...

DOMATES BIÇAĞI

Hem profesyonel mutfaklar hem de ev mutfakları için, bıçaklar olmazsa olmaz aletlerdir. Her ürün ve kesim şekline uygun olan ve kolaylık sağlayan farklı özellikte bıçaklar üretilir. Her işlem için, o işleme uygun bıçağı kullanmak mutfaklara hız ve pratiklik kazandırır. Tırtıklı yapısı ile domates gibi yumuşak ürünlerin ezilmeden kesilebilmesini sağlayan domates bıçakları da her mutfakta bulunması gereken bıçaklardan biridir. Ergonomik yapıları sayesinde pratik kullanım imkanı sunan en kaliteli domates bıçakları Mutfakyeri.com güvencesiyle sizlerle.

DOMATES BIÇAĞI MODELLERİ

Yemeklerin vazgeçilmez ürünü olan domates ve diğer yumuşak meyve sebzelerin, yapılarını bozmadan, hassas bir kesim kalitesi ile doğranabilmesini sağlayan en kaliteli domates bıçağı modelleri sitemizde sizlerle. Farklı boyutta ve özelliklerde domates bıçağı çeşitlerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

DOMATES BIÇAĞI FİYATI

Profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olan domates bıçakları, hafif yapıları ile uzun süreli kullanımlar için idealdir. Diğer bıçak türlerinin fiyatlarına göre domates bıçağı fiyatları oldukça uygun düzeydedir. Bu sayede ev mutfakları için de bire birdir. Mutfakyeri.com farkıyla ihtiyacınıza en uygun domates bıçağına hemen sahip olmak istiyorsanız, çeşitli ödeme seçeneklerimizden faydalanıp sipariş verebilirsiniz.

PİRGE DOMATES BIÇAĞI

140 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde ilk akla gelen firmalardan olan Pirge, her ürününde kalitesinden söz ettirmeye devam ediyor. Mutfaklarda her kesme ve doğrama işlemi için özel olarak ayrı ayrı bıçak modelleri tasarlayan firma, domates bıçağı modellerinde de fark yaratan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mutfaklarınızın vazgeçilmezi olan en kaliteli Pirge domates bıçağı ürünleri, en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da.

PİRGE DOMATES BIÇAĞI MODELLERİ

Domates, şeftali gibi yumuşak meyve sebzelerin doğranması, uygun bıçak kullanılmazsa oldukça zorlayıcı olabilir. Pirge domates bıçakları tırtıklı yapıları sayesinde bu zorluğu ortadan kaldırıyor. Ezilmeyi ve dağılmayı engelleyerek hassas bir kesim kalitesi sunan bu bıçaklar, yemek yapmanın keyfini arttırıyor. Zevkinize göre farklı renk seçenekleri ile Pirge domates bıçağı modelleri sitemizde sizlerle.

PİRGE DOMATES BIÇAĞI FİYATI

Kalitesini dünya çapında ispatlamış Pirge markasının domates bıçağı modelleri de fark yaratır nitelikte. Paslanmaz çelikten üretilen bu bıçaklar, mutfaklarınız için uzun ömürlü deneyimler sunar. En iyi modelleriyle Pirge domates bıçağı ürünleri, en uygun fiyatlar ve cazip indirim fırsatları ile Mutfakyeri.com ‘da.

DOMATES BIÇAĞI NE İŞE YARAR?

Mutfaklarda her ürün ve işlem için farklı özellikte bıçaklar mevcuttur ve her işlem için uygun bıçağı kullanmak büyük önem taşır. Örneğin etleri ince dilimler halinde kesebilmek için fileto bıçağı kullanılır. Domates gibi yumuşak ve hassas gıdaları kesmek için ise tırtıklı yapıları ile domates bıçakları oldukça uygundur. Yumuşak meyve sebzelerin yanı sıra ekmek, kek ve hamur işi ürünlerinin kesiminde de rahatlıkla kullanılabilen, domates doğrama bıçağı ve domates dilimleme bıçağı olarak da bilinen bu bıçaklar, her mutfakta mutlaka bulunması gereken aletlerdendir.

PİRGE DİŞLİ DOMATES BIÇAĞI MODELLERİ İLE İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

Pirge dişli domates bıçakları buzul ısıl işlem ile optimum sertlikte üretilmiştir. Yüksek karbonlu paslanmaz çelikten olan bıçaklar, özenle iki kez bilenip parlatılmış kesici ağızlara sahiptir. Ergonomik sap yapısı oldukça hijyeniktir ve pratik bir kullanım sunar. Hafif yapısı sayesinde ise uzun süreli kullanımları kolaylaştırır. Zevkinize göre farklı renk seçenekleri ile Pirge Domates Bıçağı Dişli 11 cm modelleri, en uygun fiyatlar ve cazip indirimlerle sitemizde sizlerle.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR