SEBZE BIÇAĞI

Evlerimizde ve restoranlar gibi endüstriyel mutfaklarda yapılan yemeklerde kullanılan sebzelerin veya meyvelerin kesiminde kullanılan sebze bıçakları, sebzelerinizi eşit şekilde kesmenizi sağlayacak. Sebze bıçağı, sebzelerinizi temizleyip doğramanız için doğru tercih olacaktır. Evlerin şefleri ve profesyonel şefler için tasarlanmış olan sebze bıçakları ile daha rahat kullanım sağlayacaksınız.

SEBZE BIÇAK MODELLERİ

Mutfaklarda sürekli kullanılan bıçakların kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Yemeklerde kullandığımız sebzelerin vitaminini kaybetmemesi ve sunum için eşit kesilmiş olması için sebze bıçağı tercih edilmelidir. Sebze bıçakları sadece sebzeler için değil, meyveleri soymak ve doğramak içinde kullanılabilir. Farklı modelleri olan sebze bıçakları küt, sivri ve dişli olarak içlerinde ayrılmaktadır. Hepsinin farklı özelliklere sahip olması sayesinde işlevine göre istediğiniz sebze bıçağını seçebilirsiniz. Şeflerin endüstriyel mutfaklarda özel olarak kullandıkları sebze bıçakları, evlerde kullanıma da uygundur.

SEBZE BIÇAK FİYATLARI

Profesyonel mutfaklar ve evlerde kullanılan sebze bıçakları, farklı modellere ve farklı fiyatlara sahiptirler. Sebze bıçak fiyatlarını, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan modelini birçok seçenek ile mutfakyeri.com ‘dan inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz sebze bıçaklarını, size özel indirimlerle, dilediğiniz karta taksit ve aynı gün kargo imkanı ile mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

PİRGE SEBZE BIÇAKLARI

Şeflerin tercih ettiği Pirge sebze bıçakları, yüksek karbonlu paslanmaz çelik olmasından dolayı, uzun süreli kullanıma uygundur. Sebzelerinizi soyma ve doğrama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Pirge sebze bıçakları, hafif kullanıma sahiptir. Hafifliği ve paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Pirge sebze bıçakları sebzelerinizin ve meyvelerinizin vitaminlerini kaybetmezler. Ergonomik ve kaymaz sap yapısına sahip olan Pirge sebze bıçakları, evlerde ve profesyonel mutfaklar için tasarlanmıştır.

PİRGE SEBZE BIÇAK MODELLERİ

Şeflerin ve aşçıların kullandığı Pirge sebze bıçakları, farklı modellere sahiptirler. Pirge sebze bıçakları, yüksek karbonlu paslanmaz çelikten yapılmıştır. Farklı modellere sahip olan Pirge sebze bıçakları, sivri dişli, sivri, dişli ve küt olarak ayrılmıştır. Pirge Ecco sebze bıçakları, Pirge Duo sebze bıçakları, Pirge Classic sebze bıçakları ve Pirge superior sebze bıçakları profesyonel mutfaklarda daha çok tercih edilen modelleridir. Pirge, evdeki şefleride unutmamış ve onlara da profesyonel sebze bıçakları üretmiştir. Pirge Deluxe sebze bıçağı, Pirge Venge sebze bıçağı, Pirge Elite sebze bıçağı ve Pirge Pure Line sebze bıçağı ise evdeki şefler için tasarlanmış olan sebze bıçağı modelleridir. Pirge sebze bıçaklarının ölçüleri de vardır, ihtiyacınız olan sebze bıçağı modellerini de ölçülerine göre mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz.

PİRGE SEBZE BIÇAK FİYATLARI

Farklı modellere ve ölçülere sahip olan Pirge sebze bıçakları, aynı zamanda fiyat açısından da bütçe dostudur. Kaliteli ve dayanıklı olan Pirge sebze bıçak fiyatları, değişiklik göstermektedir. Pirge sebze bıçakları, rahat kullanımı sayesinde elinizi acıtmaz ve elinden kaymaz yapıdadırlar. Farklı fiyatlara sahip olan sebze bıçak çeşitlerini indirimli fiyatlarla mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan sebze bıçağını bulduktan sonra istediğiniz karta taksit imkanı ile anında sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz sebze bıçağını aynı gün kargo fırsatı ile 24 saat içinde mutfağınızda deneyimleyebilirsiniz.

PİRGE SEBZE BIÇAKLARI İLE MUTFAĞINIZDA FARKLAR YARATIN

Profesyonel mutfaklarda kullanılması için tasarlanmış olan sebze bıçakları, sunum içinde önemlilik taşımaktadır. Sertlik olarak buzul ışıl yöntemi ile optimum sertlik sağlanmıştır. Genellikle şeflerin ve gastronomi öğrencilerinin tercih ettiği Pirge sebze bıçakları ile mutfağınızda farklar yaratın. Sizler için tek tek anlattığımız Pirge sebze bıçak modellerini inceleyebilirsiniz.

