...

LAVA DÖKÜM ÜRÜNLERİ

 

LAVA DÖKÜM ÜRÜNLERİ

Fırında pişirilen, birbirinden lezzetli ekmekler, etler, enfes balıklar, kebaplar ve daha birçok lezzeti evde yapmak herkesin istediği şeylerden birisidir. Birbirinden lezzetli bu yemekleri lava döküm ürünleri sayesinde evinizden uzaklaşmadan yapabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan lava döküm ürünler birbirinden çeşitli tava, tencere modelleri ile gözleri kamaştırıyor. Lava mutfak ürünleri, oldukça kaliteli ürünleri ile şeflerin göz bebeği olmaktadır. Profesyonel mutfak ekipmanı olmaya aday olan lava mutfak ürünleri göz alıcı tasarımları ve çeşitli modelleri ile mutfakların göz bebeği haline gelmektedir. Yemeklerin en iyi ve en sağlıklı şekilde pişmesi için ağırlık ve kalın taban oldukça önemlidir. Lava döküm ürünler, ağırlıkları sayesinde ve kalın tabanları sayesinde yemeklerinizin en iyi şekilde pişmesini sağlamaktadır.

LAVA DÖKÜMLÜ TAVALAR

Tüketici memnuniyeti açısından en kaliteli ürünlerin en iyi malzemelerle üretilmesine oldukça önem veren lava ürünleri ayrıca şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Döküm olarak tüketiciye sunulan tavaların en kaliteli malzemelerden üretilmesine oldukça dikkat eden Lava ayrıca satışa sunduğu ürünlerin geri dönüşümlü ürünler olmasına oldukça dikkat etmektedir. Döküm malzemelerden üretilmesi sayesinde lava tavalar yüksek sıcaklıklara çıkabilme özelliğine sahiptir. Kalın tabanlı olmalarından dolayı ısıyı uzun süre muhafaza edebilirler ve ısının tavanın her tarafına eşit bir şekilde dağılmasına olanak sağlarlar. Döküm tavalar yemeğinizi tavaya koyduğunuz andan itibaren ısı kaybını önler ve daha lezzetli bir yemek yapmanızı sağlar. Balık, makarna, et gibi dilediğiniz lezzeti lava tava ürünleri ile gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

LAVA TAVA MODELLERİ

Birçok çeşit barındıran lava tava ürünleri tüketiciye sunduğu kaliteli seçenekleri ile kullanışlı ürünler arasında yerini almaktadır. Lava grill ızgara döküm tava 30 cm boyutları, tasarımı ve kalitesi ile birbirinden lezzetli ürünler pişirmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle et pişirme konusunda tam bir profesyonel olan bu tava ile lezzetli etler yiyebilirsiniz. Kullanılan malzemeler sayesinde pişirilen etler tavaya yapışmaz ve tercih edilen kalın taban sayesinde yüksek kalan ısı etinizi kolayca pişirebilir. Lava döküm tava 26x26 kare şekli ile ergonomik yapıya uygun üretilmiş olup şık bir tasarıma sahiptir. Ocakların üzerinde kolayca kullanılabilen bu tavalar sayesinde hem etinizi hem de dilediğiniz sebzeleri dilediğiniz ısı ile pişirebilirsiniz. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıların önemli lezzetlerinden olan krepleri lava krep tava sayesinde yapabilirsiniz, yüksek ısısı sayesinde birbirinden lezzetli krepler, pankekler, pizzalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kızartma, haşlama, normal pişirmeler için ideal olan lava wok tava döküm malzeme kalitesi ile işlemlerinizi rahatça yapabilmenizi sağlamaktadır. Metal kulplar ile üretilen bu lava tava modeli ergonomik kullanımı ve ısıyı muhafaza edebilen döküm kalitesi sayesinde birbirinden lezzetli yemekleri bizlere sunmaktadır. Yine oldukça kullanışlı olan diğer model lava standlı tava kullanışlı tasarımları ile birden fazla yemeği hazırlamanıza olanak sağlar ve sahip olmuş olduğu stand sayesinde yemek servisi konusunda sizi oldukça rahatlatmaktadır. Saç kavurma ve bu tarz yemekler için uygun olan lava saç tava kullanılan malzeme kalitesi ile yine kullanışlı ürünler arasında yerini almaktadır. Oval ve derin bir yapıyla üretilen lava saç tava ürünleri birçok evde sıklıkla tüketilen saç kavurmaların yapımında oldukça ideal bir tava seçimidir. Döküm kalitesi sayesinde lezzetli bir akşam yemeği yemeniz içte bile değildir. Lava granit tava ise farklı bir malzeme olan granitten üretilmiş olup sıklıkla tercih edilmektedir. Son yılların en çok tercih edilen malzemelerinden biri olan granit malzeme çizilmelere karşı dayanıklı olmasının yanında doğal malzeme oluşu sayesinde sağlıklı yemekleri sizlere sunar. Bunlar gibi birçok çeşidi bünyesinde barındıran lava tava döküm ürünleri dilediğiniz lezzetli yemeği yapmanız için kolaylık sağlar ve sizleri asla pişman etmez.

LAVA TAVA FİYATLARI

Lava tava fiyatları, kullanılan malzeme ve boyutlarına göre değişmektedir. Lava dökümlü tavalar doğal malzemelerden üretilmesi, kaliteli oluşları ve ergonomik kullanıma uygunlukları ile sıradan normal tavalara göre daha yüksek bir fiyat skalasına sahiptir. Fakat yüksek fiyatının hakkını veren lava tavalar sizleri asla hezimete uğratmaz. Kullanılan malzeme sayesinde tavalarınız yüksek ısılarda bozulmaya ve paslanmaya maruz kalmaz uzun ömürlü bir kullanım sunar. Fiyat belirlemede önemli bir etken tava boyutlarıdır. Tava boyutları arttıkça fiyatları artmaktadır. Bu yüzden ihtiyacınız olan boyutu önceden seçip daha doğru bir fiyat analizi yapmanız daha doğru olacaktır. Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında olmazsa olmazlardan lava tava ürünleri her bütçeye uygun fiyat skalası ile tüketici memnuniyetini sıklıkça göz önünde bulundurmaktadır.

LAVA DÖKÜMLÜ TENCERELER

Sağlıklı, güvenli, kaliteli ve ergonomik ürünler üreterek tüketicinin güvenini her geçen gün kazanmaya devam eden lava döküm ürünleri sunduğu çeşit ve modeller dikkatleri üzerine çekmektedir. Birçok endüstriyel mutfak malzemesi üreterek her geçen gün gelişen ve yaygınlaşan lava ürünleri şimdide karşımıza lava tencereler ile çıkmaktadır. Pilav, et, sote gibi dilediğiniz yemeği lava döküm tencereler ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

LAVA TENCERE MODELLERİ

Birçok seçenek ile karşımıza çıkan lava tencereler özellikleri bakımından da birbirinden ayrılmaktadır. Birbirinden farklı renklere sahip olan lava tencere 22 cm çapı ve 10 cm’ lik derinliği ile fazla miktarda yemeği içine sığdırabilmektedir. Kışlık sebze yemekleri ve çorbaların yanı sıra sütlaç, reçel gibi tatlılarında yapılabildiği bu lava döküm tencere 3,4 litre kapasiteye sahip olup, 5 mm kalınlığı ve 4,20 kg’ lik ağırlığı ile dayanıklı bir görünüm sunmaktadır. Kalın tabanı ve ağırlığı sayesinde ısıyı eşit miktarda dağıtır ve ergonomik kullanım sunar. Tencerelerin en dikkat çekici özelliklerinden biri indüksiyon tarzı ocaklarda kullanılabiliyor olmalarıdır. Ayrıca temizlik konusunda endişe etmenize gerek kalmayan bu lava döküm tencere bulaşık makinelerinde yıkanabilme özelliğine sahiptir. Daha büyük boyutta tencerelere ihtiyaç duyan tüketiciler için ise trendy modeli ile öne çıkan lava döküm tencere 32 cm modeli tercih edilebilir. 7,3 kg ağırlık ve 13,6 cm derinlik ile kalabalık ortamlarda kullanmak için ideal olan bir tencere modelidir. Bu lava tencere modeli 5,66 litre hacmi sayesinde büyük davetlerde rahatlıkla ihtiyacınızı karşılayabilir. Oval, yuvarlak, yayvan gibi birden fazla seçenekleri ile alıcılara çeşitlilik sunmaktadır. Ayrıca her boyutta tencere ihtiyacı duyanlar için lava tencere seti önerilmektedir. Bu set ile yapacağınız yemek ve yemek miktarına göre dilediğiniz boyutta tencereyi kullanabilirsiniz.

LAVA TENCERE FİYATLARI

Birbirinden lezzetli yemekler elde etmenin anahtarı olan tencereler, evlerde olmazsa olmaz mutfak ekipmanları arasında yerini almaktadır. Lava tencere fiyatları hacim ve ağırlıklarına göre değişim göstermektedir. Düşük bir bütçe ile çok amaçlı bir tencere isteyenler için en ideal tercih lava yayvan tencere modelidir. Her bütçe için uygun tencereyi bünyesinde barındıran lava döküm ürünleri sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendini değiştirmekte ve geliştirmektedir. Tencerelerin ağırlığı arttıkça fiyatı da artış göstermektedir. Ancak ağır tencereler her zaman daha dayanıklı olmaktadır.

DÖKÜM TENCERELER İLE MUTFAĞINIZIN ŞEFİ OLUN

Lava tencere modelleri ile artık mutfağınızın şefi olacaksınız. Bu şık görünümlü, üstün tasarımlı tencereler ile pilav, kek, ekmek gibi birçok lezzeti yapabilirsiniz. Farklı pişirme tekniklerine olanak sağlayan lava tencereler ısıyı eşit bir şekilde dağıtarak lezzetli yemekler yaratmaya yardımcı olmaktadır. Modern tasarımları ile göz kamaştıran lava tencere modelleri sağlıklı yiyecekler ile sofralarınızı donatmanızı sağlıyor.

MUTFAKLARI ŞIKLIKLA BULUŞTURAN LAVA MODELLERİ

Üstün tasarımları, şık görünümleri, kullanılan dayanıklı malzemeler ile sofraları zenginleştiren lava döküm ürünleri artık mutfaklarınızı şıklıkla tanıştırıyor. Ürün çeşitliliği, yenilikçi tasarımları ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilen lava döküm ürünleri estetik ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Ergonomik tutuşları ve metal sapları sayesinde de rahat bir kullanım sağlarlar. Tüm ocaklarda kullanıma uygun bir şekilde üretilen lava döküm ürünler kullanışlılıktan asla ödün vermez. Mutfaklarınızın göz bebeği olmaya aday bu ürünler ile artık yemek yapmak ayrı bir zevk oluşturmaktadır.

EMAYE KAPLAMA SAYESİNDE KOLAY TEMİZLİK

Dünyada sınırlı sayıda markada kullanılan emaye kaplama lava döküm ürünlerinde yine kullanılmaktadır. Emaye kaplama sayesinde döküm tavalar artık kolayca bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. İsterseniz elde isterseniz bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz lava döküm ürünleri kolaylıkla temizlenebilmektedir. Üç katlı emaye kaplama kullanılan ürünlerin ilk katı, paslanmayı önler ve demiri korur. İkinci katı yapışmayı ve çizilmeyi önler. Üçüncü katı ise dış korumayı sağlar. Emaye kaplama ayrıca döküm demirlere yüksek performans kazandırmaktadır.

LV AS TK 19 IR
₺690,37 + KDV
₺862,96 + KDV
LV ECO O TV 2114 K444
₺762,08 + KDV
₺952,60 + KDV
LV ECO GT 21 T26 LOVE
₺324,36 + KDV
₺405,45 + KDV
LV ECO GT 2424 T25 SNOW
₺351,15 + KDV
₺438,93 + KDV
LV ECO GT 2424 T24 LINE
₺351,15 + KDV
₺438,93 + KDV
LV ECO GT 23 T21
₺312,09 + KDV
₺390,11 + KDV
LV ECO GV 17 K4
₺529,66 + KDV
₺662,07 + KDV
LV ECO GV 17
₺365,32 + KDV
₺456,65 + KDV
LV ECO GV 14 K4
₺443,60 + KDV
₺554,50 + KDV
LV ECO GV 14
₺322,11 + KDV
₺402,64 + KDV
LV ECO GV 11 K4
₺369,29 + KDV
₺461,61 + KDV
LV ECO GV 11
₺273,56 + KDV
₺341,94 + KDV
LV ECO ST 3624
₺822,39 + KDV
₺1.027,99 + KDV
LV Y CK 14
₺734,43 + KDV
₺918,04 + KDV
LV Y TB 25 K4
₺808,91 + KDV
₺1.011,14 + KDV
LV Y TB 25
₺509,78 + KDV
₺637,23 + KDV
LV Y TB 21
₺400,91 + KDV
₺501,14 + KDV
LV ECO SK 8 T14
₺165,90 + KDV
₺207,37 + KDV
LV ECO SK 7
₺207,37 + KDV
₺259,21 + KDV
LV ECO Y DNR 28
₺288,59 + KDV
₺360,74 + KDV
LV ECO Y DNR 18
₺200,46 + KDV
₺250,57 + KDV
LV ECO Y CK 19 AH 311
₺417,16 + KDV
₺521,45 + KDV
LV ECO Y CK 19
₺218,77 + KDV
₺273,47 + KDV
LV ECO O DNR 3223
₺479,02 + KDV
₺598,78 + KDV
LV ECO O DNR 2820
₺414,39 + KDV
₺517,99 + KDV
LV ECO O DNR 2116
₺200,46 + KDV
₺250,57 + KDV
LV ECO P TV 1215
₺336,80 + KDV
₺421,00 + KDV
LV ECO P TV 1212
₺273,56 + KDV
₺341,94 + KDV
LV ECO Y STV 16
₺375,51 + KDV
₺469,39 + KDV
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR