Şef Bıçakları

Mutfakta yemek yaparken kullanılan en önemli ekipmanlardan birisi de bıçaklardır. İyi bir şef bıçağı yemek yapma keyfinizi arttıracaktır. Şef bıçakları büyük parçalı dana etini ayırmak ve kesmek için dizayn edilmiştir. Daha sonrasında ise şeflerin ana bıçağı olmuş ve çok çeşitli amaçlarda kullanılmıştır. Şef bıçakların boyları genellikle 15-16 cm’den başlayıp 30-35 cm’ye kadar çıkabilmektedir. Enleri 4 cm civarındadır. Fransız ve Alman türleri olarak yaygın iki türü bulunmaktadır. Hangi formda olursa olsun şef bıçağı kişisel olarak kullanılan bir bıçaktır. Bu yüzden kullanıcının eline düzgün bir şekilde oturabilmesi ve rahat kullanımı en önemli özelliklerindendir. Şef bıçakları, mutfakta birçok görevin üstesinden gelebilmek için tasarlanmış bıçaklardır. Bu bıçaklar ile doğrama, dilimleme, kıyma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.


Şef Bıçakları Modelleri

Şef bıçakları modelleri hem endüstriyel mutfaklar hem de günlük kullanım için idealdir. Bu bıçak modellerinin seçiminde en iyisini tercih etmeniz mutfaktaki işlerinizi kolaylaştıracaktır. İyi bir şef bıçağı modelinin bıçağı keskin bir uca sahip olmalıdır. Mutfakta yemek yaparken ucu keskin bir bıçağa ve sapa doğru kalınlaşıp dengeyi koruyan malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bıçağın elinize daha rahat oturması sağlanır. Şef bıçağı, mutfakta dilimle, kıyma, soyma ve parçalama gibi temel mutfak faaliyetleri için gereklidir. Profesyonellerin seçimi her model ve boy şef bıçak modelleri nerede satılır sorusunun cevabını ise Mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden inceleyeceğiniz ve satın alabileceğiniz Şef bıçakları modelleri ile mutfakta geçireceğiniz saatleri daha keyifli ve kolay bir hale getirebilirsiniz.


Şef Bıçakları Fiyatları

Şef bıçakları genellikle aşçıların, şeflerin, restoran ve kafe gibi mutfak çalışanlarının her gün kullandığı aletler arasındadır. Ancak iyi bir şef bıçağına yemek yapan herkesin ihtiyacı vardır. Her gün ailesine yemek yapanlar ve misafirlerine lezzetli yemekler hazırlayanlar, mutfaklarındaki gereçler ne kadar iyi olursa, o kadar iyi yemekler çıkarırlar. Bu yüzden şef bıçakları hem endüstriyel mutfaklar için hem de normal mutfaklar için ideal bir üründür. Şef bıçak fiyatları ise performansı ve uzun ömürlü kullanımı ile gayet uygun ürünlerdir. Her mutfağa gerekli olan en iyi şef bıçaklarını sizlere en avantajlı ve uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Pirge Şef Bıçakları

Bıçaklarıyla herkesin beğenisini kazanan bir marka olan Pirge, ürettiği pek çok farklı bıçak çeşidiyle birlikte tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. Pirge Şef Bıçakları, gelişen dünyanın hızına yetişerek evlerde, restoranlarda ve endüstriyel mutfaklarda rahat kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. Pirge Şef Bıçakların sap kısımlarının ele rahat oturması ile işlem sırasında oluşabilecek kazalara engel olmaktadır. Ayrıca sapların hijyenik yapıda olmasıyla da yapacağınız bütün yemeklerde üst düzey bir konfor yaratmaktadır. Pirge Şef Bıçaklarını seçerek işlerinizi hızlı bir şekilde hallederken kendiniz içinde kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Pirge Şef Bıçakları Modelleri

Pirge Şef Bıçakları modelleri yapacağınız işe göre, görünüm ve kullanım alanlarında pek çok farklılık göstermektedir. Günümüz son teknolojisinin ürünü olan bıçakların doğru seçimi ile hem ev yemeklerinizi yapabilirsiniz hem de endüstriyel mutfaklarda şef tabaklarını çıkarabilirsiniz. Yüksek karbonlu çelikten üretilen Pirge Şef Bıçakları, paslanmaz formu ve optimum sertliğiyle parçalama ve dilimleme işlemlerini en kolay şekilde halletmenize yardımcı olmaktadır. Kolay kavranabilen tasarımı ve geniş bıçağı ile birlikte tahta üzerinde hareket kabiliyetini arttırmaktadır. Ayrıca iki kez bilenmiş kesici ağızlarıyla da yeteneğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Pirge Şef Bıçakları modelleri ile keseceğiniz malzemeye göre ayrı bıçak üreterek tüm ihtiyaçları düşünen Pirge ile kaliteyi mutfağınıza getirebilirsiniz. Sitemiz üzerinde çok geniş seçeneklerde Pirge Şef Bıçak modellerini inceleyebilir, güvenli alışveriş ile en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Pirge Şef Bıçakları Fiyatları

Pirge Şef Bıçakları fiyatları, kalitesini göz önüne aldığınızda piyasaya göre uygun fiyatta bir ürün olduğunu görebilirsiniz. Pirge Şef Bıçaklarının uzun ömrü ve kullanım kolaylığı sayesinde, fiyat performans açısında oldukça karlı bir seviyededir. Pek çok farklı nitelikteki bıçak modelleriyle birlikte müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır. Pirge Şef Bıçakların uçlarının inceltilmiş olmasının yanı sıra aşırı bir incelik yaratıp bıçağın eğrilmesinin önüne geçmektedir. Ayrıca üç işlemden geçirilerek üretilmiş olması, dayanıklılığını ve sertliğini kanıtlamaktadır. Pirge bıçakların kaliteli üretim süreçleri bıçaklarınızı ilk günkü yeniliğinde saklamanızı sağlamaktadır. Pirge Şef Bıçakları fiyatlarına indirimli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Mutfakyeri.com sitemize uğramalısınız. Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir alışveriş sonrasında da Pirge Şef Bıçaklarının rahatlığını elde edebilirsiniz.

Pirge Profi Şef Bıçakları Keskinlik Performansını Deneyin

Pirge Profi Şef Bıçakları modellerinde ölçülerine göre seçim yapma şansını yaratmaktadır. Pirge Profi Şef Bıçağı 16 cm yüksek karbonlu alman paslanmaz çelikten üretilmiştir, bu sayede dayanıklı bir bıçaktır ve aşınması güçtür. Pirge Profi Şef Bıçağı 19 cm keskinlik ömrü A+ dır. Bu sayede Pirge Profi Şef Bıçaklarınız uzun ömürlü kullanıma sahiptirler. Pirge Profi Şef Bıçağı 21 cm çelik kalınlığı 3.00 mm ve çelik sertliği 56 HRC’dir. Bu bıçakların kaliteli çelikleri sayesinde aşınımları güçtür ve diğer bıçaklar gibi birkaç kesimden sonra keskinliğini yitirmemektedirler. Pirge Profi Şef Bıçaklarının özellikleri sayesinde mutfakta kesme işlemi çok kolaylaşacaktır ve uzun süre keskinliklerini korudukları için ekstra bir güç harcamanıza gerek kalmamaktadır.

Pirge Deluxe Şef Bıçakları Tasarımı İle Mutfaklarınıza Çok Yakışacak

Pirge Deluxe Şef Bıçaklarının modellerini farklı ölçüleriyle sitemizde bulabilirsiniz. Pirge Deluxe Şef Bıçağı 16 cm tasarımı modern ve sade oluşuyla mutfaklarınıza doğal bir görünüm katacaktır. Pirge Deluxe Şef Bıçağı 19 cm sapının ergonomik yapısı ile kullanım kolaylığını yaratmaktadır. Pirge Deluxe Şef Bıçağı 21 cm sapı PP plastik enjeksiyona sahiptir, bu sayede mutfaklarınızdaki hijyenik ortamı korumaktadır. Pirge Deluxe Şef Bıçakları özellikle yeni başlayan şefler ve mutfak severler için ideal bir üründür. Bu bıçaklar tasarımında kullanılan sadelik ile birlikte mutfaklarınıza kolay bir şekilde uyum sağlamaktadırlar.

Pirge Superior Şef Bıçakları Kullanım Konforunu Sağlar

Pirge Superior Şef Bıçak modelleri ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Pirge Superior Şef Bıçağı 19 cm baş ve işaret parmağınız için yuvarlatılmış sap yapısına sahiptir. Bu özellikle birlikte bıçakların kullanımı çok daha rahattır. İsterseniz elinizde isterseniz kesme tahtasında kesin, her şekilde rahat bir kesim sağlayabilirsiniz. Pirge Superior Şef Bıçağı 21 cm keskinlik ömrü P+ olmasıyla birlikte Pirge profesyonel keskinliğe sahiptir. Profesyonel keskinlik sayesinde artık kesme işlemlerini daha basit bir şekilde yapabilirsiniz. Pirge Superior bıçakları profesyonel kasap serilerine girmektedir. Bu yüzden et ve tavuk gibi ürünlerinizi kesmek için ideal bir bıçaktır.