J1119452
₺381,70 + KDV
₺449,05 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119451
₺355,67 + KDV
₺418,44 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119450
₺355,67 + KDV
₺418,44 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119426
₺433,66 + KDV
₺510,19 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119425
₺386,64 + KDV
₺454,87 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119417
₺169,16 + KDV
₺199,01 + KDV
J1119416
₺177,84 + KDV
₺209,22 + KDV
J1119412
₺286,27 + KDV
₺336,79 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119411
₺255,91 + KDV
₺301,07 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119403
₺310,61 + KDV
₺365,42 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119402
₺269,43 + KDV
₺316,98 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
J1119401
₺269,43 + KDV
₺316,98 + KDV
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

JUMBO

Jumbo, her geçen gün kendini geliştiren bir markadır. Üretimlerinde en doğal malzemeleri tercih ederek tüketici memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Jumbo ürünleri, estetik görünümleri ve kendine özgü tasarımları ile sofraları ve mutfakları güzelleştirmektedir. Çelik, cam ve porselen gibi malzemelerle üretilen Jumbo ürünleri sofralarınızda ve mutfaklarınızda sizlere ürün çeşitliliği sunmaktadır. Çeşitli modellerde tabak çeşitleri, birçok seçenek ile Jumbo çatal bıçak takımı ürünleri ve daha birçok ürün adeti ve tasarımlarına sahiptir. Jumbo, şık tasarımları ile profesyonel mutfaklar ve sofraların gözdesi olmaktadır.

JUMBO İLE MUTFAKLAR DAHA KALİTELİ

Mutfaklarınızın en kaliteli alanı olmasını sizler de bizler de çok isteriz. Birçok küçük ve büyük işletmelerin tercihi olan Jumbo ile sizler de mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz. Birçok çalışma alanına hitap eden Jumbo sayesinde kendinize ait ve ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşabilir kullanmaya başlayabilirsiniz. Jumbo uzun bir süreden itibaren bu sektörde yerini almaktadır. Kurulum yeri olarak bilinen Moshato, Yunanistan’ da 1986 yılında üretime başlanmıştır. 34 yılı aşkın süredir tüm mutfaklara kalite ve güven getirerek çalışma alanınızı rahat ve konforlu bir alana dönüştürmekte sizlere yardım etmekteyiz. Genellikle kullanılan alanı endüstriyel mutfak alanları olsa da Jumbo ile evinizin küçük ve kullanışlı olan mutfağınızda da kullanabilir ve güvenli şekilde çalışmalar yapabilirsiniz.

JUMBO MODELLERİ

Jumbo, her kullanım alanlarında zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Sofra, ikram ve dekorasyon gibi alanlarda çeşitli modelleri ve tasarımları ile Jumbo ürünleri kullanıcılarına keyif veren bir tasarımlar sunmaktadır. Jumbo, sofra alanında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çatal-kaşık-bıçak takımları, yemek takımları, kahvaltı takımları ve içecek servisleri gibi birbirinden şık aksesuarlara sahiptir. Jumbo çatal kaşık bıçak setleri öncelikle setlerin parça sayıları konusunda birbirlerinden ayrılmaktadırlar. 18, 84 veya 89 parçalı setler ihtiyaçlar doğrultusunda bulunmaktadır. Bir diğer önemli özellik ise ürünlerin tasarımlarıdır. Setlerde ki ürünler renkleri, yapıları veya desenleri gibi konularda farklılıklara sahiplerdir. Setleri tercih etmeyenler için çatal kaşık bıçak takımları ayrı ayrı da bulunabilmektedir. Yemek takımları ve kahvaltı takımları en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Birbirinden şık çeşitleriyle yemek takımları ve kahvaltı takımları sofraların en önemli aksesuarlarındandır. Takımlar, kullanım amacı ve kişi sayısına göre çeşitli sayılarda üretilmiştir. İçecek servisleri de yine aynı şekilde oldukça çeşitlidir. Göz alıcı görünümleri ile içecek servisi ürünleri birçok modelde satışa sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun içecek servisi ürünlerini Jumbo farkı ile bulmanız mümkündür.

JUMBO FİYATLARI

Doğal malzeme tercihleri ile şık tasarımlara sahip ürünleri kullanıcılara sunan Jumbo, sofralarda ve mutfaklarda kullanılan çok sayıda ürün çeşidi barındırmaktadır. Ürünlerin yapıları, tasarım şekilleri ve kullanılan malzemeler ürünleri birbirlerinden ayırmaktadır. Ürünlerde bulunan özellikler fiyat aralıklarını da belirlemektedir. Farklı tasarım ve boyut özelliklerine göre modellerde fiyat farklılıkları görülmektedir. Takım olan ürünlerin parça sayıları takım fiyatlarında farklılıklar oluşturmaktadır. Takımlarda kullanılan malzemeler ve tasarım şekilleri de fiyat skalası belirlenirken göz önünde bulundurulmaktadır. Dış görünüş ve yapısal özelliklere göre çeşitlenen ürünlerden ihtiyacınıza uygun olanı uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

JUMBO ÇATAL KAŞIK BIÇAK TAKIMLARI

Endüstriyel mutfak ekipmanları olan çatal-kaşık-bıçak setleri sayıları yönünden birbirinden ayrılmaktadır. 18, 84 ve 89 parçalı setler halinde olan bu mutfak malzemeleri her türlü ihtiyaca uygundur. Setleri birbirinden ayıran en önemli faktörlerden biri kullanılan tasarımlardır. Setlerde yer alan ürünler biçim, renk, desen ve görünüm özellikleri açısından her zevke hitap etmektedir. Set almak istemeyenler için ayrıca çatal bıçak ve kaşıklar ayrı ayrı bulunmaktadır. Jumbo çatal kaşık takımı çeşitlerini isterse günlük hayatınızda ister misafirleriniz geldiği zaman kullanabilirsiniz. Uzun bir kullanım ömrü sunan çatal bıçak takımları sofralarınızın parıltısı olmaktan hiç çekinmezler. Ayrıca Jumbo çatal bıçak takımları üstün tasarımları ile göz doldurmaktadır.

JUMBO ÇATAL KAŞIK BIÇAK TAKIMI MODELLERİ

Çatal bıçak kaşık takımları yeme işleminin yanı sıra yemek masalarına şık bir dokunuş eklemek çatal bıçak kaşık takımları sayesinde mümkün olmaktadır. Evinize misafirleriniz geldiğinde masanızın ışıl ışıl parlamasını ve masa düzeninizin güzel görünmesini hepiniz istersiniz. İşte bu imkânı Jumbo sizlere harika çatal bıçak takımları sayesinde sizlere sunmaktadır. Ayrı ayrı birçok çeşit ve modellere olan Jumbo çatal bıçak takımlarını zevkinize göre seçebilir mutfağınızın en güzel köşesine yerleştirebilirsiniz. Mutfak malzemeleri açısından gıda türüne ve boyutuna göre kibar tasarımlarla üretilen Jumbo çatal kaşık bıçak takımları her gün daha fazla beğeni toplamaktadır. Takımlarda yer alan bıçak ve tatlı kaşıkları da oldukça dikkat çekmektedir. Servislerin eksiksiz olması tatlı kaşıklar ve bıçaklar sayesinde tamamlanırken Jumbo sayesinde eksiksiz görüntüye ulaşmanız düşündüğünüzden çok daha kolay. En fazla tercih edilen modellerden biri olan Jumbo 8100 84 parça 12 kişilik çatal kaşık bıçak seti, şık görünümü ile dikkat çeker. Bu takımın içerisinde 12’şer adet yemek kaşığı, yemek çatalı, yemek bıçağı, tatlı çatalı, tatlı kaşığı, tatlı bıçağı ve çay kaşığı yer almaktadır. Ürünlerde tercih edilen malzeme paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik malzeme sayesinde sofranızda şık görünüm sunar, ayrıca sadece şıklık ile kalmayıp paslanmaz özelliği sayesinde evinizde uzun süreler sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Çatal bıçak takımları her gün kullanılan ürünlerdir, bu nedenle yıkanması sırasında paslanmaz olma özelliği sayesinde leke tutmadan bir sonraki kullanım için kendisini hazırlamaktadır.  Jumbo 1001 çatal bıçak kaşık seti deri sandıklarda satışa sunulur. Yine sıklıkla tercih edilen setlerden biri olma özelliği taşımaktadır. 12 kişiliktir ve paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Bu takımda sofraların ışığı olmaya adaydır. Deri sandık olması sayesinde güvenli bir şekilde ürünler saklanmakta ve değerli misafirleriniz için tertemiz bir şekilde beklemektedir. Oldukça dikkat çekici modellerden biri olan Jumbo Quartz çatal bıçak kaşık seti 84 parçadan oluşmaktadır ve 12 kişiliktir. Quartz taşında ki şekillerden esinlenip tasarlanmış olan bu model özellikle de ışığın altında oldukça ön plana çıkmaktadır. Taşın özelliği ışıltı saçması olarak bilinir, sizler de servislerinizde ışık saçmak istemez misiniz? Acele ederek mutfakyeri.com dan sipariş edebilir ve servislerinizi renklendirebilirsiniz. Jumbo çatal bıçak setleri üzerine kaliteli çalışmalar yapmış ve farklı farklı setler üretmiştir. 1300 model çatal bıçak, 1400 model çatal bıçak, 2000 model çatal bıçak, 4200 çatal bıçak gibi birçok setten oluşmaktadır. Kendinize ait seti seçebilir sipariş verebilir ve kullanıma geçebilirsiniz.

JUMBO ÇATAL KAŞIK BIÇAK SETİ ÖZELLİKLERİ

Bu setlerin en önemli özelliklerinden birisi titizlikle tasarlanmasıdır. Mutfakların en önemli parçaları ne de olsa çatal bıçak takımları olarak bilinir. Bütün ürünlerde kullanılan malzemelerin paslanmaz çelik oluşu oldukça ilgi çekmektedir. Oldukça dayanıklı olan paslanmaz çelik ister elde ister bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Kolay temizlenmesi yanında uzun süreler sizlere eşlik edecektir.  Ayrıca Jumbo kaşık bıçak setleri parlaklığını yıllar boyu korumaktadır. Ne kadar zaman geçmiş olursa olsun ilk günkü şıklığından ve parlaklığından ödün vermez. Jumbo çatal bıçak kaşık seti modellerinde en çok tercih edilen renklerden biri gümüştür. Neredeyse her mutfakta olan gümüş rengi yemek masalarının vazgeçilmezidir. Jumbo çatal bıçak kaşık takımları 6, 12 ve 24 kişilik parçalar şeklinde üretilmektedir. Kişi sayısına göre dilediğiniz takımı tercih edebilirsiniz.

JUMBO 8100 84 PARÇA 12 KİŞİLİK ÇATAL KAŞIK BIÇAK SETİ

Yemek sofralarımızda yiyeceklerin lezzeti kadar masada ki şıklıkta oldukça önemlidir. Tam 84 parçadan oluşan bu çatal kaşık bıçak seti üstün tasarımı ve şık görünümü ile sofralarda oldukça dikkat çekmektedir. Çelik malzemeden üretilen bu Jumbo çatal bıçak kaşık seti kalabalık davetlerde kullanmak için idealdir. Kullanılan çeliğin paslanmaz olması en önemli özelliklerinden biridir. 12’şer adet yemek çatalı, kaşığı ve bıçağı, 12’şer adet tatlı çatalı, kaşığı ve bıçağı, 12 adet çay kaşığından oluşan Jumbo 8100 12 kişilik çatal bıçak kaşık seti, 84 parçadan oluşmaktadır.

JUMBO 9400 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

9400 serisi tüketicilerin memnuniyetini karşılayan mütevazi bir Jumbo serisidir. Jumbo 9400 yemek bıçak xL 12 adet birbirinden şık görünümlü bıçaklardan oluşmaktadır. 12 adet parlak ve hoş bıçaklar ile yiyeceklerinizi kolayca parçalayabilirsiniz. Jumbo 9400 yemek kaşık xL 12 adet ve Jumbo 9400 yemek çatal xL 12 adet modeller ile sofralarınıza şıklık katın. Birbirinden şık tasarımları ve parlak görünümleri ile gözede hitap eden bu ürünler ile sofralarınızı lezzetin yanında dekorasyon güzelliği de katabilirsiniz. 9400 model balık bıçakları, pasta kürekleri gibi daha birçok türde ürün bulundurmaktadır.

JUMBO 4200 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

Jumbo’nun 4200 modeli yine çok kullanılan modeller arasında yerini almaktadır. Dilerseniz Jumbo 4200 84 parça 12 kişilik çatal bıçak kaşık seti şeklinde alabilirsiniz. Dilerseniz de 12’şer adetten oluşan yemek çatalları, yemek bıçakları, yemek kaşıkları şeklinde ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünler oldukça kullanışlı ve şık görünüme sahiplerdir.

JUMBO 2000 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

Jumbo 2000 yemek çatal 12 adet, Jumbo 2000 yemek kaşık 12 adet, Jumbo 2000 yemek bıçak gibi ürünleri bünyesinde barındıran Jumbo 2000 model çeşitli tasarım şekilleri sunmaktadır. Bıçak yapıları, çatalların diş sayısı gibi konularda oldukça çeşitlilik sunmaktadır. Tüm ürünler paslanmayan çelikten üretilmiştir. Ürünler göz alıcı parlaklıkları ile sofralara şıklık katmaktadır.

JUMBO 1400 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

Jumbo 1400 modeller, birçok çeşit sunmaktadır. Yemek kaşıklarından nescafe kaşıklarına, pasta bıçaklarından tereyağı bıçaklarına kadar birçok ihtiyaca uygun ürünü barındırmaktadır. Jumbo 1400 tereyağ bıçak 12 adet ürünü kahvaltı sofralarınızda sıklıkla kullanacağınız narin ve şık bıçaklardır. Jumbo 1400 çay kaşık 12 adet ile çayınızı rahatça karıştırabilirsiniz. Göz alıcı parlaklığı çayın içinde bile görebilirsiniz.

JUMBO 1300 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

Jumbo 1300 serisi, yine oldukça çeşitli çatal, bıçak, kaşıkları sizlere sunmaktadır Farklı bıçak türleri, farklı kaşık türleri, farklı çatal türleri ile ihtiyacınıza uygun olanı almanızı sağlamaktadır. Jumbo 1300 yemek çatal 12 adet, Jumbo 1300 tatlı çatal 12 adet gibi her üründen farklı çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır.

JUMBO 1100 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

Yine her seri gibi bu seride de çeşitlilik fazladır. İhtiyaç ve kullanımınıza uygun ürünleri ile 1100 modeller, dikkatleri üzerine çekmektedir. Doğum günü pastalarınızı rahatça kesebilmeniz için Jumbo 1100 pasta bıçak 12 adet modeli, balıklarınızı, tavuklarınızı rahatça kesebilmek için ona uygun şekilde tasarlanan Jumbo 1100 balık bıçak 12 adet modeli gibi kullanımınıza uygun modeli, ürünü tercih edebilirsiniz.

JUMBO 1003 MODEL ÇATAL BIÇAK KAŞIKLARI

Jumbo 1003 model, diğer serilere göre daha küçük boyutlara sahip ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Daha narin ve daha mini boyutlu yeme araçlarını sevenler için ideal ürünlerdir. Jumbo 1003 ordövr kaşık 12 adet ile ordövr tabağınızdan servis tabağınıza kolayca servisinizi yapabilirsiniz. Jumbo 1003 tatlı çatal 12 adet ile tatlılarınızı lezzetli bir şekilde yiyebilirsiniz.

JUMBO YEMEK TAKIMLARI

Yemek sofralarında öne çıkan sadece lezzetler değildir. Aynı zamanda yemeklerin sunumu da oldukça önemlidir. Bu yüzden etkileyici bir sunum yapabilmek için doğru ve uygun olan malzemelerin kullanılması gerekir. Jumbo yemek takımları gereksinimlere göre sürekli yeni bir şekilde tasarlanmaktadır. Olmazsa olmaz mutfak ekipmanları olan yemek takımları sofra sanatının en önemli unsurlarındandır.

JUMBO İLE PORSELEN ŞIKLIĞINI DENEYİN

Jumbo kendini geliştiren ve yenileyen bir marka olarak bilinmektedir. 1986’ dan beri müşteri memnuniyetine dair sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Jumbo’nun porselen yemek takımları ile masanıza şıklık katabilir ve misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. En çok tercih edilen ve ilk sırada yer alan New York Porselen & Porcelian takımı özellikleri sayesinde profesyonel mutfakların ürünü olarak bilinir. Evinizin mutfağında bu tarz porselen tercih edebilirsiniz ancak endüstriyel bir mutfağa sahipseniz işler biraz değişmektedir. Eğer ki endüstriyel mutfak alanına sahipseniz ihtiyacınız olan porselen tipi Açık Büfe Porselen & Porcelian olmaktadır. Çalışma alanınıza göre porselen çeşitlerini seçebilir kullanım alanınıza göre kategorize edebilirsiniz. Ayrı ayrı kategorilere ayrılmış olan mutfakyeri.com sayesinde istediğiniz porselen tipine kolayca ulaşabilir ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Pek çok çeşidi bulunan Jumbo porselenler şu şekilde sıralanabilir: Joy Soil Porselen, Vals Porcelain, Deep Blue Porselen & Porcelain, Kaizen Porselen, Style Porselen & Porcelain, Avant Garde Porselen & Porcelain, Joy Green Porselen & Porcelain, Joy Red Porselen & Porcelain, Joy Blue Porselen & Porcelain, Joy White Porselen & Porcelain, Bitter Porselen & Porcelain gibi birçok modele sahip olan Jumbo porselen, her geçen gün daha çeşitli porselen üretimleri yapmaya devam etmektedir.

RENK AŞIKLARI İÇİN JUMBO JOY RED PORSELEN & PORCELAİN

Şık ve modern tasarımlı tabak ve bardak çeşitleri ile göz dolduran Jumbo Joy Red porselenler, renkli ürünleri sevenler için tasarlanmıştır. Jumbo Joy Red düz tabaklar, Jumbo Joy Red kayık tabaklar gibi her ihtiyaca uygun türde bulabileceğiniz tabaklar göz alıcı renkleri ile sizleri kendine çekmektedir. Farklı boyutları bulunan bu tabaklar ile servislerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Jumbo Joy Red kahve fincanı 9 cl 12 adet kahve ikramlarında kullanılır. Kahvenin lezzeti kadar fincanın şıklığı da önemlidir.

MİKRO PORSELEN & PORCELAİN İLE ŞIK GÖRÜNÜM

Çeşitli renk tercihleri ve modelleri ile servisler de sıklıkla kullanılan mikro porselenler, Jumbo farkı ile sizlerle. Jumbo mikro bölmeli kâse minimal ve Jumbo mikro leaf minimal genellikle çay ve kahve yanında servis edilen atıştırmalıklar için kullanılan modellerdir. 12’şer adetten oluşmaktadırlar. Farklı renk seçenekleri ile sizleri kendi zevkinize bırakmaktadır. Birçok model ve renk seçimleri ile Jumbo mikro porselen ürünler tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak üretilmiştir.

JUMBO İLE PORSELEN FARKINI ANLAYIN

Tamamı doğal hammaddeler ile üretilen porselen ürünler sağlıklı ve doğal bir üründür. Endüstriyel mutfak ekipmanları renkleri arasında en çok tercih edilen beyaz renk, porselen ürün farkları ile rengini boyadan değil kullanılan hammaddeden almaktadır. Jumbo porselen ürünler sayesinde bütün porselen özelliklerini görebilirsiniz. Ev ve işletme yerlerinde kullanıma uygun biçimde tasarlanan Jumbo porselen ürünleri şık tasarımları ve parlaklıkları ile tüketicileri kendine çekmektedir. Birçok modele sahip olan Jumbo porselen ürünler, kalitesi ve dayanıklılığı ile tüketicileri kendinden memnun bırakmaktadır.

JUMBO YEMEK TAKIMI MODELLERİ

Jumbo yemek takımı modelleri tasarımları, içerdikleri parçalar, kullanılan malzemeler ve ürün gruplarına göre değişiklik göstermektedir. Jumbo’nun sunmuş olduğu yemek takımı çeşitleri 6 kişilik, 12 kişilik ve tekli ürün şeklinde bulunmaktadır. Kullanım avantajlarından ve geniş tasarım seçeneklerinden dolayı daha çok 12 kişilik olan yemek takımı modelleri tercih edilmektedir. Yemek takımı modelleri düdüklü tencereden biberliğe, yemek tabaklarından su bardaklarına kadar farklı kullanım alanları için tasarlanmış olan parçalardan oluşur. Jumbo Daphne yemek takımı son derece sade ve şık bir biçimde tasarlanmış 12 kişilik yemek takımıdır. Üretiminde bone malzeme kullanılması sebebiyle en az porselen kadar dayanıklıdır ve ışığın altına tutulduğu zaman şeffaf izlenimi veren göz alıcı bir görünümü vardır. Jumbo Violet Dream yemek takımı 12 kişilik olup 60 parçadan oluşmaktadır. Bu yemek takımı yine aynı şekilde bone malzemeden üretilmiştir. Çiçekli tasarımı ile göze hoş gelen bir görünümü vardır. Jumbo Perla yemek takımı ise diğer takımların aksine son derece sade tasarım şekliyle günlük kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır. 60 parçadan meydana gelen 12 kişilik bu muazzam yemek takımı bone malzemeden üretilmiştir. Günlük klasik yemek masalarınızda bu takım kullanıma oldukça uygundur. Sadeliği ile göz kamaştıran bir diğer model Jumbo Moon Gold yemek takımı ise diğer takımlardan farklı olarak 12 kişilik 64 parçadan oluşmaktadır. Bone porselenden üretilmiştir. Bone porselen hassastır fakat kaliteli bir porselen çeşididir. Jumbo yemek takımları modellerinin içinde 12 adet yemek tabağının yanında pasta tabağı, çukur tabağı, kâse, 2 farklı boyutta oval tabak, meze tabağı, çorba tenceresi, tuzluk-biberlik, kürdanlık ve sosluk parçaları bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz zaman yemek masası takımı parçalarını isterseniz takım halinde isterseniz tekli bir şekilde sunumda kullanabilirsiniz.

JUMBO YEMEK TAKIMI SATIN ALIRKEN HANGİ ÖZELLİKLERE DİKKAT EDİLMELİ?

Jumbo porselen yemek takımları alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Sofranızda hangi parçalara ne kadar ihtiyaç duyduğunuz ve hangi tasarımları tercih ettiğiniz oldukça önemlidir. Jumbo yemek takımları hem sade zevklere hem de yoğun tasarımlara uygun modeller sunar. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise kullanım türünüzdür. Yemek takımları günlük ve davet takımları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Günlük yemek takımları davet takımlarına göre daha sade bir şekilde tasarlanmış olup daha az parçaya sahiptir. Davet takımları ise genellikle daha yoğum tasarımlar içerir ve daha fazla parçaya sahiptir. Ayrıca davet yemek takımı ve günlük yemek takımları dışında evlenecek olan çiftler için özel bir şekilde üretilen takımlarda bulunmaktadır. Jumbo yemek takımı çeyiz seti 64 parça 12 kişilik takımları ile farklı modellerde tasarımları sizlere sunmaktadır.

JUMBO KAHVALTI TAKIMLARI

Jumbo kahvaltı seti modelleri şık ve güzel görünümleri sayesinde sunumlara güzellik katmaktadır. Fonksiyonel parçalar ile tasarlanan takımlar sayesinde keyifli ve huzurlu bir kahvaltı yapabilirsiniz. Dayanıklı seramik malzemeler kullanılarak üretilmekte olan kahvaltı takımı modelleri zarif ve hoş bir görünüm sunmaktadır. Kolayca temizlenebilen modeller sayesinde mutfak işlerinizi daha pratik ve basit bir hale gelmektedir.

JUMBO KAHVALTI TAKIMI MODELLERİ

 

Kahvaltılarınızda ihtiyaç duyduğunuz bütün servis gereçlerini barındırmakta olan Jumbo kahvaltı takımları mutfak işlerini çok pratik bir şekilde halletmemizi sağlamaktadır. Genellikle 6 kişilik kahvaltı takımı şeklinde üretilen modeller küçük misafir grupları geldiğinde kullanabilir. Takımlarda yer alan çay fincanları, fincan tabakları ile kolayca servis yapabilirsiniz. Reçel, pekmez gibi kahvaltı ürünleri için çeşitli büyüklükte üretilen kâse çeşitleri sayesinde işiniz oldukça kolaylaşmaktadır. Jumbo kahvaltı takımları birbirinden iyi ve kaliteli modelleri sayesinde keyifli bir kahvaltı yapmanıza olanak tanımaktadır. Porselen malzeme tercih edilerek üretilen modeller dayanıklı olmaları ile göz dolduruyor. Estetik modeller, göz alıcı tasarımları ile fark yaratan kahvaltı seti modelleri mutfaklarınızın şıklığına şıklık katmaktadır.