...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

PASLANMAZ GASTRONOM KÜVETLER

İşlerimizi kolaylaştıran endüstriyel mutfak ekipmanları tercih edilebilirlik konusunda ilk seçimimiz olmaktadır. Mutfakta çalışanların en büyük yardımcılarından biri de gastoronom küvetlerdir. Farklı yapıları, boyutları gibi birçok özelliği bulunan bu küvetler, sıcak soğuk yiyeceklerin taşınması, yıkanması, karıştırılması, saklanması ve servis amaçlı olarak kullanılır. Paslanmaz gastronom küvetler dünya standartlarında kabul edilen ölçeklere ve kaliteye sahiptir. Paslanmaz özelliği ile uzun ömürlü ve hijyenik bir kullanım sunar. Paslanmaz küvetler uzun ömürlü kullanımlarından dolayı fiyat maliyet kıyaslaması yönünden avantaj sağlamaktadır. Paslanmaz gastronom küvetler, paslanmaz çelik malzemeden üretilir, çökmeyen dayanıklı yapıya sahiplerdir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olması sayesinde ise çizilme ve kırılma gibi sorunlarla karşılaşmadan mutfaklarınızda harika sunumlara imza atabileceksiniz. Açık büfe, servis hatlarında, gıda barlarında, sıcak soğuk teşhir ünitelerinde, cafe, büfe, otel, restoran, kantin, catering, aşevi, turistik tesisler, işyerleri, marketler ve evlerde kullanılabilir.

PASLANMAZ GASTRONOM KÜVET MODELLERİ

Paslanmaz gastronom küvetler farklı ölçü ve derinliklere sahip olarak ihtiyaçlarınıza yönelik pişirme işlemlerini kolayca sağlamaktadır. Kullanım alanlarına göre tercih sebebi olabilecek yapışmaz, saplı, delikli, deliksiz, servis tepsisi, sızdırmaz kapak, standart kapak, saplı kapak, kepçe delikli kapak modelleri mevcuttur. Her modelin farklı derinlik ve kapasitelere sahip olan küvet ve kapakları mevcuttur. Yapı olarak çelik ve polikarbon çeşitleri bulunmaktadır. Kullanımının daha kolay olabilmesi için köşeleri yuvarlatılmış olan bu gastronorm küvetler ihtiyaçlarınıza yönelik olarak üretilmektedir.  Sanayi tipi mutfakların en önemli ekipmanlarından biri olan paslanmaz gastronom küvet modellerine ulaşmak için Mutfakyeri.com’ u ziyaret edebilirsiniz.

PASLANMAZ GASTRONOM KÜVET FİYATLARI

Birçok farklı çeşidi, işlevi ve kullanım alanı olan paslanmaz gastronom küvet endüstriyel mutfak ekipmanlarını, ekonomik fiyatlar ile müşterilere sunuyoruz. Öncelikle aradığınız ürünün ne olduğuna kesin olarak karar vermek ilk adım olabilir. Bu şekilde bütçenizin çizgilerini nasıl ayarlayacağınız ile ilgili genel bir fikriniz olur.  Doğru seçimi yapmak için ön araştırma yaparken fiyatları değiştiren etkenleri dikkate aldığınızda sizler için uygun bütçeyi sunuyoruz. Dilerseniz Mutfakyeri.com ile paslanmaz küvet fiyatlarının en ucuz ve en uygun seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KÜVET MODELLERİ

Öztiryakiler markası, dünya çapında catering ve profesyonel gıda endüstrisinde ve üst düzey tüketici pazarının bazı bölümlerinde yaygın olarak kullanılmak üzere Avrupa standartlarına uygun paslanmaz gastronom küvet, gastronom kapak ve gastronom servi tepsisi üretmektedir. Standartlar gastronom küvet, servis tepsisi ve kapakların en ve boylarını ifade etmektedir. Öztiryakiler markası yapışmaz, saplı, delikli, deliksiz, servis tepsisi, sızdırmaz kapak, standart kapak, saplı kapak ve kepçe delikli kapak modellerini üretmektedir. İhtiyaca göre kullanılacak olan bu modellerin GN, GDD, GD, GNP ve GH serileri mevcuttur. Çeşitlilik sunan markamız sayesinde gastoronom mutfak ekipmanlarına ihtiyacınız olduğunda aklınıza gelicek ilk adres Mutfakyeri.com!

ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KÜVET ÖLÇÜLERİ

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan Öztiryakiler gastronom küvetler standartlara uygun, farklı ölçü ve derinliklere sahip olarak ihtiyaçlarınıza yönelik pişirme işlemlerini kolayca sağlamaktadır.  Farklı boy ve çapta üretilerek müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Öztiryakiler gastronom küvet ölçülerinin standart boyutlarını ifade eden serilerinin yanı sıra çeşitlilik yaratan diğer özelliği sahip oldukları derinlik ölçüleridir. Öztiryakiler gastronom küvet ve servis tepsisi serilerinde 10, 20, 40, 55, 65, 100, 150, 200 mm olmak üzere farklı yüksekliklere sahip modelleri mevcuttur. Bu ölçülere bir nevi yemek küvet ölçüleri de diyebiliriz. Çünkü yemeklerin çeşidine göre model tercih ederiz. Örneğin sıvı gıdalar için daha derin bir ekipman kullanmak daha akıllıca bir seçenek olacaktır.

ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KÜVET FİYATLARI

Farklı boyutları ve çeşitleriyle üretimleri gerçekleştirilen gastronom küvet, servis tepsisi ve kapakları ekonomik fiyatlar ile müşterilere sunuyoruz. Öztiyarkiler tek bir seri ya da tek bir model ile sınırlı kalmadan her bütçeye uygun ürünler üretmektedir. Öztiryarki’nin fiyat politikası kalitesinin yanında en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Bu markanın ürünlerini takdir ettiğinizde işletmenizin bütçesine uygun alışverişler yapabilirsiniz. Hem de kaliteli ürünlerle mutfakta çalışmaktan mahrum kalmamak artık Öztiryakiler gastronom mutfak ekipmanları sayesinde mümkün! Çeşitlilik bu markada ön planda olduğundan size uygun ürünleri tercih etmeniz çok zor olmayacaktır.

TEMİZLİKTE ZAMAN KAZANDIRAN ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KÜVET YAPIŞMAZ

Öztiryakiler Gastronom Küvet Yapışmaz, sunumlarınızı özenle yaparken yapışmama özelliği sayesinde de kullanışını arttırarak daha fazla insana hitap eder. Yapışmaz özelliği sayesinde temizliği gayet kolay ve rahat bir şekilde yapılmaktadır. Farklı boyut, ağırlık ve derinliklere sahip, her mutfağa uygun yapışmaz gastronom küvet modelleri mevcuttur.

HEM DELİKLİ GASTRONOM KÜVET HEM SÜZGEÇ

Her profesyonel mutfakta ihtiyaç duyulan, bulunmadığında eksikliği hissedilen gastronom küvetler, bir de çok işlevli olduğunda daha da ihtiyaç duyacağımız bir mutfak ekipmanına dönüşecektir. Öztiryakiler Gastronom Küvet Delikli ile bakliyat gibi birçok gıdayı kolaylıkla yıkayıp süzebilir ve yemeklerinizi sağlıklı bir şekilde üretebilirsiniz. Örneğin salata malzemesini yıkadıktan sonra aynı anda tüm salata malzemelerinin suyunu bırakmasını beklerken bir yandan da mükemmel mutfak yemeklerinden biriyle uğraşabilirsiniz. Yani sizin salata malzemelerinin suyunu salmasını beklemenize hiçbir gerek kalmadan ürünümüz harika bir şekilde bu görevi üstlenmiştir. Bu sayede yeşilliklerinizi her zaman taze bir şekilde tüketebileceksiniz. Çok amaçlı ve çok kullanışlı olan bu ürünün temizlemesi de bir o kadar kolaydır. Farklı kapasite, boyut, ağırlık ve derinliklere sahip delikli küvetler mevcuttur. Ayrıca delikli modelin yanı sıra Öztiryakiler Gastronom Küvet Deliksiz modeli de bulunmaktadır.

ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KÜVET SAPLI İLE TAŞIMAYI DERT ETMEYİN

Gastronom küvetler profesyonel bir hizmet vermek isteyen işletmeler için çok önemlidir. Bu mutfaklarda sayıca fazla yapılan yemeklerin transfer edilmeleri söz konusu olduğunda kullanılan küvetin kolay taşınabilir olması gerekmektedir. Öztiryakiler Gastronom Küvet Saplı, mevcut sapları ile yiyecekleri güvenle taşımamızda yardımcı olur. Farklı boyut, kapasite, derinlik ve ağırlıklara sahip saplı  gastronom küvetler mevcuttur.

PROFESYONEL MUTFAK SUNUMLARININ VAZGEÇİLMEZİ ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM SERVİS TEPSİSİ

Göz alıcı bir yemeği kaliteli bir şekilde sunmanızı sağlayan servis tepsileri çok yönlü kullanım alanları ile profesyonel mutfakların vazgeçilmezidir. Yemeklerin sunumu için profesyonel mutfakların özellikle ihtiyaç duydukları ekipmanların başında tepsiler gelmektedir. Öztiryakiler Gastronom Servis Tepsisi ile hazırladığınız yiyecekleri hem  özenli hem de daha rahat bir biçimde sunabilirsiniz. Örneğin çorba benzeri sıvı gıdalar için daha derin tepsileri tercih edebilirsiniz. Farklı boyut, derinlik ve ağırlıkları bulunan bu tepsiler ile dilediğiniz yemeği kolaylıkla sunuma hazırlayabilirsiniz.

ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KAPAK STANDART İLE UZUN SÜREN SICAKLIK VE TAZELİK

Profesyonel mutfaklarda aranan önemli özelliklerin başında yiyeceklerin taze ve uzun süre sıcak kalması gelir. Öztiryakiler Gastronom Kapak Standart, yiyeceklerimizi sanki yeni pişmiş gibi tekrar önünüze sunar ve yemeğinizin ısısını uzun süre korur. Özel ısı koruma katmanları ile soğuk yemeğiniz soğuk, sıcak yemeğiniz sıcak kalır. Buzdolabına ürün koymak için kullandığınızda ya da salata malzemelerinizi koyduğunuzda bozulmamasını istiyorsanız bu kapakları küvetlerinizin üstüne kapatarak istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bu kapaklar ile artık yemeklerinizi rahat şekilde bekletebileceksiniz. Öztiryakiler Gastronom Kapak Standart, gastronom küvetlerin ölçüleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Kalıbı standartlara uygundur. Sıkı şekilde kapanır ve arada boşluk bırakmaz. Üzerindeki tutma aparatı ile kolay şekilde takılıp çıkarılabilir. Yüksek ısı ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kalite standartları gereği ürünümüz test edilip onaylanmıştır. Gıdalarınızı saklamak hiç bu kadar kolay ve pratik olmamıştı. Yiyeceklerinizi bırakın sizin yerinize Öztiryakiler Gastronom Kapak Standart düşünsün.

SAPLI KÜVETLER İÇİN ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KAPAK SAPLI MODELİ

Gastronom küvetler nasıl ki mutfaklarımız için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiş ve mutfakta düzeni sağlayan bir numaralı bir ürün ise gastronom kapaklar da bu küvetlerin tek tamamlayıcısıdır. Öztiryakiler markasının eşi benzeri olmayacak bir şekilde tasarladığı  bu gastronom küvetlerinin her ürünün boyutuna göre  üretilmiş gastronom kapakları da vardır. Öztiryakiler Gastronom Kapak Saplı, saplı gastronom küvetler için özel olarak tasarlanmıştır ve sap yeri delikli bir modeldir. Kulpları ergonomik olarak tasarlanmış ve en son teknolojiyle gövdeye puanta metodu ile birleştirilmiştir. Kapağı kapalı olmak üzere içine konan yemeklerinizin sıcaklığını 25 dakikaya kadar muhafaza eder. Saplı kapaklı bir diğer model de Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepçe Delikli Ve Saplı modelidir.  Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepçe Delikli Ve Saplı modelde, delikli sap yerinin yanı sıra kepçe deliği bulunur ve bu sayede kepçenizi batık bir şekilde fazladan ürün kirletmenize gerek kalmadan içinde tutabilirsiniz.

YEMEKLERİ DE EMEKLERİ DE TAŞIRMAZ ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KAPAK SIZDIRMAZ

Yemeklerin uzun süre aynı ısıda kalabilmesi ve transferi sırasında akmaması, dökülmemesi için en kaliteli ve işlevsel kapaklara ihtiyaç duyarız. Öztiryakiler Gastronom Kapak Sızdırmaz, gıdaların taşınması sırasında sızmasını engelleme amacıyla kullanılır. Sızdırmazlık özelliği sayesinde dökülmeden ya da soğumadan yiyeceklerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Standart gastronom küvet için kullanılan sızdırmaz kapak, paslanmaz çelikten üretilmiştir. - 40 ile + 90 derece arasındaki ısıya dayanıklıdır. Ürünümüz çizilmeye, kırılmaya dayanıklıdır ve servis personeliyle müşteriler için maksimum güvenlik sağlar. Bulaşık makinasında yıkanabilir ve temizliği oldukça kolaydır. Ayrıca GN 1/1 ve GN 1/9 modellerde sızdırmaz contalı kapaklar mevcuttur. Ürünümüzde bulunan sıkı tutum sayesinde kapağınız tam kapanır ve dökülmez.

ÖZTİRYAKİLER GASTRONOM KAPAK KEPÇE DELİKLİ İLE AVANTAJLI KULLANIM

 

Mutfak ürünlerinin eşsiz bir şekilde üretimini sağlayan Öztiryakiler markasının bir diğer kullanışlı modeli Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepçe Delikli ile kepçenizi batık bir şekilde fazladan ürün kirletmenize gerek kalmadan içinde tutabilirsiniz.  Gastronom küvetlerinize bozulmaması gereken malzemeler koyduğunuzda, kabın içine bir şey düşmesinden herhangi bir şüphe duyduğunuzda bu kapakları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda delikli de olan bu kapak, kabın içerisine koyduğunuz ürünlerin bozulma tehlikesini engelleyerek hava almasını sağlamaktadır.  Modelin farklı boyutlarda dizayn edilmiş kapakları da mevcuttur. Bu kapaklar tamamen paslanmaz çelik kalitesiyle üretildiği için kirlendiği zamanlarda dahi temizliği kolaydır ve daima pırıl pırıl parlar.  

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR