MUTFAK BIÇAKLARI

Mutfağımız da her gün yemek pişiriyoruz, bunun için kullandığımız bıçaklar keskin ve uzun ömürlü olmalıdır. Çoğu bıçaklarla gıdalar için uygun değillerdir. Bu yüzden mutfak bıçaklarını seçerken gıdalar içinde uygun olmasına dikkat edilmelidir. Mutfak bıçakları, yemek hazırlamak veya meyve soymak için özel olarak tasarlanmıştır. Doğru mutfak bıçakları ile yemek yapmayı keyifli, pratik ve kolay hale getirebilirsiniz. Farklı mutfak bıçağı kullanmak yerine keskin ve boyutunu doğru seçtiğiniz tek mutfak bıçağını bir sürü işlevler de kullanabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış olan mutfak bıçaklarını, mutfağınızda her malzemeyi kesmek için kullanabilirsiniz.

MUTFAK BIÇAKLARI MODELLERİ

Mutfak bıçakları ile evinizde ve profesyonel mutfağınızda her türlü malzemeyi kesme, doğrama ve soyma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Mutfak bıçaklarının boyutları, farklılık göstermektedir. Bunun için doğru mutfak bıçakları seçmelisiniz. Paslanmaz yapılarıyla ön plana çıkan mutfak bıçakları, şeflerin yıllarca kullandığı, mutfak ekipmanlarındandır. Mutfak bıçakları, dayanıklı ve keskin olmasının yanı sıra rahat kullanıma da uygun olması gerekmektedir. Bunun için de elinizde bıçağı rahat hissetmek çok önemlidir. Mutfak bıçakları çeşitlerine, mutfakyeri.com ‘dan ulaşarak, mutfak bıçaklarının özelliklerini inceleyebilirsiniz.

MUTFAK BIÇAKLARI FİYATI

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan bıçakların, işlevselliği ve kalitesi önemli olmasının yanı sıra fiyatları da çok önemlidir. Mutfak bıçakları fiyatları, mutfak bıçak çeşitlerine ve mutfak bıçak ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Eğer sizde doğru mutfak bıçağını bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bütçe dostu olan her malzemenin kesiminde kullanabileceğiniz mutfak bıçaklarının fiyatlarına Mutfakyeri.com ‘dan ulaşarak, ihtiyacınız olan mutfak bıçağını, size özel indirimler ve istediğiniz karta taksit imkanıyla mutfakyeri.com ‘dan satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile 24 saat içerisinde bıçağınızı deneyimleyebilirsiniz.

PİRGE MUTFAK BIÇAKLARI

Mutfaklarınızda her malzemeyi kesmek için farklı bıçaklar kullanmanıza, Pirge mutfak bıçakları sayesinde artık gerek kalmayacak. Tek bıçakla kesmek istediğiniz malzemeyi kesebilmenizi sağlayacak olan Pirge mutfak bıçakları, gıdalar içinde herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Kaliteli ve keskin olan Pirge mutfak bıçakları, paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Ergonomik sap yapısı ile rahat kullanıma sahip olan Pirge mutfak bıçak çeşitleri, evlerde ve profesyonel mutfaklarda kullanılması için tasarlanmıştır.

PİRGE MUTFAK BIÇAKLARI MODELLERİ

Mutfaklarda kullanılan Pirge mutfak bıçakları, ev serileri ve profesyonel şeflerin kullandığı seriler olarak ayrılmaktadır. Farklı boyutlara sahip olan Pirge Duo Mutfak Bıçağı, Pirge Profi Mutfak Bıçağı, Pirge Superior Mutfak Bıçağı, Pirge Gastro Mutfak Bıçağı ve Pirge Ecco Mutfak Bıçağı ürünlerinin, boyutlarını ihtiyacınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan Pirge mutfak bıçakları ile evlerinizde ve profesyonel mutfaklarınızda yemek yapmak daha keyifli olacak. Mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda seçeceğiniz Pirge mutfak bıçaklarının modellerini ve boyutlarını mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz.

PİRGE MUTFAK BIÇAKLARI FİYATI

Mutfak bıçakları, endüstriyel mutfaklarda kullanılan aslında en önemli ekipmandır. Aynı zamanda diğer ekipmanlardan genelde daha uygun fiyatlı olmaları ile dikkat çekerler. Her bütçeye uygun olarak geliştirilmiştir. Pirge mutfak bıçak modelleri ile ihtiyacınız olan modeli ve ölçüsünü zorlamadan bulabilirsiniz. Pirge mutfak bıçak fiyatları, modellerine ve ölçülerine göre değişiklik gösterir. Kaliteli ve uygun fiyatlı olan Pirge mutfak bıçakları sayesinde bütçenizi de koruyarak, ihtiyacınız olan Pirge mutfak bıçaklarına uygun fiyatlarla, mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

EVDEKİ ŞEFLERİN TERCİHİPİRGE MUTFAK BIÇAKLARI

Evde geçirilen zamanların çoğu mutfakta geçmektedir. Evde yemekleri yapmak için kullanılan bıçağın keskinliği önemlidir. Şeflerin tercihi olan Pirge markası, evdeki şefleri de unutmadı ve onlar için özel ev serisi çıkardı. Pirge Venge Mutfak Bıçağı, Pirge Profi Mutfak Bıçağı, Pirge Rose Mutfak Bıçağı ve Pirge Pure Line Mutfak Bıçağı ürünleri ev serisi ürünlerindendir. Pirge mutfak bıçakları, sade ve modern tasarımları ile evdeki temel bıçak ihtiyacınızı karşılayarak bütün gıdaları kesmenizi sağlayacaktır. Buzul ısıl işlem ile optimum sertlik sağlanmıştır. Bu özelliği sayesinde rahatça istediğiniz malzemeyi kesmenizi sağlarlar. Yüksek karbonlu paslanmaz çeliği ile sizlere 5 yıl paslanmaz garantisi vermektedir. Ergonomik yapıya sahip, alüminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış sap yapısına sahiptir. Kolay bilenebilme özelliği sayesinde her zaman istediğiniz keskinliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

PROFESYONEL ŞEFLERİN TERCİHİ PİRGE MUTFAK BIÇAKLARI

Profesyonel mutfaklarda şeflerin tercih ettikleri, Pirge mutfak bıçaklarının bir diğer serisi ise profesyonel şef serisidir. Pirge Gastro Mutfak Bıçakları, Pirge Ecco Mutfak Bıçakları ve Pirge Duo Mutfak Bıçakları, restoran şeflerinin, hassas yemek tutkunlarının, eğitimcilerin ve gastronomi öğrencilerinin tercih ettiği profesyonel şef serileri ürünlerindendir. Aynı zamanda şeflerin ve kasapların tercih ettiği Pirge Superior Mutfak Bıçakları da bu serinin içerisindedir. Her türlü gıdayı kesebildiğiniz, alerji hassasiyeti olan ve sunum kalitesini seven şeflerin tercihi Pirge mutfak bıçaklarıdır. Buzul ısıl işlem ile optimum sertlik sağlanmıştır. Aynı zamanda çelik sırt köşeleri, baş ve işaret parmağınızın rahat olması için yuvarlatılmıştır. Bıçakların sapları özel olarak elden kaymaması için tasarlanmış, ergonomik yapıya sahiptirler. Yüksek karbonlu paslanmaz çelik yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlayarak mutfağınızda lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olacak olan Pirge mutfak bıçakları ile dilerseniz evinizin şefi olun, dilerseniz profesyonel mutfağınızın şefi olun.