Rational Fırınlar

Sitemizde yer alan endüstriyel mutfak ürünleri arasında pek çok kaliteli ve ünlü marka bulunuyor. İşte bu tanınmış markalardan bir tanesi de Rational. Bu marka, iş yerleri için özel olarak üretilen fırınlar alanında tanınıyor. Sitemizde bu markaya ait her türlü ürünü en uygun fiyatlar üzerinden temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece bu marka tarafından üretilmiş olan fırın ve benzeri pişiricileri değil; markanın kendisine özel temizleyicileri de bulabilirsiniz. Bu temizlik tabletleri satın almış olduğunuz ürünün modeline göre değişkenlik gösterebilir ve sitemizde her birini rahatlıkla bulabilir, aynı zamanda indirimli fiyatlarımızdan da istifade edebilirsiniz.

Markaya Ait Pek Çok Ürün Çeşidiyle Hizmetinizdeyiz

Bu markaya ait pek çok fırın çeşidi bulunuyor. Bu ürün çeşitlerinin birkaç tanesinden söz etmek icap ederse ilk olarak pizza fırınları geliyor. Bunun yanı sıra gazlı ve elektrikli fırınlar da bu markaya ait diğer ürünler arasında. Elbette Rational marka ürünlerde sayısız farklı seçenek yer alıyor. Bu seçeneklerin her biri farklı fonksiyonlara sahip. Keza fırınların boyutları da son derece değişken. Sizler de sitemizde bu markanın kategorisine göz attıktan sonra bütçenize ve işletmenizdeki beklentilerinize uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Olanağımız

Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlardan bir tanesi de ücretsiz kargo olanağıdır. Ancak ücretsiz kargo olanağından istifade etmek için alışverişlerinizin 250 TL'yi aşması gerekmektedir.