SATIR

Satır, et kesmeye ve kemik kırmaya yarayan, büyük, ağır ve enli, kendinden saplı bir tür bıçaktır. Genellikle kasaplarda görmeye alışık olduğumuz satırlar, eti kemikten ayırmak için de kullanılır. Et kesme, kemik kırma ve etleri kemikten ayırma işlemlerini başka bıçaklarla yapabilmek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle satır; restoran, lokanta, kasap gibi yerler için vazgeçilmez bir bıçak türüdür.

SATIR MODELLERİ

Satırlar, genellikle kasap bıçakları olarak biliniyor olsalar da farklı özellikte ve boyutta modelleri ile birçok farklı ürün için de kullanılabilen bıçaklardır. Örneğin satır, Uzakdoğu mutfaklarında ana bıçak konumundadır ve neredeyse bütün kesme işlemleri satırla yapılır. İhtiyacınıza en uygun satır modelini sitemizi inceleyerek bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

SATIR FİYATI

Mutfaklara oldukça önemli kolaylıklar sağlayan en kaliteli satır modelleri, farklı boyutlarda ve özelliklerde her ihtiyaca uygun seçeneklerle Mutfakyeri.com ‘da sizlerle. Üstelik en uygun fiyatlar ve cazip indirimlerle birlikte. Siz de hemen bu eşsiz ürünlere sahip olmak istiyorsanız sitemizden size en uygun modeli seçip çeşitli ödeme seçenekleri ile siparişinizi verebilirsiniz.

PİRGE SATIR

Pirge, 140 yılı aşkın tecrübesi ile ülkemizde bıçak denince ilk akla gelen markalardan bir tanesi. 19. yüzyılda Bursa’da üretime başlayan firma, kalitesi ile ülke sınırlarını aşıp dünyanın farklı bölgelerine bıçak ihracatı yapmakta. Sağlam ve ergonomik bıçak tasarımları ile dikkat çeken firma, satır modellerinde de kalitesini ortaya koymuş durumda. En lezzetli kıymaların ve köftelerin hazırlanmasında büyük kolaylıklar sağlayacak pirge satırlar en iyi fiyatlarla sitemizde sizlerle.

PİRGE SATIR MODELLERİ

Pirge et satırı, pirge kemik satırı, pirge kasap satırı olarak da bilinen pirge satırları, her ihtiyaca ve her mutfağa uygun farklı özellik ve boyutlarda satırlar üretir. Mutfakyeri.com en kaliteli pirge satır modellerini sizin için seçti. Mutfağınıza ve cebinize uygun satır modellerini inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

PİRGE SATIR FİYATI

Mutfakların ve kasapların vazgeçilmezi pirge satırlar, sağlam tasarımları sayesinde uzun ömürlü deneyimler sunar. Uzun süre kullanabileceğiniz bu satırlar oldukça verimli yatırımlar olacaktır. Üstelik pirge satır fiyatları da her cebe uygun düzeydedir. Siz de Mutfakyeri.com güvencesiyle hemen pirge satır sahibi olmak istiyorsanız cazip indirimlerden faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

PİRGE DUO SATIRLAR İLE EŞSİZ DENEYİMLER

Pirge duo satır modellerinin güçlü çelik yapısı sayesinde kemikli etler kolayca hazırlanır. Yüksek karbonlu paslanmaz çelikten üretilen bıçak, eskime ve yıpranmanın önüne geçer. Buzul ısıl işlem ile optimum sertlik sağlanmıştır ve modellerin sapındaki elden kaymama özelliği önemli kolaylıklar sağlar. Farklı boyut seçenekleri ile Pirge Duo Satır 19 cm, Pirge Duo Satır 21 cm ve Pirge Duo Satır 25 cm modelleri sitemizde mevcut. Daha dar bir bıçak yüzeyine sahip olan Pirge Duo Kuzu Satırı Dar 23 cm ile Pirge Duo Paralama Satırı Dar 22 cm modelleri de en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com adresinde sizlerle.

PİRGE SUPERİOR SATIRLAR EN İYİ YARDIMCILARINIZ OLACAK

Pirge superior satır modelleri yüksek karbonlu paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bıçaklar iki kez özenle bilenmiş ve parlatılmış keskin ağızlara sahiptir. Ayrıca kolay bilenebilme özelliği de mevcuttur. Mutfaklarınızın baş köşesinde uzun yıllar bulundurabileceğiniz bu satırların farklı boyutlarda Pirge Superior Satır 20 cm, Pirge Superior Satır 23 cm ve Pirge Superior Satır 26 cm modelleri, en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da!

TASARIM HARİKASI PİRGE SATIRLAR

Pirge satırların en uygun fiyatlı satırları olan bu seri, daha uygun fiyatlarla yine kaliteli deneyimler yaşamak isteyen müşterilerimiz için bire bir. Pirge Satır No 1 19 cm, Pirge Satır No 2 21 cm ve Pirge Satır No 3 25 cm modellerinden ihtiyacınıza en uygun boyuttaki satırı seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

PİRGE UZUN SAPLI SATIRLAR İLE ERGONOMİK KULLANIM

Pirge uzun saplı satırları geniş bir tutamaçla daha rahat bir kesme deneyimi yaşamak isteyen müşterilerimiz için oldukça ideal. Geniş sapının yanında özenle bilenmiş bıçakları sayesinde tüm kesme işlemlerini kolaylaştıran bu eşsiz satırlar, farklı boyutlarda seçeneklerle sitemizde. Pirge Uzun Saplı Satır No 1 19 cm, Pirge Uzun Saplı Satır No 2 21 cm, Pirge Uzun Saplı Satır No 3 25 cm ve Pirge Uzun Saplı Satır 26 cm modellerinden kendinize en uygun olanını seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

PİRGE PASLANMAZ KALKAN SATIRI MUTFAKLARA ÇOK YAKIŞACAK

Pirge Paslanmaz Kalkan Satırı 18,5 cm modeli, kalkan balığı hazırlamak için kullanılan özel bir tasarımdır. Paslanmaz çelik sayesinde hijyenik ve oldukça uzun ömürlüdür. Ayrıca şık tasarımı ile de dikkat çeker. Bu ürüne Mutfakyeri.com güvencesi ile sahip olmak ve cazip indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.