ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Döner Bıçağı

Bıçaklar mutfakların vazgeçilmez aletlerindendir. Döner bıçakları, elektrikli mekanizma ya da ateş etrafında dönen eti, kusursuz bir şekilde kesebilmek için tasarlanmış bıçaklardır. Geleneksel yemeklerden iskender döner, et döner ve tavuk döneri hazırlamak için kullanılmaktadır. Döner bıçakları, normal et bıçaklarından çok daha uzun olup, herhangi bir eğim taşımamaktadır. Bu özelliği sayesinde eti, ileri geri hareketler ile parçalanmadan yaprak dilimler halinde keserek, mükemmel bir sunum haline dönüştürebilirsiniz.

Döner Bıçak Modelleri

Geleneksel yemeklerden biri olan dönerin çok fazla seveni vardır. Dönerin tadı kadar onu en iyi şekilde kesmek de fazlasıyla maharet gerektirir. Dönerlerin lezzetinden sonraki en önemli kriterlerinden olan kesimi dönere yaprak döner ismini dahi vermiştir. Döneri kesmek için kullanılan bıçaklar, diğer bıçaklara oranla daha uzun ve oldukça keskindirler. Uzun oluşunun en önemli sebebi eti parçalanmadan ince dilimler halinde sunuma hazırlamaktır. Endüstriyel mutfağınızda, kafenizde veya döner servis edilen bir işletmenizde, size en uygun döner bıçağını nerede bulacağınızı düşünüyorsanız sizin için en doğru adres Mutfakyeri.com olmaktadır. Set üstü ekipmanlar kategorisinde bulanan döner bıçağı modelleri, büyüklük ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Çok fazla çeşidi bulunan döner bıçaklarından istediğinizi seçerek, döner sunumlarınızı kusursuzlaştırabilirsiniz.


Döner Bıçağı Fiyatları

Döner bıçağı fiyatları model, kalite ve işlevselliğine göre farklılık gösterecektir. Kaliteli markaların döner bıçakları; esnek yapıları, şık tasarımları, uzun süre keskin kalmaları ve dayanıklılığı ile öne çıkmaktadırlar. Döner bıçağı tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken konuların başında, kullanım alanı ve işlevselliği yer almaktadır. Eğer ufak çaplı bir döner makinesine sahipseniz, günlük olarak yaklaşık 5-6 kg et sizin ihtiyacınıza yeterlidir. Bu tip bir döner makinesi için 30-45 cm aralığındaki esnek bir döner bıçağı işletmeniz için daha fonksiyonel ve ideal bir tercihtir. Çok daha büyük bir döner makinesine sahipseniz tercihiniz 50 cm ve üzerinde uzunluktaki bir bıçak olmalıdır. Bu sayede, büyük et parçalarını kesme işlemi daha hızlı ve pratik olacaktır. Tek yapmanız gereken şey, ihtiyacınızı belirlemek sonrasında ise size en uygun döner bıçağına indirimli fiyatlarla Mutfakyeri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Pirge Döner Bıçakları

Bıçak çeşitleriyle müşterilerinden onay almış bir marka olan Pirge, ihtiyaçlarınıza göre farklı bıçaklar üretmektedir. Pirge Döner Bıçağıyla beraber döner çeşitlerinin kusursuz kesimini sağlayabilirsiniz. Endüstriyel mutfaklar, restoranlar ve döner servisi yapan işletmeler için ideal bir bıçaktır. Pirge Döner Bıçakları ile dönerinizi yaprak şeklinde kesebilir ve müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Hijyenik yapıdaki saplarıyla beraber dönerinizi hijyen şartlarına daha uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Pirge Döner Bıçak Modelleri

Pirge Döner Bıçak Modelleri arasından seçiminizi ihtiyacınıza göre belirlemelisiniz. Eğer büyük bir işletmeniz varsa ve günlük olarak daha fazla döner kesilmesi gerekiyorsa uzun bir döner bıçağı ile birlikte işlerinizi daha hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Pirge Döner Bıçak Modellerinin tümünde 5 yıl Pirge garantisi bulunmaktadır. Ayrıcı bıçakları paslanmaz çelikten olduğu için uzun süreli kullanımı size sağlamaktadır. Pirge Döner Bıçak modellerinin hepsi keskinlik performansı ile sizi şaşırtacak ve mutfaklarınıza konforu getirecektir. Sizde Pirge Döner Bıçak Modellerini sayfamızdan inceleyebilir ve size en uygun olanına sahip olabilirsiniz.

Pirge Döner Bıçağı Fiyatları

Pirge Döner Bıçağı fiyatları piyasadaki diğer bıçaklarla karşılaştırıldığında fiyat performans olarak en uygun bıçaklardandır. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla size uzun süre eşlik edecek olan Pirge Döner Bıçakları muadilleri arasındaki en kalite bıçaklardandır. Sitemizde ihtiyacınıza uygun bir döner bıçağı bulmak için modellerimizi inceleyebilirsiniz. İşletmenizde kullanacağınız döner bıçağınızın eti keserken, usulüne uygun olarak yaprak şeklinde, tek bir hamlede kesmesini istiyorsanız sizi mutlu edecek ürünleri en indirimli fiyatlarla Mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz.

Pirge Gastro Döner Bıçakları Kullanım Konforunu Yaşayın

Pirge Gastro Döner Bıçakmodelleri profesyonel şef serilerinin içindedir. Bu bıçaklar profesyoneller için kolay bilenebilir özel alaşımlı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Pirge Gastro Döner Bıçakları 56 HRC çelik sertliği sayesinde yüksek performanslı keskinlik sağlar. Bu sayede döneri kesme işleminde ekstra bir efor harcamanıza gerek kalmamaktadır. Ergonomik kullanıcıyı yormayan ve hijyenik sap tasarımı sayesinde mutfaklarınızda kullanım konforunu yaşayabilirsiniz. Pirge Gastro Döner Bıçakları buzul işlemle sertleştirilmiştir. Bu bıçakların sertliği ve kalitesi sayesinde aşınımı daha zordu. Pirge Gastro Döner Bıçağı 45 cm uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı sayesinde döner servis eden işletmelerinin alması gereken bir bıçaktır.

Pirge Duo Döner Bıçakları 4 Renkli Kaymaz Sap Teknolojisi

Pirge Duo Döner Bıçaklarını renklerine ve boyutlarına göre sitemizde bulabilirsiniz. Sert PPC plastik üzerine uygulanmış yumuşak TPE plastik enjeksiyon ile elden kaymama özelliğine sahiptir. Bu kaymaz sap özelliği sayesinde mutfaklarınızda oluşabilecek kaza risklerini ortadan kaldırmaktadır. Baş ve işaret parmağınız rahatlığı için köşeleri yuvarlatılmış sap tasarımına sahiptir. Bu tasarım ile elinize kolay bir şekilde oturur ve kullanımı pratik bir şekilde yapılmaktadır. Pirge Duo Döner Bıçağı 55 cm büyük bir döner makinesindeki etleri kesmek için ideal bir bıçaktır. Ayrıca etleri çok daha hızlı ve pratik bir şekilde kesmenizi sağlar.

Pirge Ecco Döner Bıçakları Yeni Başlayan Şef Adayları İçin İdeal

Pirge Ecco Döner Bıçakları profesyonel seriler içinde olup mesleğe yeni başlayan şefler için idealdir. Pirge Ecco Döner Bıçakları buzul ısı işlem sertleştirilmiştir ve optimum sertlik düzeyindedir. Pirge Ecco Döner Bıçağı 45 cm döner servis eden işletmeler için ideal bir bıçaktır. Bu bıçak ile birlikte hem kesimleriniz sayesinde sunumlarınız güzelleşecek hem de kullanım kolaylığı sayesinde verimliliğinizi arttıracaktır. Pirge Ecco Bıçakla birlikte çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

En Yüksek Keskinlik Performansı İçin Pirge Butcher’s Döner Bıçaklarını Tercih Edin

Pirge Butcher’s Döner Bıçakları yenilikçi usta kasaplar ve entegre tesisler için üretilmiştir. Et endüstrisi için özenle şekillendirilmiş modellerdir. Butcher’s Bıçaklarının keskinlik ömrü en yüksek olan P++’dir. Çelik sertliği ise 58 HRC ile en yüksek keskinlik performansına sahip bıçaklardandır. Pirge Butcher’s Döner Bıçakları büyük döner makinesine sahip işletmelere büyük kolaylık sağlayacaktır. Sizin de ihtiyacınız olan iyi bir keskinlik ve uzun bir döner bıçağıysa Pirge Butcher’s Döner Bıçağı Dar Sert 50 cm tercih edebilirsiniz.

Pirge Venge Döner Bıçakları Paslanmaz Çelik Kalitesi

Pirge Venge Döner Bıçakları dar ve geniş seçenekleriyle sitemizde bulabilirsiniz. Bu bıçaklar profesyonel kasap serilerinin içindedir. Doğal venge ağacından yapılmış ergonomik bir sapa sahiptir. Pirge Venge Döner Bıçaklarının keskinlik performansı 56 HRC yükseliğindedir. Yüksek karbonlu paslanmaz çelik kalitesiyle birlite uzun ömürlüdür. Küçük işletmeleriniz için ideal bir model olan Pirge Venge Döner Bıçakları boyutları küçük olmasına rağmen keskinlik performansı yüksektir. Küçük bir döner makinesine sahipseniz ihtiyaçlarınızı fonksiyonel olarak karşılayacak olan bıçak Pirge Venge Döner Bıçağı Dar 36 cm satın alabilirsiniz.

Pirge Rose Döner Bıçakları Şık Tasarımı

Pirge Rose Döner Bıçakları doğal ahşap gül ağacından özenle şekillendirilmiş ergonomik sap yapısına sahiptir. Ağız yapısı jilet keskinliğine sahiptir ve esnektir. Ayrıca özenle, 2 kez bilenmiş ve parlatılmış kesici bir ağıza sahiptir. Pirge Rose Döner Bıçaklarının kesiciliği yüksektir. Esnek yapılı, şık tasarımlı, uzun süre keskin kalan ve dayanıklı bir döner bıçağı arıyorsanız Pirge Rose Döner Bıçağı 45 cm inceleyebilirsiniz.

Pirge Superior Döner Bıçakları Daha Sağlam Sap Yapısı ile Tanışın

Pirge Superior Döner Bıçakları profesyonel seriler içine girmektedir. Saptaki perçinler alüminyum ile sağlamlaştırılmıştır ve ABS plastik ergonomik sap yapısına sahiptir. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda elinizi yormamaktadır. Dengeli yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sağlam sap yapısı riskli kazaları da azaltmaktadır. Pirge Superior Döner Bıçağı 55 cm sağlam sap yapısı ile mutfaktaki işlerinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

Pirge Pro 2001 Döner Bıçakları Esnekliğini Deneyimleyin

Pirge Pro 2001 Döner Bıçakları profesyonellerin tercihleri arasındadır. Paslanmaz Fransız çeliği sayesinde uzun ömürlüdür. Ağız yapısı jilet keskinliğine sahiptir ve esnektir. Sap yapısı hijyenik PP enjeksiyona sahiptir. Eğer ihtiyacınız olan keskin, esnek ve hijyenik bir döner bıçağıysa tercihinizi Pirge Pro 2001 Döner Bıçağı 45 cm’den yana kullanabilirsiniz.