SANTOKU BIÇAĞI

Santoku bıçak nedir diye düşünen müşterilerimiz için santoku bıçağı, üç amaçlı bıçak anlamına gelen Japon orijinli bir bıçak türüdür. Bu bıçakların ağız kısmı 13 ila 20 cm arası bir uzunluğa sahiptir ve ağız kısmı düzdür. Bıçağın sap kısmının üst noktasından itibaren, bıçağın üst kısımları düz bir hatta sahiptir. Dengeli kullanım sağlayan özel tasarımı ile fark yaratan santoku bıçaklar profesyonel mutfaklar için de oldukça uygundur. Santoku bıçak özellikleri sayesinde her mutfakta kolaylıkla kullanılabilir.

SANTOKU BIÇAK MODELLERİ

Japoncada üç amaçlı kullanım anlamına gelen santoku bıçak, üç kesme işlemini ifade eder. Bu kesme işlemleri dilimleme, küp küp doğrama ve ince doğrama uygulamalarıdır. Santoku bıçak kullanımı sayesinde bu kesim işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlar. Her ihtiyaca ve her mutfağa uygun farklı özellikte ve boyutlarda çeşitli santoku bıçak modelleri sitemizde mevcut. Hemen sahip olmak istiyorsanız ihtiyacınıza en uygun modeli belirleyip siparişinizi verebilirsiniz.

SANTOKU BIÇAK FİYATI

Kaliteli kesim ve ergonomik tasarımları ile dikkat çeken bu bıçaklar, her mutfağın ihtiyaç duyacağı nitelikte. Üstelik santoku bıçak fiyatları da oldukça uygun düzeyde. Sağladığı rahatlık ve pratiklik ile sürekli yemek yapma isteği uyandıran bu eşsiz bıçaklar, en kaliteli modelleri ile Mutfakyeri.com ‘da. Üstelik uygun fiyatlar ve cazip indirimlerle. Siz de çeşitli ödeme seçeneklerimizden faydalanıp hemen sipariş verebilirsiniz.

PİRGE SANTOKU BIÇAK

140 yılı aşkın tecrübesi ve her zaman bir adım ötesini hedefleyen kalitesi ile Bursa’dan dünyanın her yerine açılan pirge bıçakları, her ürününde eşsiz tasarımlarını geliştirmeye devam ediyor. Pirge santoku bıçakları da bu tecrübenin bir ürünü olarak yemek yapmayı bir keyif haline getiriyor. En kaliteli pirge santoku bıçakları en iyi fiyatlarla sitemizde sizlerle.

PİRGE SANTOKU BIÇAK MODELLERİ

Pirge santoku bıçakları, etlerin, balıkların, sebzelerin ve daha birçok ürünün, dilimleme, doğrama, kesme işlemlerinin kolaylıkla ve en pratik şekilde yapılmasını sağlayan, mutfaklar için vazgeçilmez nitelikte bıçaklardır. Diğer bıçak türlerine göre daha ince ve keskin olan pirge santoku bıçaklar farklı kesimlerde farklı avantajlar sağlayan birçok modeli ile Mutfakyeri.com ‘da sizlerle.

PİRGE SANTOKU BIÇAK FİYATI

Pirge santoku bıçakları keskin ve sağlam bıçağına rağmen oldukça hafiftir. Bu sayede kolaylıkla kontrol edilebilir ve kesme işlemlerini yaparken önemli rahatlıklar sağlar. Aynı zamanda pirge santoku bıçak modelleri tasarımları itibarı ile sağlam yapıdadır ve mutfaklarda uzun ömürlü kullanımlar sunar. Uzun seneler eskimeden ve yıpranmadan mutfaklarınızda bulundurabileceğiniz en kaliteli pirge santoku bıçaklar Mutfakyeri.com ‘da.

PİRGE PROFİ SANTOKU BIÇAĞI İLE EŞSİZ DENEYİMLER

Uzakdoğu mutfak kültürünün vazgeçilmez şef bıçağı olan pirge profi santoku bıçağı düz kesici kısmı ve dengeli yapısı sayesinde ürünlerinizi durmadan hızlı bir şekilde kesebilme fırsatı sunar. Yüksek karbonlu Alman paslanmaz çeliğinden üretilen bıçak, her türlü ürünü kolaylıkla kesebilmenizi sağlar. Pirge Profi Santoku Bıçağı Oluklu 18 cm modelinin oluklu yapısı, kesilen malzemelerin bıçak yüzeyine yapışmasını engeller. Pirge Profi Santoku Bıçağı 17 cm modeli de ergonomik tasarımı ile sitemizde satışta.

PİRGE GASTRO SANTOKU BIÇAĞI İLE PROFESYONEL MUTFAK DENEYİMİ

Pirge gastro santoku bıçağı modelleri yüksek karbonlu paslanmaz çelikle üretilmiştir. Temizliği kolaydır ve mutfaklarda oldukça uzun ömürlü bıçaklardır. Farklı boyutlarda ve özelliklerde pirge gastro santoku bıçakları en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da. Pirge Gastro Santoku Bıçağı 18 cm modeli ve malzemelerin bıçağa yapışmasına engel olan oluklu yapısıyla Pirge Gastro Santoku Bıçağı Oluklu 17 cm modeli cazip indirimlerle sitemizde sizlerle.

PİRGE DELUXE SANTOKU BIÇAĞI VAZGEÇİLMEZİNİZ OLACAK

Pirge deluxe santoku bıçakları özenle iki kez bilenmiş kesici bıçak ağızları sayesinde kaliteli bir kesim deneyimi sunarken uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Performansının yanında uygun fiyatıyla birlikte her türlü mutfak için oldukça ideal bir ürün. Pirge Deluxe Santoku Bıçağı 18 cm ve Pirge Deluxe Santoku Bıçağı Oluklu 18 cm modelleri en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da sizlerle.

TASARIM HARİKASI PİRGE CLASSİC SANTOKU BIÇAĞI

Sıcak dövme, tek parça, yüksek karbonlu paslanmaz Alman çeliğinden üretilen Pirge Classic Santoku Bıçağı Oluklu 18 cm modeli, sahip olduğu dengeli tasarımı ile oldukça kolay bir kullanım sağlar. Alüminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış plastik sap yapısı ergonomiktir. Üstelik kullanıcı sağlığı için de parmak koruyucu bilezik bulunur. Profesyonel mutfaklarda sıklıkla kullanılabilecek bu tasarım harikası ürüne hemen sahip olmak için sipariş verebilirsiniz.

PİRGE TİTAN EAST ŞEF BIÇAĞI SANTOKU İLE YEMEK YAPMAK ARTIK DAHA KEYİFLİ

Pirge Titan East Şef Bıçağı Santoku 16 cm modeli, özellikle Japon ve Asya mutfağı ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiştir. Hassas inceltme işlemleri ile inceltilmiş yüksek performanslı paslanmaz çelik bıçağın ağzı, özenle bilenmiş ve parlatılmıştır. Çelikle sapın birleşimini sağlayan dekoratif plaka ile şık bir görünüme sahiptir. Üstelik doğal kök ceviz ağacı kullanılarak üretilen sapı oldukça ergonomik bir kullanım imkanı sunar.

PRATİK KULLANIMIYLA PİRGE ELİTE SANTOKU BIÇAĞI

Pirge Elite Santoku Bıçağı 18 cm modeli de buzul ısıl işlem ile sağlanan optimum sertlik özelliği sayesinde profesyonel mutfaklar için bire birdir. Bıçağının kolay temizlenebilme özelliği mevcuttur. Ergonomik kompozit sap yapısı, alüminyum perçinlerle sağlamlaştırılmıştır. Bütün bu özelliklerinin yanında uygun fiyatı sayesinde ev mutfaklarında kullanım için de oldukça idealdir. Bu kaliteli bıçağa Mutfakyeri.com güvencesiyle sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.