ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

ÇELİK ELDİVENLER

Ellerinizi kesilmelerden çelik eldiven ile kurtaracaksınız. Aynı zamanda gıda ile temasa da uygun olan çelik eldivenler, sizlere konforlu kullanım sağlayacak. Ayarlanabilir olması sayesinde elinize göre ayarlayabilir, tersini çevirerek sol elinizde de kullanabilirsiniz. Çelik eldivenler yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Genellikle kasapların kullandığı çelik eldivenleri, kemik ayıklama, et kesme, dilimleme ve paketlemesi gibi işlevlerde kullanılabilir.

ÇELİK ELDİVEN MODELLERİ

Dikkatsizliklere karşı koruyan çelik eldivenlerin farklı modelleri vardır. Çelik eldivenler, elinizi rahatça sararak, hareketlerinizi kısıtlamazlar. Farklı bedenleri bulunan çelik eldivenlerini, bileğinize göre seçerek sahip olabilirsiniz. Çelik eldivenlerin ters yüzünü çevirerek çift kullanım sağlayabilirsiniz. Bileğe oturması için ayarlayabileceğiniz kemer ile elinize tam oturarak rahat hareket edebilirsiniz. Kasap eldiveni olarak da adlandırılan çelik eldivenler genelde kasapların, kesimhanelerde, kesim riski olan gıda ve tekstil işlerinde çalışanların tercihi olmaktadır. Çelik eldiven modellerini, mutfakyeri.com ‘dan detaylı şekilde inceleyerek, ihtiyacınız olan çelik eldivene sahip olabilirsiniz.

ÇELİK ELDİVEN FİYATLARI

Kasaplarda kullanılması tercih edilen paslanmaz çelik eldivenler, dikkatsizlik sonucu ortaya çıkan kesilmeleri önlemek amaçlı kullanılır. Çift kullanım sağlayabileceğiniz eldiven ile bilekten ayarlayarak, rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Çelik eldiven fiyatları, çelik eldiven modellerine ve bedenlerine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatla sahip olabileceğiniz çelik eldivenlere, mutfakyeri.com ‘da size özel indirimler ve istediğiniz karta taksit imkanı ile satın alabilirisiniz.

PİRGE ÇELİK ELDİVEN

Mutfağınızda kullanacağınız, Pirge çelik eldivenler ile keskin bıçaklardan elinizi koruyacaksınız. Gıda kullanımına uygun olan Pirge eldiven ile etlerinizi kolayca parçalayabilir, kesebilir ve paketleyerek müşterilerinize etlerinizi sunabilirsiniz. Bileğinize göre ayarlayabileceğiniz eldivenin paslanmaz yapısı sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

PİRGE ÇELİK ELDİVEN MODELLERİ

Dikkatsizlikten kaynaklanan kesilmelere karşı koruyacak olan Pirge çelik eldiven modelleri ve bedenleri farklılık göstermektedir. İşlevi aynı olan fakat boyutu ve bedenleri farklılık gösteren çelik eldivenleri kendi bileğinize göre belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz, ihtiyacınız olan uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz, paslanmaz çelik eldivenleri, mutfakyeri.com ‘dan inceleyebilirsiniz.

PİRGE ÇELİK ELDİVEN FİYATLARI

Kasapların tercihi olan Pirge çelik eldiven fiyatları, Pirge çelik eldiven modellerine ve bedenlerine göre değişiklik göstermektedir. Tersini çevirerek sol elinizde de kullanabileceğiniz paslanmaz çelik eldiven ile elinizin kesilme riskini ortadan kaldıracaksınız. Pirge çelik eldiven fiyatlarını, mutfakyeri.com ‘da detaylı inceleyerek, ihtiyacınız olan çelik eldivene sahip olabilirsiniz.

GIDA KULLANIMINA UYGUN PİRGE ÇELİK ELDİVEN İLE KESİLMELERE SON VEREBİLİRSİNİZ

Ellerinizi koruyacak olan çelik eldiven, elinizi kavrayarak, hareketlerinizi kısıtlamaz. Pirge çelik eldiven ile ciddi yaralanmaların önüne geçeceksiniz. Uzun süreli kullanım sağlayabilmeniz için paslanmaz yapıdan tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik yapısıyla uzun süre kullanabileceğiniz çelik örgü eldiven, rahatça elinizi sararak sizlerin işlerini kısıtlamaz. Daha konforlu bir kullanım sunan Pirge çelik eldiven, çift taraflı olması sayesinde solakların kullanımına da uygun olabilmektedir. Gıda kullanımına uygun olan Pirge çelik eldiveni, kasap eldiveni olarak anılmaktadır.  Genellikle kasapların kullandığı çelik eldiven, kesimhanelerde, kesim riski olan gıda ve tekstil işlerinde çalışanların da tercihi olmaktadır. Mutfaklarımızda kullandığımız keskin bıçaklar ile dikkatsizlikten, acemilikten veya dalgınlıktan kaynaklanan kesilmelerden koruyan, Pirge çelik örgü eldivenler ile kesilmelere son vermek isterseniz doğru yerdesiniz! Mutfakyeri.com ‘dan Pirge çelik eldivenlerini inceleyebilirsiniz.

PİRGE ÇELİK ELDİVENİN TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALIDIR?

Çelik eldivenler yıkanabilir mi ? diye sorarsanız, Pirge çelik eldivenin, kullanımı kadar temizliği de kolaydır. Paslanmaz çelik yapısı ile ister elinizde isterseniz de makinede yıkayabilirsiniz. Pirge çelik eldiveni, deterjan kullanıma da uygundurlar. Deterjanla yıkadığınız zaman herhangi bir şekilde çelik eldivenin üzerinde kalmaz ve gıdaya bir zararı dokunmaz. Temizliğinin kolay sağlanabilmesi ile sizlere de daha temiz bir kullanım sağlar.

ÇELİK ELDİVEN SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR!

Mutfaklarda olası yaralanmalara karşı kendinizi korumak istiyor olabilirsiniz. Bu noktada çelik eldiveni satın alırken birkaç unsura dikkat edilmelidir. Bu unsurlardan en önemlisi elinize uygun bir eldiven seçmeniz olacaktır. Uygun büyüklükte bilekten ayarlanabilen çelik eldiven seçilmelidir. Paslanmaz olmasına da dikkat edilmelidir. Paslanmaz çelik olması sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Rahat bir kullanım sağlayabilmeniz, bıçak kontrolü için önemlidir. Konforlu ve rahat olan çelik eldiven, hafif yapıya sahiptirler. Temizliğinin de kolaylığı bir diğer unsurlardandır. Çelik eldivenlerinizi paslanmaz yapıları sayesinde istediğiniz zaman makinede yıkayabilirsiniz. Çelik eldiven modellerini ve fiyatlarını, mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek satın alabilirsiniz.