Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi cl50 Ultra
Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi cl50 Ultra

Robot Coupe Sebze Doğrama Makinesi cl50 Ultra (CL50 ULTRA(24465))

İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺55.936,06  + KDV
İndirimli : ₺29.086,75  + KDV
KDV Dahil : ₺34.322,37

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA Mutfakyeri.com 'da!

Teknolojinin gelişmesiyle, günümüzde endüstriyel mutfaklara önemli avantajlar sağlayan birçok makine üretiliyor. Mutfaklardaki hemen hemen her işlem için özel olarak tasarlanan ve pratiklik, zaman optimizasyonu, işlem kalitesi konularında büyük farklar yaratan bu makineler, gelinen noktada piyasada rekabet edebilmek için endüstriyel mutfakların vazgeçilmezleri durumundalar. Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra da meyve, sebze ve çeşitli gıda ürünlerini, istenen kesim şeklinde, kısa sürede ve en pratik şekilde doğrayabilmesi ile profesyonel mutfaklar için adeta biçilmiş kaftan.

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA HIZINIZA HIZ KATAR

Gıda sektörü piyasasında rekabet edebilmek ve fark yaratabilmek için zamanı doğru kullanmak oldukça önemlidir. Özellikle seri ve sürekli üretimle çalışan endüstriyel mutfaklarda sebze doğrama işleminin elde yapılması ciddi zaman kaybettirebilir. Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra kilolarca meyve ve sebzenin tek tuşla kısa sürede doğranabilmesine imkan veren bir profesyonel sebze doğrama makinesidir. Ayrıca kolay temizlenebilmesi için kapak basit ve köşesiz şekilde tasarlanmıştır ve çubuklu menteşe ile kapak hemen sökülebilir. Besinlerle temas eden her parça kolayca sökülüp temizlenebilir.

GENİŞ HAZNE AVANTAJI

Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra iki ayrı hazneye sahiptir. Büyük hazne 139 cm2 hacmindedir ve lahana gibi büyük sebzelerin bile tek seferde doğranabilmesini sağlar. Silindirik hazne ise 10 mm çapındadır. Salatalık, muz, biber, kurutulmuş sosis gibi ürünlerin kolaylıkla doğranabilmesini sağlar. Geniş hazne avantajıyla birçok ürünü basit bir şekilde doğrayabilen sanayi tipi sebze doğrama makinesi endüstriyel mutfaklar için oldukça idealdir.

YOĞUN KULLANIMLARA UYGUN ASENKRON MOTOR

Yoğun kullanımlarda da verimli çalışma imkanı için asenkron motora sahip olan Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra, sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir makinedir. Sessiz ve titreşimsiz çalışma için bilyeli rulman üzerine inşa edilen motor her zaman yüksek verimle çalışır. 550 watt gücündeki motoruyla Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra, saatte tam 250 kg doğrama kapasitesine sahiptir. Güvenli bir kullanıcı deneyimi için manyetik kapak güvenlik sistemi ve motor freni bulunur. Motor yatağı paslanmaz çelikten tasarlanan cihaz, aşırı ısınmaya karşı termal koruyucu sistem ile kendi motorunu da korur.

HASSAS KESİM KALİTESİNDE ÇOK SAYIDA KESİM ÇEŞİDİ

Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra restoranlarda, kafelerde, otellerde, pastanelerde ve birçok profesyonel mutfakta kullanıma uygun olan bir endüstriyel sebze makinesidir. İki ayrı ağız ve geniş hazne avantajıyla soğan, patates, domates, biber, lahana, mantar, muz gibi birçok meyve ve sebze için hassas kesim kalitesinde sonuçlar sunan cihaz, dilimleme, dalgalı dilimleme, rendeleme, küp şeklinde kesme, çubuk şeklinde kesme, jülyen kesme, şerit kesme, kübik şekilde kesme ve parmak şeklinde kesme seçenekleri ile endüstriyel mutfaklarda fark yaratacak niteliktedir.

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA’NIN ERGONOMİK TASARIMI

Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra rahat çalışma imkanı sunmak ve hızlı sonuçlar vermek için otomatik yeniden çalıştırma sistemine sahiptir. Pratik şekilde sökülüp takılabilen tüm parçalar sağlamdır ve kolaylıkla temizlenebilir. Ayrıca opsiyonel olarak alınabilen tam 50 adet kesim diski bulunur. Şık ve ergonomik bir tasarıma sahip olan Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra 350 mm boy, 320 mm derinlik ve 590 mm yükseklik ölçülerindedir. Yüksek motor gücü ve geniş haznesine rağmen 18 kilogram ağırlığa sahip olan cihaz, kolayca taşınabilir ve istendiğinde yeri değiştirilebilir.

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA FİYATI

Endüstriyel mutfaklara eşsiz avantajlar sağlayan Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da. Sağlam tasarımı ve yüksek kesim kalitesi ile profesyonel mutfaklar için uzun ömürlü deneyimler sunan bu cihaz, uygun fiyatı ile de sebze doğrama makinesi fiyatları arasında dikkat çekiyor. Mutfakyeri.com güvencesiyle bu tasarım harikası sebze doğrama makinesine en iyi fiyatlar ve cazip indirimlerle sahip olmak istiyorsanız, çeşitli ödeme seçeneklerimizi inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA’NIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

-Güç: 550 Watt

-Hız: 375 devir/dk

-Voltaj: Monofaz 230 V

-Saatte uygulanabilir kesim miktarı: 150 kg

-Saatte teorik kesim miktarı: 500 kg

-Toplam ağırlık: 18 kg

-Uzunluk: 350 mm

-Derinlik: 320 mm

-Yükseklik: 590 mm

 

Benzer Ürünler