Patiserie İçin Ekipmanlar

Türkiye'nin en büyük endüstriyel mutfak ürünleri satış mağazası olarak sizlere sunduğumuz ürünler arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de patiserie için ekipmanlar. Hem işiniz hem de evleriniz için kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip ürünler sunan bizler, patiserie işletmeleriniz için de her daim en yüksek kalitedeki ürünleri en makul fiyatlarla sağlıyoruz. Üstelik patiserie işletmeleriniz için her türlü detayı da düşünüyor ve hiçbir detayı ihmal etmeden ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipmanı sizler için tedarik ediyoruz.

Piyasada Yer Alan En Makul Fiyatlar

Sizler için en işlevsel ve en kaliteli olanlarını tedarik ettiğimiz patiserie için ekipmanlar aynı zamanda piyasada bulabileceğiniz en makul fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Fiyat ve fayda dengesini her türlü ürünümüzde çok iyi kurarak bu sektördeki lider markalara ait ürünleri ürün listelerimizde barındırıyoruz.

Satış Sonrası Profesyonel Hizmetlerimiz

Firma olarak sizlere satış sonrasında da profesyonel hizmetler sunuyoruz. Ürünlerinizde bir sorun çıkması halinde bunların firmamız garantisi altında olduğunu da bilmenizi isteriz. 250 TL ve üzeri yapmış olduğunuz alışverişlerinizde ise kargo hizmetinden hiçbir ücret talep etmiyor, bu ücreti biz karşılıyoruz. Üstelik hiçbir zaman sizleri tek bir ödeme seçeneği ile de sınırlamıyoruz. İşletmenize yakışır bir şekilde alternatif ödeme yöntemlerini de sunarak sizlere en cazip gelen ödeme seçeneğinden yana tercihinizi kullanmanıza olanak tanıyoruz.