ÖZTİRYAKİLER GİYOTİN TİP BULAŞIK MAKİNESİ

Öztiryakiler

Endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olan ve 1958 yılında ufak bir imalathaneyle başlayan Öztiryakiler, bugün 130.000 metrekarelik kapalı üretim alanı ve 1400 çalışanı ile hizmet sağlamaktadır.

Öztiryakiler Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Genel Özellikleri

Paslanmaz çelik gövde yapısı vardır. Boyler ve yıkama tankına sahiptir. Yekpare ve köşeleri yumuşatılmış hijyenik yarım kazan yıkama tankına sahiptir. Öztiryakiler Giyotin Tip Bulaşık Makinesi her yıkama periyodunda 2,8 litre su tüketimi sağlar. Seçilebilir 5 yıkama programına sahiptir. (52/102/132/152/192). Yıkama programları modelden modele değişlik göstermektedir. Standart hat üzerine ve köşe kullanımına uygun yapıda tasarlanmıştır. Otomatik ve kullanıcı dostu dijital panele sahiptir. Kolay kullanımı sayesinde uyum sıkıntısı yaşamadan alışabilirsiniz. Tek tuşla başlatma özelliğine sahiptir. Boyler ve yıkama tankları tek tuşla su doldurabilir veya suyunuzu ısıtabilirsiniz. Elektriksel komponentler ve kablolama sistemi dünya standartlarına uygun ve güvenlidir. Tüm gövde izole edilmiştir ve suya karşı IPX5 koruma standardındadır. Etkili yıkama için ve anlık ısı takibi için termostat kontrolü yapabilirsiniz. Makinede bulunan suyu tesisata geri dönüş yapmasını engelleyen valf sistemine sahiptir. Yıkama suyu sıcaklığı 55-60°C (besleme suyu en az 2 bar ve 50°C sıcaklıkta olma koşulu ile). Durulama suyu sıcaklığı 80-85°C (besleme suyu en az 2 bar ve 50°C sıcaklıkta olma koşulu ile).

Öztiryakiler Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Fiyatı

Sizlerde ihtiyacınıza en uygun ürünü sipariş etmek için mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ve aynı gün kargo seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR