Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi

Öztiryakiler

Endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olan ve 1958 yılında ufak bir imalathaneyle başlayan Öztiryakiler, bugün 130.000 metrekarelik kapalı üretim alanı ve 1400 çalışanı ile hizmet sağlamaktadır.

Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi

Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi, paslanmaz çelikten gövde, boyler ve yıkama tankına sahiptir. Kendini temizleyen, hijyenik, yıkama tankı özelliği vardır. Gastronom küvet yıkayabilme özelliği mevcuttur. 60 santimetre çapındaki kazanları yıkayabilme özelliği vardır. Her yıkama periyotlarında 4,5 litre su tüketimi sağlar. Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi otomatik ve kullanıcı dostu kontrol paneline sahiptir. Kullanımı kolay ve hızlı uyum sağlayabileceğiniz bir üründür. Yıkama öncesinde seçilebilir 3 farklı programı vardır. Program süreleri 120/360/480 saniye olarak değişmektedir. Enerji, su ve deterjan kullanımında tasarruf sağlar. Paslanmaz çelikten oluşan yıkama kollarına sahiptir. Ayarlanabilir ayakları sayesinde yükseklik optimizasyonu özelliği vardır. İhtiyacınıza uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi kolay başlatma özelliğine sahiptir. Tek tuşla işinizi görebilirsiniz. Boyler ve yıkama tanklarında tek tuşla su doldurma ve ısıtma özelliği vardır. Elektriksel komponentler ve kablolama sistemi uluslararası standartlara ve güvenlik yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır. Tüm gövde izole edilmiş haldedir. Suya karşı IPX5 koruma standardına uygundur. Etkili yıkama yapabilmeniz için ısıyı takip edebileceğiniz termostat özelliğine sahiptir. Makinedeki suyun tesisata geri dönmemesi ve tesisata zarar vermesini engelleyen valf sistemi mevcuttur. Yıkama suyu sıcaklığı 55-60°C (besleme suyu en az 2 bar ve 50°C sıcaklıkta olmak koşulu ile). Durulama suyu sıcaklığı 80-85°C (besleme suyu en az 2 bar ve 50°C sıcaklıkta olmak koşulu ile).

Öztiryakiler Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Fiyatı

Sizlerde ihtiyacınıza en uygun ürünü sipariş etmek için mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ve aynı gün kargo seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR