ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

JAMBON BIÇAKLARI

Jambon bıçağı ya da bıçakları genel olarak şarküteri kullanımı için tasarlanarak üretilmiş bıçaklardır. Et ve balık kesiminde de kullanılabilir. Ancak asıl üretilme amacı şarküteri grubu içindir. Salam, sosis ve ismini aldığı jambonun ince dilimlenmesi için kullanılan bir bıçak çeşididir. İlk bakışta döner bıçağı gibi bir görüntüye sahip olsa da gerek çelik kullanılarak imal edilen en kısmı, yiv kısmı ve özellikle şarküteri grubunda işinizi büyük ölçüde kolaylaştıran oval hatlı burun kısmıyla farklılık göstermektedir. Jambon bıçağı özel olarak ayarlanmış yapısı ile her türlü sinirsiz et grubunda (et ve tavuk fileto, somon) ve sosis, salam, jambon gruplarında kusursuz bir ince dilimleme sağlayarak bu sayede enfes ve güzel görünümlü yemekler yapmanıza imkan tanır.

JAMBON BIÇAKLARI MODELLERİ

Jambon bıçakları modelleri, yapıldıkları malzemelere ve boyutlarına göre değişiklik gösterirler. Pirge markasına ait farklı yapı ve özelliklere sahip jambon bıçakları modellerini değerlendirmek için mutfakyeri.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Pirge Ecco, Pirge Superior, Pirge Duo, Pirge Gastro ve Pirge Profi jambon bıçakları modellerini istek ve beklentilerinize göre değerlendirebilirsiniz.

JAMBON BIÇAKLARI FİYATLARI

Jambon bıçakları fiyatlandırılırken en çok dikkat edilen kriter, bıçakların yapımında kullanılan malzemelerdir. Farklı model ve farklı boyutlara göre belirlenen satış fiyatlarının en uygun alternatifleri için mutfakyeri.com sayfamızı inceleyebilirsiniz. Pirge markasına ait jambon bıçaklarını değerlendirerek kaliteli yapılara sahip uzun ömürlü jambon bıçaklarına sahip olabilirsiniz.

PİRGE JAMBON BIÇAKLARI

Pirge markası birçok bıçak çeşidinde olduğu gibi jambon bıçakları kategorisinde de karşımıza kaliteli modellerle çıkmaktadır. Şarküteri grubuna ait salam, sosis ve adını da aldığı jambon ürünlerini kolayca dilimleyerek servis etmenize yardımcı olur. Bıçakların kullanım yerlerine özel olarak oluşturulan modellerini kullanmak daha kaliteli sonuç almanıza ve edindiğiniz bıçakları daha uzun süreler boyunca kullanmanızı sağlar. Bu sebeple şarküteri grubu ürünlerini dilimlemek için bir jambon bıçağı edinmenizi tavsiye ediyoruz.

PİRGE JAMBON BIÇAKLARI MODELLERİ

Pirge bıçak modelleri ve bıçak setlerinde karşımıza birçok farklı seçenek çıkarmaktadır. Her amaca uygun modelleri bulunur ve bu sayede size ihtiyaç duyduğunuz işlevlere uygun seçenekleri sunar. Birçok işleve özel bıçakları olduğu gibi jambon bıçakları kategorisinde de kaliteli alternatifleri bulunur. Pirge Ecco jambon bıçakları, Pirge Superior jambon bıçakları, Pirge Profi jambon bıçakları, Pirge Duo jambon bıçakları ve Pirge Gastro jambon bıçakları bu kategori grubuna ait oldukça kaliteli yapıda hazırlanmış, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Pirge Profi Jambon bıçağı oluklu, Pirge Gastro jambon bıçağı oluklu ve Pirge Duo jambon bıçağı oluklu modelleri de mevcuttur. Jambon bıçağı modellerini incelerken oluklu tercih etmek istemeniz durumunda bu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Size uygun boyutlarda tercih edebilme şansınız da bulunması sebebiyle kendinize ve mutfağınıza en uygun modeli satın alma imkanınız vardır. Pirge Ecco jambon bıçakları dişli modelleri ile sunulmaktadır ve sitemizde iki farklı boyutla satılır. Pirge Ecco jambon bıçağı 30 cm ve Pirge Ecco jambon bıçağı 35 cm olarak bulunan iki seçeneğini, hangi boyutu daha kolay kullanacağınıza göre değerlendirebilirsiniz.

PİRGE JAMBON BIÇAKLARI FİYATLARI

Pirge jambon bıçaklarının her bütçeye uygun fiyat alternatifleri bulunur. Pirge jambon bıçaklarının oluklu modelleri de mevcuttur ve normal yapılı Pirge jambon bıçaklarına göre çok az bir fiyat farkıyla satışa sunulurlar. Markalarına göre değerlendirerek seçim yapabileceğiniz jambon bıçaklarının indirimli fiyatlarından yararlanırken kaliteden de ödün vermeyeceğiniz modellerini görebilmek için mutfakyeri.com sayfasına göz atmalısınız.

PİRGE GASTRO JAMBON BIÇAĞI 36 CM

Pirge Gastro jambon bıçağı 36 cm ile sucuk, sosis, salam, jambon gibi malzemeleri kolayca dilimleyebilirsiniz. Yüksek karbonlu paslanmaz çelikten üretilmiştir ve bu sayede size uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Buzul ısıl işlem uygulanarak optimum sertlik sağlanmıştır. İki kez bilenmiş ve parlatılmış kesici ağzı sayesinde ürünleri kolayca dilimler ve mutfağınızda size hız kazandırır. Sahip olduğu hijyenik sap yapısı ile konforlu tutuş sağlar ve bıçağın elinizden kayması gibi risklere karşı sizi korur. İstediğiniz takdirde oluklu seçeneğini mevcuttur.

PİRGE PROFİ JAMBON BIÇAĞI 36 CM

Pirge Proji jambon bıçağı; 30 mm genişlik, 36 cm uzunluk ve 3 mm kalınlıkta üretilmiştir. Tek parça, yüksek karbonlu Alman paslanmaz çeliği kullanılarak imal edilmiş olması sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanıma sahiptir. Keskin bir ağız yapısı bulunur ve özenle iki kez bilenmiştir. Alüminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış, plastik ve ergonomik sap yapısı sayesinde kolay bir tutuşu vardır ve oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. İstediğiniz takdirde oluklu seçeneği de mevcuttur.