Yemek Tutkunlarının Tercihi Pirge Ecco Sebze Bıçağı

Şeflerin tercihi olan Pirge Ecco sebze bıçakları, A kalite profesyonel keskinliği ile yemek tutkunlarının 1. tercihidir. Aynı zamanda buzul ışıl işlemi sayesinde 54 HRC sertliğe sahiptir.5 yıl garantili yüksek karbonlu paslanmaz çelik yapısı ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Ergonomik sap yapısı ile rahat kullanım da sağlayan Ecco sebze bıçakları, aynı zamanda yuvarlanmış çelik sırt köşeleri ile baş ve işaret parmağınızın rahatlığı sağlanmıştır. Şefler için üretilen Ecco sebze bıçak modelleri sivri, kıvrık, küt ve dişli olarak ayrılmıştır. Pirge Ecco sebze bıçak boyutları 12 cm, 13 cm ve 9 cm olarak farklı ölçülerde tasarlanmıştır.

Pirge Duo Sebze Bıçağı İle Profesyonel Adımlar

Profesyonel şef serilerinden bir başka model olan Pirge Duo Sebze Bıçağı ile daha güvenli adımlar atabilirsiniz. Duo Sebze Bıçağına uygulanan buzul ışıl işlemi sayesinde 56 HRC sertliğe sahiptir. Yüksek karbonlu paslanmaz çeliği ve ergonomik sap yapısıyla uzun süreli kullanım sağlayabilmeniz için tasarlanmıştır. Yuvarlanmış çelik sırt köşeleri ile baş ve işaret parmağınızın rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Usta şeflerin kullanmayı tercih ettiği Pirge Duo Sebze Bıçağı 2 kere bilenmiş ve parlatılmış kesici ağız ile doğrama da en iyi sonuçları alabilirsiniz. Pirge Duo Sebze Bıçakları dişli ve sivri dişli farklı modellere ve 12 cm, 13 cm ve 13,5 cm ‘lik farklı ölçülere sahiptir.

Pirge Superior Sebze Bıçağı ile Daha Kolay Kesim

Sebze ve meyvelerinizin soyma ve doğrama işlemlerini daha kolay yapabileceğiniz, Alüminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış, Abs plastik ergonomik yapısıyla elinizden kaymaz ve rahat kullanım sağlarsınız. Buzul ışıl işlem sayesinde 56 HRC sertliğine sahiptir. Ayrıca kolayca bilenme özelliğine sahip olan Pirge Superior Sebze Bıçağını paslanmaz yapısı sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz. Dişli sivri ve sivri modellere sahiptir.

Pirge Ev Serisi ile Evinizin Şefi Olun

Ev serisinden olan Pirge Pure Line Sebze Bıçağı ve Pirge Deluxe Sebze Bıçağı ile evinizin şefi olabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz paslanmaz yapısıyla 5 yıl garantili kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca buzul ışıl işlemi sayesinde 54 HRC sertliğe sahip olan kaliteli ve dayanıklı Pure Line sebze bıçağı ve Deluxe sebze bıçağı, evler için ideal tasarıma sahiplerdir. Sade tasarlanmış ev serisi sebze bıçaklarını dilediğiniz zaman bileyebilirsiniz. Farklı ölçülere ve modellere sahip olan Pirge sebze bıçaklarını mutfakyeri.com ‘dan inceleyebilirsiniz.

Hem Profesyonel Şeflerin Hem de Evdeki Şeflerin Tercihi Pirge Sebze Bıçakları

Sebzeleriniz için en ideal olan Pirge Classic Sebze Bıçağı ve Pirge Venge Sebze Bıçağı ile elde kolay kullanım sağlayabilirsiniz. Kaymaz ergonomik sap yapısı ile daha rahat kesim sağlayabilirsiniz. Yüksek karbonlu paslanmaz çelik yapısı ile Pirge 5 yıl dayanıklılık garantisi verir. Aynı zamanda parmak koruyucu bilezik tasarımı ile güvenli ve dengeli kullanım sağlarlar. Buzul ışıl işlem sayesinde Classic sebze bıçağı 58 HRC ve Venge sebze bıçağı 56 HRC sertliğe sahiptir. Pirge Classic sebze bıçağı ve Pirge Venge sebze bıçağı, profesyonel şeflerin kullanımına uygun olan ve evlerde de kullanılması tercih edilen Pirge sebze bıçak modelleridir.