Eğer mutfağınızda iyi yemekler pişirmek ve müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız, kullandığınız mutfak ekipmanlarının kaliteli ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Dilediğiniz yemekleri pişirebileceğiniz, farklı boyutlarda olan sanayi tipi çelik tavalar, kullanışlı, dayanıklı ve kalitelidir. Tavanın sanayi tipi olmasından dolayı büyük çaplı ürünlerin pişirilmesi, kızartılması veya haşlanması gibi pişirme yöntemlerinde kullanılması amaçlanmıştır. Sizin zamandan ve enerjiden de tasarruf etmenizi sağlayacak olan sanayi tipi tavalar, azar azar ve ayrı tavalarda pişirilecek yemeklerin, tek seferde ve aynı anda pişirilmesini sağlarlar. Bu sayede sizde zamandan ve enerjiden tasarruf etmiş olacaksınız.

SANAYİ TİPİ ÇELİK TAVA MODELLERİ

Mutfağın en önemlisi yemeğin pişirildiği tencereler ve tavalardır. Paslanmaz ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken sanayi tipi tavaların temizliği de çok kolaydır. Çelik olmasından dolayı eşit ısı dağılımı yaparak yemeklerinizin lezzetlerini hep aynı olmasını sağlarlar. Sanayi tipi çelik tavalar ile sırtınızdaki yükü hafifleterek, kendinize bir yardımcı edinin. Fazla miktarlardaki yemeklerin pişirilmesi, kızartılması veya haşlanması gibi pişirme yöntemlerinin kullanıldığı derin olan sanayi tipi çelik tava çeşitlerini mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz.

SANAYİ TİPİ ÇELİK TAVA FİYATLARI

Sanayi tipi çelik tavaların fiyatları, modellerine göre değişiklik göstermektedir. Mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda, mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek seçebileceğiniz, farklı modellerimizi sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz boyutlarda sipariş edebileceğiniz sanayi tipi tavalarımızı, özel indirimlerle, istediğiniz karta taksit ve aynı gün kargo imkanıyla mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

ÖZTİRYAKİLER SANAYİ TİPİ ÇELİK TAVA SIRTINIZDAKİ YÜKÜ HAFİFLETECEK

Mutfaklarda yaşanan yoğun tempo ve hızlı olma gayreti ile çalışan şefiniz ve aşçılarınızın sırtındaki yükü hafifletecek olan Öztiryakiler Sanayi Tipi Çelik Tavalar, endüstriyel mutfaklarda tercih edilen miktarı ve boyutu fazla olan yemekleri tek seferde homojen bir şekilde pişirerek sizin yardımcınız olacaktır.

Öztiryakiler Sanayi Tipi Çelik Tava ile Eşit Isı Dağılımı

Derin ve yayık bir yapıya sahip olan sanayi tipi çelik tavalar, yüksek ve düşük ısıya dayanıklıdırlar. Çelik yapısı sayesinde ısıyı rahatça ve eşit şekilde ileterek yemeklerinizin yüksek ısıdayken bile yanmasına müsaade etmezler. Eğer ısıyı eşit şekilde dağıtamıyor olsaydık yemeklerinizin arasında tat farkı olacaktı, çelik olması sayesinde ısıyı eşit şekilde yayarak yemeklerinizin lezzetinin hep aynı olmasını sağlıyor.

Öztiryakiler Sanayi Tipi Çelik Tavanın Boyutu ve Yapısı

Ergonomik yapılarıyla aşçıların en çok tercih ettiği Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavalar, nötr bir tipe sahiptirler. Nötr olması sayesinde nötr ocak ve nötr tezgahlara uyum sağlayabilmektedir. Bir diğer yandan Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavalar, çelik yapısıyla dikkat çekmektedirler. Çelik yapısı sayesinde tavaların çizilme gibi bir sorunu yoktur. Aynı zamanda yüksek korozyon direncine sahip olan Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavalar, kaplaması sorun görse dahi kendini hızlı bir şekilde tamir etme özelliğine sahiptirler. Parlak ve şık yapısı ile dikkat çeken Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavalar, gümüş renge sahiptirler. Genel olarak set üstü mutfak ekipmanlarında tercih edilen renge sahip olduğundan, mutfağınızın estetiğini de bozmayacak, uyum sağlayacaktır.

Öztiryakiler Sanayi Tipi Çelik Tavaların Temizliği

Paslanmaz yapısı sayesinde suya dayanıklı olan Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavaları, dilediğiniz deterjan ile temizleyebilirsiniz. Kullandığınız deterjan veya su çelik tavalarda herhangi bir aşınma veya çizilme gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız. Bu sayede ne kadar uzun süre kullanırsanız kullanın herhangi bir sorun teşkil etmezler. Temizliği ve hijyeni kolayca sağlayabileceğiniz Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavalar, sizin sağlığınızı da müşterilerinizin sağlığını da tehlikeye atmazlar.

Öztiryakiler Sanayi Tipi Çelik Tavaların Fiyatları

Farklı fiyat aralığı ve boyutları bulunan, şefinizin ve aşçılarınızın sırtındaki yükü hafifleterek zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak, ergonomik ve paslanmaz çelik bir yapıya sahip olan Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavalar ile lezzetli, eşit şekilde pişirilmiş yemekler servis yapmayı sizde istemez misiniz? Uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz Öztiryakiler sanayi tipi çelik tavaları, Mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek ihtiyacınız olan sanayi tipi çelik tavaya sahip olabilirsiniz.

 

0145.10018.01
₺7.688,31 + KDV
₺13.978,75 + KDV
0145.08016.01
₺5.686,54 + KDV
₺10.339,17 + KDV
0145.07015.01
₺4.832,29 + KDV
₺8.785,98 + KDV
0145.06014.01
₺3.735,78 + KDV
₺6.792,33 + KDV
0145.05012.01
₺3.174,77 + KDV
₺5.772,32 + KDV
0145.04011.01
₺2.078,27 + KDV
₺3.778,67 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR