...

Frenox Medikal Buzdolapları 

Bu dönemde belki de hepimizin tek istediği sağlıklı bir yaşam sağlık aslında sadece bu dönemde değil yaşamımız boyunca önemli oldu. Sağlıklı olmak için bir sürü şey yaptık en başta bebeklikten bu yana yapılan aşılar, aldığımız ilaçlar sağlığımız için çok önemliydi. Sağlığımız gibi yapılan aşıların ve ilaçların muhafız edildiği yerde çok önemli her aşı, her ilaç aynı yerde olamaz etkilerini korumaları için her biri ayrı sıcaklıklarda saklanmalı bunlarda normal evlerimizde kullandığımız buzdolapları değil tabi ki de aşılar, ilaçlar ve medikal ürünler için özel buzdolapları vardır. Frenox markası da 1976 yılında bu yana buzdolabı üretimi yapan tecrübeli bir firmadır.

Frenox Medikal Buzdolapları Modelleri

İnsan sağlığı için en kaliteli ürünleri kullanmalıyız aşıların, ilaçların ve medikal ürünlerin saklama koşularına en uygun buzdolabıyı almalıyız. Çünkü bir ilacın veya aşının belli doz ve kıvamda olmadığı zaman oluşabilecek sonuçlar yapımdan çok yıkıma neden olmaktadır. Frenox markası ise 45 yıllık tecrübeyle en iyi medikal, aşı ve ilaç buzdolaplarını üreterek sağlık sektörüne fayda sağlarlar. Diğer medikal buzdolaplarından ayıran en önemli özelliği ise bir özel soğutma sistemine sahip olmasıdır. Bu özel soğutma sistemi sayesinde koyduğunuz ürünler kurumaya olanak verilmeden buzdolabında muhafaza edilebilir.  Sağlık bakanlığının aşı dolabı şartnamesine uygun üretilmiştir. Gönül rahatlığıyla kullanacaksınız.

Frenox Medikal Buzdolabı Fiyatı

Sağlık riske atılmaması gereken bir gruptur. Her türlü tehlike ihtimali dahi büyük sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden aşıların, ilaçların ve kitlerin iyi muhafıza edilmesi lazımdır. Frenox Medikal buzdolabı ise size bütün şartları sağlar ve gönül rahatlığıyla kullanacaksınız.  Aşı dolabı fiyatları içinde en uyun fiyata Frenox Medikal buzdolabı sayesinde sahip olacaksınız.

Aşılar Buzdolabında Saklama Özellikleri

  • Buzdolabında tüm aşılar ortalama +4 °C (+2° - +8) derecede saklanmalıdır.
  • Buzdolabı kapağında aşı ısı çizelgesi olmalıdır.
  • Buzluktaki karlama 0,5 cm ’ yi geçmemelidir.
  • Buzdolabının gereksiz açılmasını önlemek için, kilit altına alınmalı
  • Hava sirkülasyonu için aşılar aralıklı dizilmelidir.
  • Üst raflara; OPV, KKK, BCG aşıları
  • Orta rafa; DaBT-İPV-Hib, Suçiçeği, Kuduz aşıları
  • Alt rafa; KPA, HepB, Td, DT, PPD, HepA, tüm sulandırıcılar

Frenox Medikal Buzdolapları 100 litre -20/-25 İle Gönlünüz Rahat Olsun

Laboratuvarlar, hastaneler ve sağlık ocakları gibi her türlü sağlık kuruluşunda gönül rahatlığı ile kullanacağınız Frenox buzdolabı, fanlı soğutma sistemi sayesinde her daim güvenli bir soğutma sağlamaktadır. Bu fan sayesinde buzdolabının her köşesi aynı derecede soğutulmaktadır. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla kullanacaksınız. Medikal buzdolabı sadece sağlık kuruluşlarında değil evinizde de kullana bilirsiniz. Frenox buzdolabı, aşı ve ilaçların saklanması dışında  test kitleri gibi tanıda hayati önemi olan testleri de muhafaza edebilirsiniz. Bir adet plastik kaplı paslanmaz çelik rafa sahiptir. Bu sayede ısı değişimleri, sıvı teması gibi durumlarda paslanma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Paslanma durumunda ilaçlarınıza, aşılarınıza ve kitlerinize steril ortam kurmuş olmazsınız. Bu yüzden bu steril olmamış ortam ihtimalini sıfıra indiriyoruz. İzolasyon için çevreye zararsız poliüretan maddesi kullanılmıştır.

Frenox Medikal Buzdolapları 100 litre -2/+8 İle Buz Tutmayın

Dijital termometre ve termostatı ile her daim sıcaklığını ve ortamı kontrol edebilirsiniz ayrıca siz müdahale etmeseniz dahi sıcaklık termostat ile sürekli kontrol edilecektir. Bu sayede ayarladığınız sıcaklık her zaman korunacaktır. Böylece aşı, ilaç ve kitlerinizde herhangi bir bozulma, yapı değişmesi yaşanmaz. Frenox buzdolabı, otomatik defrost sistemi sayesinde buzlanma olmaz.  Otomatik defrost (karlanmayı önlemek) ünitesi buharlaşmayı kullanarak çalışır. Bu sistemde, kompresörden çıkan sıcak gaz, buzlanmayı eritmekte kullanılır. Eriyen buzlanma suları kompresöre yakın bir yere toplanıp taşınır. Kompresörden alınan ısı, suyu buharlaştırır.

Frenox Medikal Buzdolapları 400 litre 0/+10 İle Koşulları Sağlayın

Kapı sistemi olarak özel menteşe sistemi kullanılmıştır. Bu sayede istemsiz açılma veya açık kalma gibi istenmeyen durumlar önlenir. İçeride gerekli ortam koşulları sağlanmışken dış etken temasını çok aza indirmek için bu sistem geliştirilmiştir. Medikal buzdolabı, ürünlerin kurumaması için dizayn edilmiş özel soğutma sistemine sahiptir. Frenox buzdolabı, dijital kumanda paneli vardır bu sayede tek tuşla derecesini ayarlayabilirsiniz. Sıcak gazlı otomatik defrost ve otomatik su buharlaştırma sistemi vardır. Free Poliüretan İzolasyon sayesin dış etkenlere karşı ilaçları, aşıları ve kitleri korur.

Frenox Medikal Buzdolapları 400 litre -10/-25 İle İkiye Katlayın

Bu Medikal buzdolabı, paslanmaz kalitesi 304 olan malzemelerden imal edilmiştir. Tek kapılı olan bu ürünün ölçüleri ise 60x60x195 cm şeklindedir. Bir medikal buzdolabı için oldukça büyük bir şekilde üretilerek ürüne yeni bir kullanım rahatlığı getirilmiştir. Frenox buzdolabı iç hacmi (400 Litre), iç sıcaklığa (-10/-25 ) bu sebeple ilaçları bozulmadan muhafaza edebilecek. Ürünün içerisi toplamda üç raftan oluşmaktadır ve raf aralıkları da büyük ürünlerin sığması açısından geniş bırakılmıştır ve bu sayede düzeni sağlamak da oldukça kolay olacaktır.  Özel soğutma sistemine sahip ve otomatik su buharlaşma sistemi ile işlevlerini ikiye katlar. Bu medikal buzdolabında dış ortam sıcaklığı +32 derece ve %65 nem oranı uygun görülmüştür. 

Frenox Medikal Buzdolapları 400 litre 0/+10 Sağlamlığı Test Edildi

400 litrelik geniş hacmi ve içinde bulunan 3 rafı ile rahat kullanım sağlar. Özellikleri diğer Frenox medikal buzdolapları ile aynı özelliklere sahiptir. Frenox buzdolabı özel soğutma sistemi, otomatik su buharlaşma sistemi vardır. Ürünlerin kurumaması için özel nem koruma sistemine sahiptir. Ayakları özel olarak ayarlanabilir. Dijital kumanda paneli sayesinde içerisinin derecesini özel olarak ayarlamanızı sağlar. Uzun yıllar kullanılması için özel sağlamlık testlerinden geçirildi. Frenox buzdolabı, boyutları gastronom standartları ile belirlenmiştir. Kapı contası temizlenebilir ve sökülebilir. Özel dış malzemesi sayesinde içerisindeki soğuk havayı çok rahat şekilde kontrol edebilir. 

Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 1400 LT -10/-30 İle Sıcaklığı Kaydedin

Frenox aşı dolabı özellikleri, 2 kapı adedi ve 8 adet rafa sahiptir. Aşı dolabı sıcaklık değerleri ise (10/-30), iç hacmi tam (1400 lt) olan modelimiz (35 / 40 Kg/m³) Çevre Dostu HCFC Free Poliüretan İzolasyonun yanı sıra USB sıcaklık kaydedici ve alarm çıkışına sahiptir. Otomatik su buharlaştırma sistemi yani sıcak gaz sistemi ve 0,1 derece sıcaklık okuma ve ayar hassasiyetine sahiptir. Aşı dolabı sağlık bakanlığı şartnamesine göre üretilmişlerdir.  Ayrıca dış ortam sıcaklığı + 43ºC & % 65 Nem ve R134A soğutma gazına sahiptir.

Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 1400 LT -0/+10 İle Hastalarınız Güvende 

1400 Litre geniş kapasitesi sayesinde, karışıklık ortamı olmadan ilaç ve aşılarınızı düzenle sıralayabilir veya gruplayabilirsiniz. İç derinliği 68.5 cm boyundadır. Aşı dolabı sıcaklık değerleri, Usb sıcaklık kaydedici özelliği bulunmaktadır. Sıcaklık değerlerini sürekli olarak kayıt altında tutabilir, aralıklarla analizlerini yapabilirsiniz. Böylece stabil durumların kontrolünü güvenle sağlayabilirsiniz. Sıcaklık bir aşı için çok önemli etkendir. Bu önemli etkenin kontrolünün sizde, devamlılığının Frenox Aşı Ve İlaç Dolapları 1400 LT -0/+10‘ında olması hastalarınız için güven oluşturacaktır. Alarm çıkışı özelliği bulunmaktadır. Yani Aşı dolabı elektrik kesintisi,  sıcaklık düşüşü veya başka ters durumlarda alarm ile uyarı verebilmektedir. Çoğu ilaç grubu için nem çok önemli bir etkendir. Frenox aşı dolabı özellikleri otomatik su buharlaştırma sistemi özelliği sayesinde, Bu sistem sıcak gaz ile çalışmaktadır. Bu gaz ile çalışan su buharlaştırma sistemi dolap içerisinde nemlenmeyi önlemektedir. 

Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 700 LT İle Özel Sistemler

Temizlenebilir ve sökülebilir manyetik kapı contası kullanılmıştır.  Bu sayede temizlik için istediğiniz zaman kapakları çıkartabilir ve içini temizleyebilirsiniz. Sağlık alanında temizlik hayati bir diğer durumdur. Steril ortam sadece insanlar için değil tedavide kullanılacak her türlü ürün geçerli olması gereken bir kuraldır.  Aşı dolabı sağlık bakanlığı şartnamesine göre uygun olduğunu belirtmiştim bu sayede sterilliği kolaylıkla sağlamanız için kolay temizlenebilir özelliği mevcuttur.  4 adet rafı, iç sıcaklığı (10/-30 °C) ve  iç hacmi (700 lt) ayrıca paslanmaz kalitesi (304)’ dür. Kapı ve menteşeler özel sistemlerdir, hava sızdırmayacak şekilde üretilmişlerdir. Kendi iç denge havasını temizleyebilir olduğu için dışarıdan bir hava girişine gerek görmemektedir. Bu yüzden hava akışını keserek ilaç ve aşılarınız için en güvenli hava ortamını yaratmaktadır.

MSL1
₺22.189,31 + KDV
₺40.344,19 + KDV
MSN1
₺20.137,34 + KDV
₺36.613,34 + KDV
MSN1-G
₺23.693,23 + KDV
₺43.078,61 + KDV
MN4-G
₺31.123,66 + KDV
₺56.588,47 + KDV
ML4-G
₺37.610,94 + KDV
₺68.383,52 + KDV
ML4
₺31.404,05 + KDV
₺57.098,27 + KDV
MN4
₺25.796,18 + KDV
₺46.902,15 + KDV
ML20
₺117.497,54 + KDV
₺213.631,89 + KDV
MN20
₺79.695,42 + KDV
₺144.900,77 + KDV
ML10
₺75.795,41 + KDV
₺137.809,83 + KDV
MN10
₺61.304,17 + KDV
₺111.462,13 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR