R 652 V.V.
₺54.059,56 + KDV
₺103.960,69 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 502
₺41.227,24 + KDV
₺79.283,15 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 402
₺34.128,51 + KDV
₺65.631,75 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 211 XL
₺13.760,62 + KDV
₺26.462,72 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 201 XL
₺12.450,08 + KDV
₺23.942,46 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 301
₺16.982,35 + KDV
₺32.658,36 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 301 ULTRA
₺21.623,82 + KDV
₺41.584,28 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo

Sebze Doğrama Makineleri

Mutfakta en çok kullandığımız yiyecek grubu hiç kuşkusuz ki sebzelerdir. En güzel et, tavuk ve balık yemekleri sebzelerle tatlanır, en sağlıklı salatalar sebzelerden yapılır ve hatta en vazgeçilmez soslar için sebzelerden faydalanılır. Bunun gibi daha birçok örnek sayabiliriz. Yemeklerin lezzetine lezzet katan sebzelerin uğraştırdığı tek bir nokta var: kesme ve doğrama işlemleri. Özellikle de kalabalık bir gruba aynı anda ya da günün belli saatlerinde yemek vermeniz gerektiğini düşünürseniz, bunun epey bir vaktinizi alacağını tahmin edebilirsiniz. Örneğin; bir askeri birliğe yemek yapmak için soğan doğradığınızı ya da bir fastfood işletmeniz için patates kızartmanız gerektiğini düşünün. Tam da bu anlarda sizin için birçok sebze ve meyveyi doğrayıp, kesen bir sebze doğrama makinesi olsun istemez miydiniz?

Her anlamda profesyonel mutfak yaratmak için gerekli sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanları kategorisinde bulunan bazı cihazlar yapacağımız işlemleri o kadar pratikleştirir ki yeri geldiğinde en büyük yardımcımız olur. Sebze doğrama makineleri bu cihazlara güzel bir örnek olabilir. Çünkü bu sebze ve meyve doğrayıcı makineler sayesinde boyutu fark etmeksizin birçok yiyeceği saniyeler içerisinde doğrayarak açık büfe, restoran gibi yerlerde yemek pişirmek için ön hazırlık yaparken ihtiyaç duyduğunuz hızı ve pratikliği size kazandırır. Sizin de mutfakta böyle bir yardımcıya ihtiyacınız varsa en iyi sebze doğrama makineleri için mutfakyeri.com ‘u ziyaret edin.

Sebze Doğrama Makineleri Modelleri

Sebze doğrama makineleri modelleri fazla olduğundan oteller, restoranlar, lokantalar, hastaneler ve askeri birlikler gibi birçok alanda kullanılabilir. Kalabalık yerlerin gözde profesyonel mutfak ekipmanları arasında bulunan sebze doğrayıcı makineler, ürün kapasitesine ve çalışma hızı parametlerine göre çeşitlilik gösterirler. Kendi ihtiyacınıza uygun olarak dilediğinizi satın alabilir ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hangi ürünü seçmiş olursanız olun Mutfakyeri Ailesi olarak eminiz ki sayfamızda bulunan tüm sebze doğrama makineleri, hem mutfaktaki iş yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf etmenizi hem de basit tasarımı ile bir profesyonel mutfak için önemli olan hijyeni yüksek seviyelere taşımanızı sağlayacaktır.

Sebze Doğrama Makineleri Fiyatları

Sebze doğrama makineleri fiyatları, cihazın özelliklerine ve farklı ölçütlere bağlı olarak değişebiliyor. Robotcoupe Sebze Doğrama Makineleri ‘nin tüm modelleri sizler için en uygun fiyatlar, çeşitli ödeme seçenekleri ve taksit imkanları ve ücretsiz kargo seçeneği ile stoklarımızda yer almaktadır. Endüstriyel mutfak malzemeleri kategorisinde yer alan en ucuz sebze doğrama makinesi satın almak için web sayfamıza uğrayabilirsiniz. Kendi sınıfındaki en kaliteli ve en ucuz sebze doğrama makineleri mutfakyeri.com ’da bulunmaktadır. Mutfakyeri ailesi olarak sizlerin cebini düşünmek bizim işimiz.

Endüstriyel Sebze Doğrama Makineleri Mutfakyeri.com ‘da

Domates, kabak, patlıcan gibi hacmi büyük olan sebzelerin kesilmesini sağlayan sebze doğrama makinesi bu yiyecekler için büyük ağzı ve hacmi olan bir hazneye sahiptir. Bunun yanı sıra küçük sebzeler için de hacmi daha küçük olan bir ağız bulunmaktadır. Böylelikle hem patates gibi büyük sebzeleri hem de kornişon turşu gibi küçük yiyecekleri kolaylıkla doğrar. 50 adet farklı boylarda (2 – 15 mm) kesim yapmanızı sağlayan disk seçenekleriyle mutfaktaki ön hazırlık aşamasını hızlıca atlamanızı sağlar. Aradığınız Endüstriyel Sebze Doğrama Makineleri ‘ne sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Robot Coupe Sebze Doğrama Makineleri ile Mutfağınızı Kaliteyle Donatın

Paslanmaz mutfak ekipmanları içerisinde yer alan Robot Coupe markasının Sebze Doğrama Makineleri asenkron bir motora sahiptir. Konforlu bir endüstriyel mutfak yaratmak için motor, ses çıkarmadan ve titreşim olmadan çalışır; ses ve gürültü kirliliğinden uzak bir profesyonel mutfak oluşturulmuş olur. Bu motor sayesinde tüm Robotcoupe Sebze Doğrama Makineleri ‘nde sağlamlık, güvenlik ve uzun ömürlülük garanti edilmiştir. Robot Coupe Sebze Doğrama Makineleri paslanmaz çelik kalitesiyle donatılmıştır.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Robot Coupe Mutfak Ekipmanları Modelleri

Robot Coupe mutfak ekipmanları modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir ve bu makineler farklı kesim çeşitlerine sahiptir: dilimleyici, dalgalı dilimleyici, jülyen, küp şeklinde, çubuk şeklinde, rendeleyici, şerit usulü, kubik (kuşbaşı kesim) , parmak ve Makedonya usulü kesme şekilleri, (5 x 5 x 5 mm – 50 x 70 x 25 mm arası) için 50 adet disk seçeneği bulunmaktadır. Endüstriyel sebze doğrama makineleri, ergonomik tasarımları sayesinde sizi yormayarak en titiz ve hassas kesimlerin (mantar gibi) üstesinden kolaylıkla gelir. Ayrıca Robot Coupe Sebze Doğrama Makineleri ‘nde bulunan özel boşaltım diski sebzelerin doğrandıktan sonra kaba aktarılmasını sağlar. Dakikada 1500 devire ulaşan sebze doğrayıcı çeşitleri mutfağınıza gerekli olan hız ve pratikliği fazlasıyla kazandırır. Sebze doğrama makineleri sade ve basit bir tasarıma sahip olduklarından içerisinden geçen ve yiyeceklere temas eden her parça zahmetsiz bir şekilde yerinden çıkarılabilir ve bu parçaların temizliği kolaylıkla yapılabilir. Sebze ve meyve doğrayıcı makineler herhangi bir bakıma ihtiyaç duymazlar.

Robot Coupe Mutfak Ekipmanları Fiyatları Cebinizi Düşünerek Belirlenir

Robot Coupe mutfak ekipmanları fiyatları cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Mutfakyeri.com ‘da Robot Coupe Kombine Parçalama Sebze Doğrama Makineleri Fiyatları 6.000 TL ile – 63.000 TL arasındadır. Mutfaktaki ihtiyacınıza göre Robot Coupe markasının üretmiş olduğu mutfak ekipmanlarından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

 

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Sanayi Tipi Sebze Doğrama Makinelerini Hemen Satın Alın

Piyasada patates doğramak için ayrı, soğan doğramak için ayrı makineler bulunmaktadır. Bazı sebze doğrama makineleri de hem küçük hem de büyük hacimli yiyecekleri doğramakta yetersiz kalmaktadırlar. Mutfakyeri ‘ndeki Robot Coupe markasına ait Sanayi Tipi Sebze Doğrama Makineleri piyasadaki cihazların aksine tüm yiyeceklerde doğrama görevini layıkıyla yerine getirir. Örneğin Robotcoupe Sebze Doğrama Makineleri 50 farklı disk seçeneği ile farklı boyutlarda ve farklı şekillerde patates kesme imkanı sunar.

Soğan Doğrama Makinesi

Sebze doğrayıcı makineler havuç, limon gibi yiyeceklerin yanı sıra soğan doğramakta da oldukça başarılıdır. Hepimizin bildiği üzere soğan tat verdiği için nerdeyse bütün Türk yemeklerinin içerisinde bulunmaktadır. Bu sebeple restoran, otel, hastaneler gibi yerlerde en çok soğanın doğranmasında pratikliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu işlemin gözlerinizi ne kadar yaktığını ve oldukça yorucu olduğunu tahmin edebiliyoruz. Bir sanayi tipi mutfak için bu soruna soğan doğrama makinesi ile çözüm getirebilirsiniz. Sayfamızdaki soğan doğrama makineleri modelleri pratiklik kazandırmanın yanında gözlerinizi yakmadan istediğiniz kadar soğan doğramanızda yardımcı olur.

Soğan Doğrama Makinesi Fiyatları

Soğan Doğrama Makineleri ’nin birçok sebzeyi de doğrayabildiğinden bahsetmiştik. Bunun yanında endüstriyel mutfak firmaları arasında bulunan Robot coupe markasının ürettiği Robotcoupe Sebze Doğrama Makineleri ‘nin en büyük özelliği patatesten püre yapma fonksiyonunun olmasıdır. Soğan doğrama makineleri fiyatları, tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda oldukça karlıdır. Sadece bir makine ile birçok sebzeyi doğrayabilir aynı zamanda püre yapma fonksiyonuyla da kusursuz kıvamda patates püreleri elde edebilirsiniz. Sayfamızda soğan kıyma makinesi modelleri arasından beğendiğiniz ürünü inceleyebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. En ucuz soğan doğrama makineleri ve en ucuz sebze doğrama makineleri mutfakyeri.com ‘da sizleri bekliyor.