0840.00030.01
₺42.474,96 + KDV
₺77.227,21 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
0840.00020.01
₺39.073,08 + KDV
₺71.041,96 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
0840.00010.14
₺30.487,37 + KDV
₺55.431,58 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
0840.00010.11
₺29.893,39 + KDV
₺54.351,62 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo

PATATES SOYMA VE DİLİMLEME MAKİNESİ MUTFAKYERİ.COM ‘ DA

Restoran, cafe ve diğer işletmeler için zaman ve iş gücü tasarrufu oldukça önemlidir. Bunun için gerekli tüm ekipmanların kaliteli, fonksiyonel ve uzun ömürlü olması gerekir. Mutfakyeri.com güvencesiyle beğeninize sunulan patates ve soğan soyma makinesi modelleri, kısa sürede işletmenizin verimliliğini ve performans gücünü iki katına çıkaracak. Farklı kapasiteleri ile (10 kg , 20 kg , 30 kg ) ihtiyaca uygun seçim yapmanıza olanak tanıyan makineler, siz diğer işlerinizi hallederken kısa zamanda patates ve soğanlarınızı kullanıma hazır hale getirecek ve iş yükünüzü hafifletecek. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan patates soyma makinalarını , uzun yıllar boyunca kullanma garantisi veriyoruz . Patates ve soğan soyma makinesi fiyat aralıkları müşterilerimizi düşünerek her bütçeye uyacak şekilde özenle belirlenmiştir. Öztiryakiler markasının patates soyma makinalarında soyma kısımları zımpara taşı olan yüzeylerle kaplanmıştır, bu yüzden makinanın kullanım ömrü uzundur  Şeflerin tercihi Öztiryakiler markasının farklı kapasitedeki patates soyma makinalarını sitemizde bulabilirsiniz.

ZIMPARA TAŞI NEDİR?

Zımpara taşı, aşındırıcı taneciklerin çeşitli bağlayıcılarla birbirlerine bağlanması sonucunda oluşur. Çok kesicidirler. Genellikle metal endüstrisinde kullanılırlar. Taşlama  işleminde yöntem, çok küçük kesici tanelerle iş yüzeyini aşındırarak yüksek ölçü tamlığı oluşturmaktır.  Bunu  gerçekleştirmek için  kullanılan kesicilere “zımpara taşı” adı verilir.  Zımpara  taşları,  aşındırıcı  taneciklerin  organik  veya  inorganik  bağlayıcılarla birbirine bağlanmasından oluşan kesici takımlardır.

Taşlama işlemi, sanayileşmeden çok önceleri bile kesici aletlerin vb bilenmesi amacıyla doğal taşlarla yapılmaktaydı. Ancak el ya da ayak kuvvetiyle çalışan bu düzeneklerde çok yüksek hızlarla çalışılmadığı için zımpara taşında aranan nitelikler çeşitlilik arz etmiyordu. Sanayileşme sonrası yüksek devirlerle çalışma, taşlanacak malzemenin sertliği, talaş kaldırılabilirliği gibi faktörler göz önüne alınarak değişik nitelikte yapay zımpara taşları üretilmesi ihtiyacı doğdu. Günümüzde, Aşındırıcı taneciklerin birleştirici madde vasıtasıyla homojen bir şekilde birleştirilmesi, belli bir kalıba sokulup fırınlanması suretiyle üretilen bu yapay zımpara taşları kullanılmaktadır. Bu patates soyma makinesi silisyüm kalbür adıyla da bilinen ismi zımpara taşı olan yüzeylerle kaplanmış soyma kısımları ile uzun ömürlü bir şekilde keskinliğini asla kaybetmeden patates soymaya yaramaktadır.

PATATES SOYMA MAKİNESİ FİYATI

4 farklı ürün ve kapasite bulunan patates ve soğan soyma makinesi kategorisinde, ihtiyacınız olan kapasiteye uygun modeli tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti mutfakyeri.com ‘un  en önemli politikası olduğu için fiyatlandırma tamamen müşterileri baz alınarak yapılmıştır. Siz de en uygun fiyatlarla ve mutfakyeri.com güvencesiyle korkmadan alışveriş yapabilirsiniz.

PATATES SOYMA MAKİNESİ ÇEŞİTLERİ

Restoran,kafe, otelleri baz alarak üretilen Öztiryakiler patates soyma makineleri ihtiyacınıza göre 10 , 20 , 30 kg kapasitesinde makineler sunmuştur.Kapasite miktarına uygun oranla tüm modellerin fiyatı değişiklik göstermektedir.Patates soyma makinelerimizin hepsi Öztiryakiler ve mutfakyeri.com garantisiyle aynı kalite ve sağlamlıktadır .Modellerimizin hepsi tamamı paslanmaz çelik yapıdadır tek farkları kapasite miktarlarıdır.

ÖZTİRYAKİLER ‘ DEN 10 , 20 VE 30 KG KAPASİTELİ PATATES SOYMA MAKİNELERİ

Alanında uzman endüstriyel mutfak devi Öztiryakiler markasının büyük kurumlara özel tasarlanmış 10,20 ve 30 kg’ lik kapasiteli patates soyma makinaları en çok aranan ürünlerimizden biridir. Patatesleri yıkamaya gerek olmadan makinaların otomatik olarak soyma ve yıkama özelliği ile diğer patates soyma makinalarından bir adım öne çıkmıştır. Silisyum karbür (zımpara taşı) ile kaplanmış uzun ömürlü soyma yüzeyleri ile benzerleri ile kıyaslanmaz.

HER YÖNÜYLE PRATİK OLDUĞU GİBİ TEMİZLİĞİ DE ZAHMETSİZ

Cihazın tamamının paslanmaz çelikten üretilmesi , cihazın temizlenmesini kolaylaştırdığı gibi pas , kir gibi zahmetli sorunlarla karşılaşmamızı engeller. Ayrıca soyulacak patateslerinizi yıkamanıza da gerek yoktur, Öztiryakiler patates soyma makinası sizin için temizler.

PATATES SOYMA MAKİNESİ NE İŞE YARAR

Öztiryakiler markasının şeflerin ve aşçıların yorgunluklarını minimuma indirmek amacıyla işi tamamen pratiğe dökmek hedeflenerek ürettiği bu patates soyma makinesi , kg kapasitesi kadar patatesi tek seferde soyma becerisine sahiptir. Bu makinalar yüksek miktarda patatesle yapılan yemeklerin tüketildiği oteller, hamburgerciler , yemekhaneler gibi profesyonel , endüstriyel mutfaklar için üretilmiştir. Günümüzde hızın ve kalitenin kazandığı yemek hizmeti veren işletmeler başarılı olduğu için Öztiryakiler patates soyma makineleri ile mutfaklarınızı birkaç adım ileriye taşıyabilirsiniz.

SANAYİ TİPİ PATATES SOYMA MAKİNELERİ

Öztiryakiler Patates Soyma Makineleri, küçük ve orta ölçekteki fastfood, hastane, otel, yemekhane, okul, yurt, lokanta ve diğer endüstriyel mutfakların patates soyma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla aşçıların isteklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Patates Soyma Makineleri, patates soyma zamanınızı kısaltır, size zaman kazandırarak, iş yükünüzü hafifletir.

Günümüzde yemek hizmeti veren işletmelerin sayısı oldukça artmıştır ve artmaya devam ediyor.Diğer yemek hizmeti veren kurumlarla aranıza fark koymak isterseniz profesyonellerin gereksinimi karşılayacak kapasitede olan Öztiryakiler markasının farklı kg kapasitelerindeki patates soyma makinalarını mutfakyeri.com ‘ dan güvenle sipariş edebilirsiniz.

PATATES SOYMA MAKİNESİ KULLANMAK İÇİN 12 HARİKA NEDEN

Patates kabukları demir, kalsiyum, potasyum ile dolu ve lif bakımından zengindir. Evde, bahçede ve hatta bir güzellik ürünü olarak bile faydalıdır.

Tüm bu kullanımlar için organik patates kullanmanız daha sağlıklıdır.

Bir daha asla atmamanız için patates soymanın en iyi 12 kullanımı :

1. cips yapın

Patates kabuğunun cipsi patates cipsinden daha lezzetlidir. Ayrıca patates kabuğu ile cips yaparak bazı restoranlar bile hizmet vermeye başlamıştır.

2. Paslanmaz çeliğin parlaklığını sağlayın

Paslanmaz çelik nesneleri temizlemek ve parlatmak için, bunları patates kabuğunun iç kısmıyla ovalayın. Paslanmaz çelik yeni gibi olacaktır.

3. Kızartma yağının kokusunu giderin

Kızartma yağınızın kokusu kötü gelmeye başladığında hemen atmanıza gerek yok, çünkü tekrar kullanılabilir. Biraz yağı ısıtın ve ardından patates kabuklarını içine koyun. 5 dakika pişirin ve yağı bir kevgir ile süzün. Yağınız artık temiz ve arındırılmıştır. Ve kötü kokunun kaybolduğunu göreceksiniz. Yağınızı tekrar kullanabilirsiniz.

