İstif Rafları

Endüstriyel mutfak ekipmanlarına dair ihtiyaç duyduğunuz her kategoride ürünü uygun fiyatlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli ürün arayışı içerisindeyseniz endüstriyel mutfak ekipmanları satışını gerçekleştirmekte olduğumuz web adresimiz üzerinden farklı mutfak malzeme ve makinelerini aratabileceğiniz bir panel yer alıyor. Bu panel üzerinden tercih ettiğiniz özellik ve nitelikleri belirleyerek istif rafları kategorisine ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel istif rafları fiyatları ise ürünlerin marka ve işlevselliğine göre fiyat aralığı değişmekte olup, ilgili ürünü daha detaylı bir şekilde incelemek istemeniz halinde ürün sekmesine gelerek inceleyebilir, ürün özelliklerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ve arzu ettiğiniz istif raf modelini sipariş vermek için sepete eklemeniz, ardından adres bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız ve ödemeyi gerçekleştirmeniz yeterlidir.

İstif Rafları Modelleri Nelerdir?

1989 yılından bugüne dek ürün ve hizmet yelpazesini genişleten firmamız, siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm mutfak ekipmanlarını en kaliteli malzemelerden üreterek en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Sitemizde birbirinden farklı model ve özellikte her bütçeye uygun ekipmanlar bulunmakla birlikte birçok mutfak malzeme ve gereçlerine dair kategori başlığımız yer alıyor. Endüstriyel istif rafları modelleri kategorisinde istif raf derinlik 46 cm, istif raf derinlik 54 cm, istif raf derinlik 61 cm ve metal istif rafları olmak üzere 4 ürün başlığı bulunuyor. Bu ürünlerin markaları ise Cambro ve MutfakYeri şeklindedir.