ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

BAR BIÇAKLARI

Restoran, kafe, bar ve benzeri mekanlarda çalışan şefler için özel olarak tasarlanan profesyonel bıçaklar, sundukları pek çok alternatif modeli ile aradığınız ürünü bulmanız konusunda size büyük kolaylık sağlar. Kullanışlı tasarımları ile birlikte doğrama ve soyma gibi birçok işlemi daha pratik hale getiren ürünler, yemek yapma sürecinizi hızlandırırken mutfak performansınızı da artırır. Üstelik sadece yemek yaparken değil, bar ve kafe gibi alanlarda da gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla kullanabilirsiniz. Bar bıçakları da bu alanlar için gerekli donanıma sahip ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bar bıçakları özel olarak hazırlanan portatif tasarımları ve özellikleriyle tüm ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olarak kullanıma sunulmuştur. Barda kullanacağınız sebze ve meyve gibi malzemeleri bu bıçaklar sayesinde kolaylıkla dilimleyebilir, güzel bir sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Üstelik alternatif ürün seçenekleriyle de karar vermenizi kolaylaştıran bar bıçakları, farklı boyutlarda üretilen kullanışlı modelleriyle soyma ve ayıklama gibi işlemleriniz için de kullanılabilir özelliklerdedir.

BAR BIÇAKLARI MODELLERİ

El ve bileklerinizi yormayacak şekilde tasarlanan dayanıklı saplarıyla verimliliğinizi artıracak özelliklerde üretilen bar bıçakları modelleri, ihtiyaçlarınıza uygun olarak değerlendirip karar verebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Yiyecek türüne ve kullanım alanına göre farklı özelliklere sahip olan modelleri sayesinde seçim şansınız oldukça fazladır ve böylece kendinize ve mutfağınıza en uygun alternatifi seçmeniz mümkündür. Yüksek karbonlu çelik kullanılarak imal edilen profesyonel bar bıçakları, paslanmaz formu ile oldukça ideal bir yapıdadır ve doğrama işlemlerinizi pratik bir şekilde halletmenize fırsat tanır.

BAR BIÇAKLARI FİYATLARI

Profesyonel bıçak fiyatları her bütçeye hitap eden alternatifleriyle aradığınız bıçak modelini bulmanızı kolaylaştırıyor. Bar bıçakları hem tekli olarak hem de set halinde satışa sunulmaktadır. Tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre değerlendirerek ürünleri inceleyip size uygun olan seçeneği sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınız olan bar bıçaklarına uygun fiyatlardan ulaşmak için mutfakyeri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

PİRGE BAR BIÇAKLARI

Bıçak modelleri ve bıçak setlerinde adını duymaya alıştığımız Pirge markası, bar bıçakları kategorisinde de karşımıza beklenen kaliteyle çıkıyor. Profesyonel bir şekilde üretilen, kolay kavranabilen bir tasarıma sahip olan bar bıçakları size pratik ve güvenli bir kullanım alanı yaratıyor.
Pirge bar bıçakları, tahta üzerinde hareket kabiliyetinizi artıran ürünlerdir. İki kez bilenmiş kesici ağızları sayesinde uzun süreler boyunca keskinliğini kaybetmeden kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. İdeal ağırlıklarıyla dengeli bir kullanım deneyimi sunarak kesme, doğrama ve soyma işlemlerinizi en doğru şekilde halletmenizi sağlar.

PİRGE BAR BIÇAKLARI MODELLERİ

Pirge satışa sunduğu geniş ürün yelpazesiyle mutfakta işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde halledebilmenizi sağlayan bir markadır. Pirge bar bıçakları ve Pirge bar bıçakları setleri de, özel kullanım alanına özgün fonksiyonel özellikleri ile karşınıza çıkmaktadır. Güçlü ve işlevsel tasarımları sayesinde uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz bar bıçakları modelleri, bar ortamında temel olarak ihtiyacınız olacak tüm fonksiyonları yerine getirecek özelliklerde üretilmiştir. Çeşitli sertlikteki gıdaları istediğiniz şekilde kesebilmenize imkan sağlar. Kolay bilenebilen yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Hafif kavisli tasarımları ile de kullandığınız malzemeleri sunuma hazırladığınız süreçte size pratiklik kazandırır. Plastik ham madde kullanılarak üretilen portatif tutacaklara sahip bar bıçakları sizlere hızlı ve güvenli bir deneyim sunar.

PİRGE BAR BIÇAKLARI FİYATLARI

Satın alacağınız bıçağın işlevselliği ve kalitesi kadar fiyatı da oldukça önemlidir. Ürünü satın alırken keseceğiniz malzemeleri göz önünde bulundurarak size uygun olan ürünü seçmelisiniz.  Her ürün özelliklerine ve donanımına göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Ürünler profesyonelleştikçe fiyatlar da bu özelliklere göre belirlenir. Pirge bar bıçakları, uygun fiyatları ile mutfakyeri.com sayfamızda satışa sunulmaktadır. Set halinde de satılan bar bıçaklarını toplu halde daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

PİRGE BAR BIÇAKLARININ TEMİZLİĞİ DE KULLANIMI KADAR PRATİK

Pirge tüm bıçak modellerinde kullanımlarında olduğu kadar temizliğinde de pratiklik sağlamayı amaçlamıştır. Bıçaklar, işinizi bitirdikten sonra elinizde kolayca yıkayabileceğiniz formda hazırlanmıştır. Yıkadıktan sonra hemen kurutmalı ve bıçaklarınızın ucu birbirine değmeyecek şekilde saklamalısınız. Böylece sürtünmeden kaynaklı körelmelerin önüne geçebilirsiniz.

MUTFAKYERİ.COM İLE BIÇAK SEÇİMLERİNİZİ EN DOĞRU ŞEKİLDE YAPIN

Bıçak modelleri arasından seçim yaparken yapacağınız yemeklerin ve kullanacağınız mutfak malzemelerinin özelliklerini dikkate almanız gerekiyor. Bıçak modelleri ve bıçak setleri kullanım alanlarına göre farklı genişliklere ve ağız tasarımlarına sahip olan ürünlerdir. Doğru bıçak seçimi verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartarak en iyi sonucu almanızı sağlar. Bütün kriterlerini belirledikten sonra son olarak dikkat edeceğiniz en önemli detay da elinize tam oturan saplara sahip bıçak modellerini tercih etmek olacaktır. Çünkü bıçak saplarının elinize uygun olması, size dengeli bir tutuş sağlayarak bıçak üzerinde bir hakimiyet kurmanıza imkan verir. Böylece mutfak işlerinizi pratik bir şekilde halledebilir, lezzetli yemekler hazırlayabilir ve kaliteli sunumlar elde edebilirsiniz.

Bıçak seçiminizi yaparken sadece kullanım alanını belirlemeniz yeterli olmayacaktır. Bıçakların yapında kullanılan ham maddeler de oldukça önemli bir özelliktir. Kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanmış, uygun sap ve gövde ağırlık dengesine sahip, farklı boylarda profesyonel bıçakları tercih etmeniz size daha pratik bir kullanım sağlayacaktır. Yapımlarında yüksek kalite dökme çelik kullanılan ürünler ilk tercihiniz olmalıdır. Paslanmaz çelikten yapılmış olmasına mutlaka özen gösterilmelidir. Bu sayede satın aldığınız bıçaklarda yaşanabilecek körelme problemini geciktirmiş olacaksınız ve bu sayede bıçağınızı çok daha uzun süre kullanabileceksiniz.