4. Yanığı hafifletin

Küçük bir yanığı çabucak iyileştirmek için, yaranın üzerine iç tarafına bir patates kabuğu koyun. Bir parça bantla sabitleyin ve kabuğunu düzenli olarak değiştirmeyi unutmayın Patatesin kabuğu ne kadar kalınsa, sonuç o kadar etkilidir.

5. Patates yetiştirmek

Zaten filizlenmiş patates kabuklarını kullanarak patates yetiştirebilirsiniz.Filizlenmiş kabukları dikmeyi deneyin ve güzel patateslere sahip olacaksınız.

6. Büyüyen bitkiler

Patates kabukları demir, kalsiyum ve potasyum açısından zengindir. Bitkileriniz patates kabukları sayesinde daha hızlı yeşerecek. Daha iyi büyüme için patates kabuklarını bitkilerin ayaklarına gömün.

7. Güneş yanıklarını yatıştırın

Patates kabuğundaki nişasta, küçük yanıkları ve güneş yanıklarını giderir.Bunu yapmak için, kabukların içini tedavi edilecek alana uygulayın ve sakinleştirin.

8. Koyu halkaları azaltın

Göz altındaki koyu halkaları gidermek için en iyi çözüm patates kabuklarıdır.Kabuğun içini gözlerin altına uygulayın ve en az 10 dakika bekletin.Gözlerinizin altındaki koyu halkaları azaltmak için işlemi gerektiği kadar sık ​​tekrarlayın. Bazen uyanırken sahip olabileceğimiz göz altı torbaları için de güzel sonuçlar verir.

9. Akneyi önleyin ve iyileştirin

Patates kabukları yüzünüzdeki akne problemleri için doğal bir yöntem olabilir.Yüzünüzde sivilce belirdiğinde patates kabuğunun içine sürün ve 5 dakika bekletin.Bu ilacı düzenli olarak uygulayarak sivilceler ve yağlı cilde neden olan sebum salgısını azaltabilirsiniz.

10. Hayvanları besleyin

Çöp kutusuna pişmiş patates kabukları atmak yerine, onları evcil hayvanlarınıza verebilirsiniz.Bu, köpekler, tavuklar ve tavşanlar için geçerlidir  ve diğer birçok çiftlik hayvanı için. Bunu yapmak için, evcil hayvanlarınızın seveceği iyi, besleyici bir yemek yapmak için kabuklarını diğer yiyeceklerle karıştırın.

11. Saçın daha hızlı uzamasını sağlayın

Patates kabuklarının saçınızın daha hızlı uzamasına da etkisi vardır. Patates kabuklarını toplayın ve temizleyin.Bu temizlenmiş kabukları suyu çıkarmak için bir karıştırıcıya koyun. Bu meyve suyu, saçınızı güçlendirmeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olabilecek güçlü, besleyici yoğun bir sıvıdır.Bunu yapmak için, bu suyu doğrudan saçınıza uygulayın ve 5 dakika boyunca saç derinize masaj yapın. 15 dakika bekletin, her zamanki gibi yıkayın ve durulayın.

12.Patetes Kabuklarıyla İyi bir çorba yapın

Patatesin kabuğunu çıkarmanız gereken bir tarif yapıyorsanız, kabuklarını dondurucu poşette saklayın ve daha sonra dondurucuya koyun.İyi bir çorba yapıyorsanız bu soymalar işinize yarayacaktır. Gerçekten de antioksidan bakımından zengindirler ve ayrıca çorbaya tat ve kıvam verirler.

PATATES SOYMA MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

*Makinenin tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

*Silisyum karbür (zımpara taşı) ile kaplanmış uzun ömürlü soyma yüzeyleri.

*Ayarlanan süre dolduktan sonra makine otomatik olarak durur.

*HACCP normlarına uygundur.

*Motor termik korumalıdır.

*Ön kapaktan boşaltma sistemi.

*Patatesleri otomatik olarak soyar ve yıkar

Tip:      Elektrikli

PATATES SOYMA MAKİNESİ NASIL ÇALIŞIR

Patates soyma makinasının kapasitesine uygun ölçüde patatesleri yıkamadan, makinanın kapağını açıp patatesleri haznenin içine dökünüz ve kapağını kapatınız .Makina ile bağlantılı olan vanayı açınız. Emniyet şalterini kapattıktan sonra çevirmeli kademe düğmesinden kademeyi istenilen seviyeye getiriniz ve yeşil (açma ) düğmesine basınız. Patatesler dakikalar içinde minumum fireyle soyulacaktır.

PATATES SOYMA MAKİNESİ KULLANMA TALİMATI

Ürünün çalışma süresini tamamen sizin ayarlamanız dahilinde çalışır ve ayarladığınız süre bitince de otomatik olarak kendi kendine durur. HACCP normlarına uygunluk seviyesi ölçülmüş ve bu alanda da başarılı olmuştur. HACCP Belgesi,

-   Bir gıda zincirinde öncelikle ham madde temininden başlayarak, gıda hazırlama, üretim, işleme, ambalajlama, depolama ve nakliye gibi üretim zincirinin her aşamasında ve her noktada tehlike analizleri yaparak,

- Gerektiği yerde kritik kontrol noktalarını belirleyen; bu noktaları izleyen, herhangi bir problemi oluşmadan önce önleyen,

  -  Sistemin korunmasını sağlayarak belirli standartlara uygun güvenilir gıdaların üretilmesini sağlayan,

 Her seviyede ve her ölçekteki kuruluşlara uygulanabilen, bir gıda güvenliği sertifikası ve sistemidir. Termik korumalı bir motora sahip olan bu cihaz sizi olası durumlara karşı tamamen korur ve sizin güvenliğiniz öncelikli tutularak tasarlaması yapılmıştır. Siz müşterilerimizin istekleri göz önüne alınarak önerdiğimiz Patates Soyma Makinaları ürünün paslanmaz çelik kalitesine, uzun ömürlü ve dayanıklılığına güvenerek belirlenmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Cihazın ön kapağında bulunan boşaltma sisteminden patatesleriniz soyulduktan sonra bir kaba koymanız bu boşaltma sistemi sayesinde oldukça kolaylaştırılmış bir şekilde sağlanacaktır. Sizin gücünüze gerek kalmadan, hiç fire vermeden, patateslerinizi ince kabuklu bir şekilde soyarak yiyeceklerin boş yere çöpe gitmesini de engelleyen bu ürüne sahip olmanız için size en uygun ödeme seçeneklerini kullanarak satın alabilirsiniz.

PATATES SOYMA MAKİNESİ AVANTAJLARINI SIRALAYALIM

Üstün düzeyde kalite ve tutarlılık

Çok çeşitli sebzeler, patates, havuç, pancar, tatlı patates, balkabağı için en hızlı soyma süreleri

Iskarta miktarında azalma

Piyasadaki en yüksek performansı sunan çözümler

Gerçek zamanlı ayarlama

Daha az işgücü gereksinimi

Daha düşük işletim maliyeti: daha az bakım gereksinimi ve daha fazla güvenilirlik

Daha düşük atık miktarı

Daha az çıkıntı ürün

Düşük enerji tüketimi

Gıda güvenliği

Kalitede tutarlılık

PATATES SOYMA VE DOĞRAMA MAKİNELERİMİZ İÇİN GÜVEN GARANTİSİ VERİYORUZ

Öztiryakiler patates soyma makinaları Cihaz gövdesi AISI 304 kalite 18/8 Cr-Ni paslanmaz çelik saçtan üretilmiştir ve özel şekillendirme yapılarak formu güçlendirilmiştir. Tam otomatik çalışma sistemi, elektronik program kartı ve dokunmatik kontrol paneli bulunmaktadır. Çalışma esnasında cihazın üst kapağı açılırsa, zamanlayıcı ve motorun çalışmasını durduran ve ikaz veren emniyet sistemi bulunmaktadır. Makine konstrüksiyonu, çalışır durumdayken hareketli aksamlara teması engelleyecek yapıdadır. Makinede meydana gelebilecek arızalarda ya da tehlike durumlarında acil olarak cihazı durdurmaya yarayan ve kilitleme özelliği ile ilgisiz kişilerin müdahalesini önleyen emniyet şalteri bulunmaktadır. İstenirse döner tabla değişikliği ile soğan soyma işlemi de yapılabilmektedir .Soyma süresini, kontrol panelinden patatesin şekli ve büyüklüğüne göre ayarlama imkanı bulunmaktadır. Soyma işleminden sonra, makina çalışır vaziyetteyken patatesleri uygun kaba boşaltmaya yarayan özel boşaltma kapağı bulunmaktadır.