LAKERDA BIÇAĞI

Lakerda uzun süreli saklanmak üzere özel şekilde hazırlanmış balık etidir. Esasen torik, günümüzde torik az bulunduğu için palamut balıklarının temizlenmiş takoz etleri serin, tuzlu, baskılı, defne yaprakları istiflenmiş şekilde haftalarca dinlendirerek üretilir. Tuzu durulanıp, soğan, karabiber, zeytinyağı ve limonla salata gibi servis edilir.

BALIĞIN LEZZETİNE VARMAK İSTİYORSANIZ LAKERDA BIÇAĞI KULLANIN

Bıçaklar çoğunlukla mutfakta kullanılan ürünlerdir. Her gıda ürünleri için ayrı ayrı bıçak çeşitleri kullanılmaktadır. Özellikle profesyonel şeflerin mutfaklarında her iş için kullandığı ayrı bıçaklar bulunur. Birçok kişi kesme, dilimleme veya doğrama işlemlerini aynı bıçakla yapar. Fakat bıçak kullanılacak ürünlere göre bıçak kullanılması hem daha kolaylık sağlayacak, hem de kesme işlemi daha kolay yapılacaktır.

Farklı boylardaki Lakerda bıçakları esnek yapıları sayesinde et ve balık filetolarınızı kolaylıkla çıkarmanıza yardımcı olur. İhtiyacınız olan boy ve modele karar verip kemiklerden kurtulmanıza ve nefis etlerin tadını çıkarmanıza olanak tanır.

LAKERDA BIÇAĞI MODELLERİ

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan lakerda bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için pratik bir üründür. Ev hanımları için ideal ve zahmetsizdir. İyi bir lakerda kesimi lakerda bıçağı ile yapılır.

LAKERDA BIÇAĞI FİYATLARI

Yüksek karbonlu paslanmaz çelik bıçaklı iyi bir lakerda bıçağının maliyeti düşük olmadığından çok düşük bir fiyatlandırma yapılmaz. Garanti vermeyen markalar lakerda bıçağı almak için doğru bir tercih değildir. Lakerda  bıçağının kalitesiyle fiyatı doğru orantılı olmalıdır. Ucuz maliyetle satılan lakerda bıçaklarında gerçek malzemeler kullanılmamıştır.

PİRGE LAKERDA BIÇAĞI İLE LEZZETLİ BALIKLAR

Düşük karbonlu çeliğe verilebilen sertlik sınırlıdır. Bu yüzden bıçakta ilk dikkat edilen şey çelikte yeterince karbon olup olmadığıdır. Bu çelik 1060 gibi ortalama bir karbon seviyesi olabilir, bu oranla çıkabileceğiniz sertlik ve bu sertlikte kırılgan olmaması limitlidir. Bu yüzden küçük ve yüksek keskinlik isteyen bıçaklarda mümkün olduğunca karbon oranı yüksek olanları seçmeliyiz. Pirge  lakerda bıçakları yüksek karbonlu Alman paslanmaz çeliği ile uzun yıllar mutfağınızın baş köşesinde olur. Buzul ısıl işlem ile optimum sertliğe ulaşan bıçaklar mükemmel kesim sonuçları verir. Ergonomik sap yapısı ile kolay tutuş sağlar. Lakerda balığına göre tasarlanmış bıçağı sayesinde balığınızın lezzetini ve aromasını bozmadan kesim yapar.

PİRGE LAKERDA BIÇAĞI MODELLERİ MUTFAKYERİ.COM’DA

Bir bıçakta önemli olan, mümkün olan en makul oranda ağız kalınlığı ve ağız açısı kombinasyonudur. İyi işlenmiş, dikkatle şekillendirilmiş, profili ve kabzası dikkatle tasarlanmış, ağırlığı ve ağırlık merkezi dikkatle saptanmış ve uygulanmış bir bıçak çeliğinden bağımsız bir şekilde de kaliteli bir bıçaktır. Pirge lakerda bıçağı farklı ölçülerdeki Gastro, Duo , Superior , Ecco , Profi modelleri vardır. Mutfağınızda ihtiyacınız olan model ve ölçüyü seçerek güvenle istediğiniz Pirge lakerda bıçağını tercih edebilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçağı ile uzun ömürlü bir üründür. Kayma yapmayan sap kısmı ele düzgün oturması için özel tasarlanmıştır. Fileto hazırlamaya uygun olarak üretilmiştir.

PİRGE LAKERDA BIÇAĞI FİYATLARI

Pirge Lakerda Bıçağı modelleri en uygun fiyatlarıyla mutfakyeri.com’da, satın al butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Pirge lakerda bıçak modelleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Pirge lakerda bıçaklarını mutfakyeri.com güvencesi ve garantisi ile satın alabilirsiniz.

PİRGE GASTRO LAKERDA BIÇAĞI

Restoranda ya da otel mutfağında , hijyen , lezzet , sunum kalitesini herşeyin önünde tutan , profesyoneller için Pirge gastro lakerda bıçağı 20 ve 25 cm boyutlarında modeli vardır. Yüksek performanslı gastro serisi ile mutfağınıza tüm gastro bıçak modellerini verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

PİRGE DUO LAKERDA BIÇAĞI

Pirge Duo lakerda bıçakları mutfakta çapraz bulaşmanın önüne geçmek için gerekli HACCP renk kodlarına pratik çözüm sunar.24 ve 25 cm boyutlarında modelleri mevcuttur. Ustalıkla bilenmiş ve tekrar bilenebilir keskin bıçağı ile kaliteli sonuçlar verir.

PİRGE SUPERİOR LAKERDA BIÇAĞI

Superior Lakerda Bıçağı 25 cm esnek yapısı sayesinde et ve balık filetolarınızı kolaylıkla çıkarmanıza yardımcı olur. İhtiyacınız olan boy ve modele karar verin ve nefis etlerin tadını çıkarın. Aluminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış sap yapısı ile kolay tutuş ve işlem yaparken pratiklik sağlar.

PİRGE ECCO LAKERDA BIÇAĞI

Pirge Ecco lakerda bıçaklarının 24 ve 25 cm boyutlarında modelleri vardır. İhtiyacınıza uygun Ecco modelinin ölçüsünü seçerek lakerda yapmanın tadını çıkarın.

PİRGE PROFİ LAKERDA BIÇAĞI

Profi lakerda bıçağı 24 ve 25 cm demirbaşlarınızdan olacak. Dilediğiniz model ve ölçüye karar verin, hemen sipariş edin. Paslanmaz çelik karbon yapısıyla Pirge modellerine güvenin.