...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

POLİKARBON GASTRONOM KÜVETLER

Yiyeceklerin en güzel ve en sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlayan ve hijyen açısından bire bir uyumlu olarak üretilen polikarbon gastronom küvetler ile artık yiyeceklerinizi güvenli ve sağlıklı bir şekilde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz. Yiyeceklerin ısı miktarının korunmasında etkili bir seçenek olan gastronom küvetler polikarbon materyal ile üretilmektedir. Endüstriyel mutfak ekipmanları hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Mutfak ekipmanları, arasında yer alan gastronom küvetler ile yiyecekleri saklamak artık çok kolay olmaktadır. Paslanmaz malzemelerle üretilen gastronom küvet modelleri hayatımızı kolaylaştırmakta ve bizlere daha sağlıklı bir yaşam sürmemiz için katkı sağlamaktadır.

POLİKARBON GASTRONOM KÜVET MODELLERİ

Farklı derinlik ve boyutlarda üretilen polikarbonat gastronom küvetler tüketici ihtiyaçlarına göre her çeşidi bünyesinde barındırmaktadır. En çok kullanılan ürünler arasında 1/1 polikarbon gastronom küvetler, 1/3 polikarbon gastronom küvetler, ½ polikarbon gastronom küvetler yer almaktadır. Her serinin farklı çeşitleri bulunmakta olup her ihtiyaca göre bulanabilmektedir. Gastronom küvet modelleri kafe, restoren, yemekhane gibi yerlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Gastronom küvetler, ayrıca yiyeceklerin pişirilmesi ve servis edilmesi konusunda da yardımcı olmaktadır. Tüketici tercihlerine göre paslanmaz çelik, polikarbon, plastik modellere ayrılan gastronom küvetler adeta profesyonel mutfaklar için yaratılmıştır. Hangi malzemeden yapılmış olursa olsun polikarbonat gastronom küvetler uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Polikarbon gastronom küvet 1/9 65 cm, Gıda temasına uygun olan PC polikarbon ham maddesinden üretilmiştir. Kırılmaz özellikte üretilen bu model ayrıca mikrodalgalara uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Temizlenmesi de kolay olan bu polikarbon küvet endüstriyel bulaşık makinelerinde de yıkanabilmektedir. Polikarbon gastronom küvet 1/3 20 cm, -40 ile +90 derece ısılara dayanıklı olarak üretilmektedir. Modellerine göre değişen yükseklikleri sayesinde her ihtiyaca uygun türde bulunmaktadır. Bunlar gibi daha birçok modeli bünyesinde barındıran gastronom küvetler şık tasarımları ve sağladıkları kolaylıklar deneme değer ürünlerdir.

POLİKARBON GASTRONOM KÜVET KAPAKLARI

Polikarbon gastronom küvet kapaklar, yiyeceklerin muhafaza edilmesi, ısısının korunması için konulduğu gastronom küvetlerde kullanılmaktadır. Konulan yiyeceklerin kararmaması ve bozulmaması için kullanılan gastronom küvet kapaklar, gastronom küvetlerin ağız genişliği ve ebatlarına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Bu kapaklar sayesinde artık yiyecekleriniz gastronom küvetler içerisinde daha güvenli bir şekilde korunmaktadır. Polikarbon gastronom küvet kapakları, hava geçirmeyecek şekilde üretilmiş olup vakum yapısı sayesinde küvetlere konulan sebze ve meyvelerin taze kalmasını sağlamaktadır. Yemeklerin servis edilmeden önce bekleme ve hazırlanmaları aşamalarında taze ve hijyenik kalmaları gastronom küvetler sayesinde gerçekleşmektedir.

POLİKARBON GASTRONOM KÜVET FİYATLARI

Daha az hacimli olanlardan 26 litrelik kapasitesi olanlara kadar birçok model bulunduran gastronom küvetler farklı ebatlarla piyasaya sunulmaktadır. Altı delikli veya saplı özelliklere de sahip olan bu ürünler yükseklikleri ve derinliklerine göre fiyatlarda değişiklik göstermektedirler. Her bütçeye uygun olarak üretilen gastronom küvetler ve gastronom küvet kapakları çeşitli özellikleri ve işlevleri sayesinde mutfakların en önemli ekipmanları arasında yer almaktadırlar. Her seriden her yükseklikte bulabileceğiniz gastronom küvetler birbirinden uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

POLİKARBON GASTRONOM KÜVET KULLANIMININ ÖNEMİ

Mutfaklarınızda derli toplu çalışabilmeniz için sizlere yardımcı olan bu endüstriyel mutfak ekipmanı ile artık işleriniz daha kolay ve pratiktir. Birçok konuda kolaylık sağlayan gastronom küvetler tarif malzemelerinin doğru bir şekilde muhafaza edilmesi ve tarif malzemelerinin kapladıkları yerden tasarruf ederek yıkanması konusunda önem arz etmektedir. Yemeklerin güvenli bir şekilde taşınması, malzemelerin marine edilerek karıştırılması, yemeklerin servis edilmeden önce hazır ve sıcak bir şekilde bekletilmesi gibi konularda gastronom küvetler sizlere kolayca yardımcı olmaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden birisi de ısı kaybının engellenmesidir. Bu yüzden profesyonel mutfaklar için kullanımı özellikle önerilmektedir.

CAMBRO POLİKARBON GN KÜVETLER SAYESİNDE ISI MUHAFAZALI YİYECEKLER

Yiyeceklerin ısısının korunması, daha sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için üretilen polikarbonat küvetler birçok konuda bizlere yardımcı olmaktadır. Cambro polikarbonat gastronom küvetler ile yiyeceklerinizin ısısını muhafaza ederek sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Polikarbon malzeme ile üretilen cambro polikarbonat gastronom küvetler yiyeceklerin yapışmaması için pürüzsüz iç yüzey ile tasarlanmıştır. Ayrıca kolayca temizlenebilmektedir. Polikarbon malzemeden üretildikleri için kırılmaz özellikleri bulunmaktadır. Farklı derinliklerde üretilen cambro polikarbonat küvetler arasından ihtiyacınıza uygun olan özelliklerde küveti bulabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR