MASAT

Mutfaklara alınan her alet bir yatırımdır. Yatırımlardan da uzun süreli faydalar beklenir. Bu sebeple her aletin bakımının, düzenli olarak yapılıp, her zaman optimum verimlilikle çalışması sağlanmalıdır. Masat nedir diye düşünen müşterilerimiz için, bıçak ve çeşitli kesici aletleri bilemek için kullanılan, sertleştirilmiş çelikten yapılan ve üzerinde çeşitli aşındırıcı pürüzlü desenler bulunan çubuk biçimindeki alete masat denir. Bıçakların keskinliklerini koruyup körelmelerini engelleyen masatlar, her mutfakta bulunması gereken aletlerdir.

MASAT MODELLERİ

Bıçakların ve kesici aletlerin her zaman ilk günkü kadar keskin olmasını sağlayan en kaliteli masat modelleri Mutfakyeri.com ‘da. Pratik kullanımları sayesinde bıçakların kısa sürede ve kolaylıkla bilenmesini sağlayan bu aletler, mutfaklar için vazgeçilmez nitelikte. Farklı özelliklerde ve boyutlarda kaliteli masat modellerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

MASAT FİYATI

Birçok bıçağın kullanıldığı profesyonel mutfaklarda, ergonomik yapıları ve sağlam tasarımları ile fark yaratan masatlar, uygun fiyatları sayesinde ev mutfakları için de oldukça ideal. Masat fiyatları arasında cazip indirimlerle öne çıkan Mutfakyeri.com en kaliteli masat çeşitlerini sizler için seçti. Her ihtiyaca uygun masatlar en uygun fiyatlarla sitemizde. Çeşitli ödeme seçeneklerinden faydalanıp hemen sipariş verebilirsiniz.

PİRGE MASAT

140 yılı aşkın tecrübesiyle alanında bir dünya markası haline gelen Pirge, eşsiz tasarımları ve her ürününde yüksek kalite standartları ile fark yaratıyor. Hijyeni, pratikliği ve sağlam ürünleri ile adından söz ettiren Pirge, bıçakların ve kesici aletlerin her zaman ilk günkü keskinliklerinde olmasını sağlayan masat ve bileme aletleri modelleri ile de ilk akla gelen markalardan biri. En kaliteli Pirge masat modelleri Mutfakyeri.com güvencesiyle sizlerle.

PİRGE MASAT MODELLERİ

Her türlü bıçağa ve çeşitli kesici aletlere uygun, farklı özelliklerde ve boyutlarda masat modelleri sitemizde satışta. Oval masat, yuvarlak masat, yassı masat ve daha birçok masat modeline en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com farkıyla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun masat modellerini sitemizden inceleyip cazip indirimlerle hemen sipariş verebilirsiniz.

PİRGE MASAT FİYATI

Kullanım esnasında bıçaklar zamanla körelebilir ve performansları düşebilir. Bu sebeple ağız kısımları düzenli olarak bilenip keskinleştirilmelidir. Pirge masat ürünleri, bıçaklarınızın her zaman en keskin şekilde kalmasını ve yüksek performans sunmasını sağlar. Paslanmaz çelikten Pirge masatlar, uzun ömürlü aletlerdir. Bu eşsiz ürünler en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da.

PİRGE DUO MASAT MODELLERİ İLE BIÇAKLARINIZ HER ZAMAN KESKİN KALSIN

Pirge Duo Masat modelleri, her ihtiyaca göre farklı seçenekleri ile Mutfakyeri.com ‘da. İhtiyacınıza göre farklı boyutlarda, yuvarlak, oval, tam yassı masat seçeneklerinden size en uygununu seçip sipariş verebilirsiniz. Yuvarlak masat tercih eden müşterilerimiz için Pirge Duo Masat Yuvarlak 25 cm ve Pirge Duo Masat Yuvarlak 30 cm, oval masat tercih eden müşterilerimiz için Pirge Duo Masat Oval 25 cm ve Pirge Duo Masat Oval 30 cm, tam yassı masat tercih eden müşterilerimiz için ise Pirge Duo Tam Yassı Masat 30 cm ve Pirge Duo Tam Yassı Masat Oluklu 30 cm modelleri sitemizde mevcut.

PİRGE 1879 GERMANY MASAT İLE KALİTENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Almanya’nın Solingen kentinde üretilen bu bileme aletleri, ergonomik sap tasarımı ile pratik kullanımlar sunuyor. İhtiyaca göre Pirge 1879 Germany Masat Yuvarlak 25 cm ve Pirge 1879 Germany Masat Yuvarlak 30 cm modelleri sitemizde sizlerle. Ayrıca Pirge 1879 Germany Masat Yassı 25 cm ve Pirge 1879 Germany Masat Yassı 30 cm modelleri, yassı masat seçenekleri olarak mevcut.

PİRGE MASAT MODELLERİ MUTFAKLAR İÇİN VAZGEÇİLMEZ

Bıçakların ve kesici aletlerin, her zaman yüksek verimlilikte kaliteli kesimler sunabilmesi için her mutfakta mutlaka bulunması gereken Pirge Masatları sitemizde sizlerle. Farklı özellik ve boyutlarda, Pirge Masat Yuvarlak 25 cm, Pirge Masat Yuvarlak 30 cm, Pirge Masat Yassı 25 cm ve Pirge Masat Yassı 30 cm modelleri cazip fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da.

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIMI İLE PİRGE BALKAN MASAT

Pirge Balkan Masat bıçaklarınızı kolaylıkla bileyebilmenizi sağlamasının yanında şık tasarımları ile de dikkat çeker. Tercihinize göre Pirge Balkan Masat Geniş 25 cm ve Pirge Balkan Masat Dar 25 cm modellerinden size en uygununu seçip çeşitli ödeme seçenekleri ile hemen sipariş verebilirsiniz.

EV MUTFAKLARI İÇİN PİRGE MASAT EV KULLANIMI MODELLERİ

Ergonomik yapılarının yanında diğer Pirge masat modellerine göre fiyat açısından daha uygun olan Pirge Yuvarlak Masat Ev Kullanımı 20 cm ve Pirge Oval Masat Ev Kullanımı 20 cm modelleri, ev mutfakları için de oldukça idealdir. En kaliteli yuvarlak masat, oval masat ve yassı masat modelleri, en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da.