ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

PASTA BIÇAKLARI

Mutfaklarda tatlı yaparken eğleniyor ve zevk alıyoruz. Evde yaptığımız pastaları sunmak için kestiğimizde bazen istediğimiz gibi olmaz. Pasta bıçakları, pasta ve kek gibi tatlıların, pasta ustasının elinden çıkmış gibi görünmesini sağlar. Pastanızın kesiminden, kremasının yayılmasına kadar pasta bıçaklarını kullanmanız mümkündür. Pasta bıçakları, her mutfakta olması gereken bıçaklardandır.

PASTA BIÇAK MODELLERİ

Mutfaklarda kullanılması ve bulunması gereken bıçaklardan biri olan pasta bıçaklarının farklı modelleri ve boyutları vardır. Kaliteli markaların sunduğu pasta bıçak modelleri ile ustalık işler yapabilirsiniz. Özenle seçilmesi gereken pasta bıçağı ile pastalarınız daha düzgün olacak. Pasta bıçağı modellerini sizler için inceledik. İhtiyacınız doğrultusunda seçebileceğini dişli, çift dişli, dar dişli ve geniş dişli olarak modelleri vardır. Dilediğiniz pasta bıçak markalarının, özelliklerini ve boyutlarını mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz.

PASTA BIÇAK FİYATLARI

Kaliteli markaların farklı serileri ve ölçüleri vardır. Pasta ustalarının elinden çıkmış gibi sonuçlar verecek olan pasta bıçakları ile mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Farklı modellere sahip olan çelik pasta bıçakları, paslanmaz yapıdadırlar. Bu sayede uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli pasta bıçakları, bütçe dostudur. Bütçenize uygun olan pasta bıçağını seçerek hem kaliteye hem de usta eline sahip olacaksınız. Pasta bıçaklarının markalarını ve modellerinin özelliklerini inceleyerek, ihtiyacınız olan pasta bıçağını özel indirimlerle, istediğiniz karta taksit ve aynı gün kargo imkanı ile mutfakyeri.com ‘dan satın alabilirsiniz.

PASTA BIÇAĞI NEDİR?

Pasta bıçağı, pastacılıkta en önemli araçlardan biridir. Pasta kekinin ikiye hatta üçe bölünebilmesini sağlayan ve pastanın üzerine konulan kremayı homojen şekilde dağıtabilen bir araçtır. Daha sonrasında içine veya süslemede kullanacağınız meyvelerin kesiminde de bu bıçağı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda pastayı servis etmeden önce de düzgün şekilde kesip, servis yapmanızı sağlayan pasta bıçağı, her mutfakta olması gereken bir bıçaktır.

PASTA BIÇAĞI NASIL KULLANILMALI?

Pasta yapımının her aşamasında kullanılan hatta süsleyeceğiniz meyvelerin kesiminde bile pasta bıçaklarını kullanabilirsiniz. Pasta bıçağını kullanırken rahat olması çok önemlidir. Rahat kullanım sağlanırsa eğer mükemmel sonuçlar ortaya çıkar. Pastanın yapım süreçlerinde kullanılan pasta bıçakları, ustaları ile birlik olarak istenilen pastayı yapabilir. Dikkat edilmesi gereken bir husus olan kesilme işlemi yapılmadan önce bıçak suya tutulmalıdır. Bunun sebebi ise pasta kekinizin ve kremasının bıçağınıza bulaşmasını önlersiniz. Suya tutulması sayesinde diğer dilimi keserken zorlamaz ve daha düzgün bir dilim elde edersiniz.

PASTA BIÇAĞININ TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALI?

Pasta bıçaklarının uzun süreli kullanımının sağlanabilmesi için bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bıçak ile işiniz bittikten sonra elle yıkamanız ve sonrasında bir bez ile kurulamanız gerekmektedir. Böylece üzerinde su damlaları kalmış olmayacak ve hem leke olmayacak hem de paslanma olmayacaktır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus da pasta bıçaklarını, diğer bıçakların yanına koymamalısınız. Bu şekilde bıçağınızın körelmesini önleyebilirsiniz. Dilerseniz kılıfı var ise kılıfında, yok ise bir beze sarılı şekilde saklayabilirsiniz. BU huşulara dikkat edildiği sürece, bıçağınızı uzun süre aynı performansta kullanabilirsiniz.

PİRGE PASTA BIÇAKLARI

Profesyonel mutfaklarınızda ve evlerinizde tercih edebileceğiniz Pirge pasta bıçakları ile kaliteyi yaşayacaksınız. Paslanmaz çelik yapısı ile yıllarca paslanmadan ve yıpranmadan Pirge pasta bıçaklarını kullanabilirsiniz. Pastalarınızın pandispanyasını kesebileceğiniz, üstüne kremasınız eşit şekilde yayabileceğiniz ve servis edeceğiniz zaman kesimine kadar Pirge pasta bıçakları ile yapabilirsiniz. Profesyonel çalışmanızı sağlayacak olan Pirge pasta bıçakları sizin de mutfağınızın olmazsa olmazı olacak.

PİRGE PASTA BIÇAK MODELLERİ

İyi bir bıçak, profesyonellerin tercihidir. Sizde iyi bir bıçağa sahip olursanız dilediğiniz şeyi yapmaktan keyif alırsınız. Pirge pasta bıçak modelleri, farklı özelliklere ayrılmaktadır. Hızlı hareket edilebilmesi için Pasta bıçağın uzun olması önemlidir. Çünkü pastanızın, kekinizin ve pandispanyanızın daha rahat kesilmesini sağlar. Genellikle kesim işlemlerinde çift dişli kullanılır. Yumuşak malzemelerin kullanılacağı için bıçakların uçları genellikle yuvarlak ve ovaldir. Enine geniş olan bıçaklarda kremayı daha rahat dağıtabilirsiniz. Pirge bıçaklarının farklı modellere sahip olmasının yanı sıra farklı ölçülere de sahiptirler. İhtiyacınız ve amacınız doğrultusunda pasta bıçağına mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

PİRGE PASTA BIÇAK FİYATLARI

Farklı modellere ve boyutlara sahip olan Pirge pasta bıçakları, kaliteli ve dayanıklıdır. Pirge pasta bıçak fiyatları, modeline ve ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Pirge Pasta Bıçağı, Creme serisine sahiptir. Creme serisinde çeşitlilik açısında fazla yelpazeye sahiptir. İhtiyacınız olan ürünü mutfakyeri.com ‘da zorlanmadan bulma şansına sahipsiniz. Farklı fiyatlara sahip olan Pİrge pasta bıçakları sizin bütçenizi zorlamaz. Sahip olmak istediğiniz Pirge pasta bıçaklarını mutfakyeri.com ‘da size özel imkanlar ile hemen satın alabilirsiniz.

PİRGE CREME PASTA BIÇAKLARI İLE SUNUMDA YENİ BİR DÖNEM

Pastacılık zahmet gerektiren bir alandır. Pastanın içine konulacak malzemenin yanı sıra kullanılan pasta bıçağı ve pasta paleti gibi araç gereçler de önemlidir. Pirge Creme pasta bıçaklarının sap yapısı, hijyenik PP enjeksiyon ve alüminyum perçinli ABS gibi farklı sap seçeneklerine sahiptir. Ergonomik olan yapısı ile elden kaymaz ve rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda her türkü unlu mamullerde de kullanılabilen Pirge creme pasta bıçağını, mutfağınızda çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde kalitesini kaybetmeden, uzun kullanım sağlayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Pirge Creme pasta bıçakları çeşitliliğe ve farklı boyutlara sahiptirler. Pirge Creme Pasta Bıçak çeşitleri, dişli, çift dişli, dar dişli ve geniş dişli olarak ayrılmaktadır. Pirge Creme pasta bıçaklarının boyutları da, 22 cm, 30 cm ve 35 cm olarak farklılık gösterir.

PİRGE CREME EKMEK VE PASTA BIÇAĞI İLE HER ŞEYİ YAPABİLİRSİNİZ

Mutfaklarda kullanılan bıçakların önemi fazladır. Doğru bıçak seçimi ile iyi yemekler ve iyi tatlılar çıkarabilirsiniz. Pirge Creme Ekmek & Pasta Bıçağı ile hem ekmeklerinizi kesebilir hem de pastalarınız şekillendirip, kesebilirsiniz. Pirge Creme Ekmek bıçağı ile fırından yeni çıkmış ekmekleri keserken bile zorlanmayacaksınız. Ekmeleri daha iyi ve kolay kesebilmeniz için dişli ağız yapısına sahiptir. Aynı zamanda domateslerinizi de rahatça kesebilmenizi sağlayan ekmek bıçağı, çıtır çıtır ekmekleri bile yağ gibi kesebilirsiniz. 22 cm olan Pirge Creme Ekmek & Pasta Bıçağı, elinizden kaymayacak ve rahatça hareket edebilmenizi sağlayacak ABS + Alüminyum perçinli sap yapısına sahiptir. Aynı zamanda buzul ışıl işlemi sayesinde 54 ± 1 HrC sertliğe ve güçlü çelik yapısına sahiptir. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz bıçak ile hem pastalarınızı bir ustanın elinden çıkmış hale getirebilir hem de ekmeklerinizi kolaylıkla kesebilirsiniz.