...

SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ

 

SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ

Günümüz dünyasında endüstriyel mutfaklar için en önemli faktörlerden bir tanesi zaman. Seri üretim ve yoğun sipariş ile çalışan mutfaklar için zamanı doğru kullanmak, piyasada rekabet edebilmek için olmazsa olmaz bir kavram. Teknolojinin de bu kadar gelişmesi ile birlikte mutfaklardaki birçok işlem, insan gücüne gerek kalmadan hızlı ve pratik bir şekilde makineler tarafından yapılabilmekte. Lezzetli yemeklerin olmazsa olmazları sebze ürünleri de mutfaklar için hazırlanması ve doğranması zahmetli ürünler. Ancak sebze doğrama makineleri ile bu işlemler zahmetli olmaktan çıkıyor. Yüksek performansla çalışan sebze doğrama makineleri, her türlü sebzeyi, kısa sürede kolaylıkla doğrayarak, yemekler için hazır hale getiriyor.

SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ MODELLERİ

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezleri sebze doğrama makineleri, her ihtiyaca uygun farklı modelleri ile Mutfakyeri.com ‘da. Her türlü profesyonel mutfağa ve her ihtiyaca göre makineler sitemizde mevcut. Patates, soğan, havuç, domates, biber, patlıcan ve daha birçok sebze ve meyvenin doğrama işlemini, farklı boyuttaki diskler sayesinde, istenen ölçülerde yapabilen bu makineler, her ürün için yüksek kalitede çalışır. Farklı boyutlarda ve farklı işlevlerde sebze doğrama makinesi çeşitleri bulunur. Sitemizdeki seçenekleri inceleyerek siz de ihtiyacınıza ve mutfağınıza en uygun makineye hemen sahip olabilirsiniz.

SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ FİYATI

Sebze doğrama makineleri, endüstriyel mutfaklara çok önemli avantajlar sağlar. Her türlü ürünü, istenen boyutlarda, yüksek kalitede ve kısa zamanda doğramanın yanında oldukça sağlam ve uzun ömürlü tasarımlara sahiplerdir. Darbelere ve düşmelere dayanıklı dış yapısı sayesinde güven verir. Bu sebeple endüstriyel mutfaklar için çok avantajlı yatırımlardır. Siz de Mutfakyeri.com farkıyla hemen bu eşsiz makinelere sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlı sebze doğrama makineleri, çeşitli ödeme seçenekleri ve cazip indirimlerle sitemizde satışta.

SOĞAN DOĞRAMA MAKİNESİ

Dünyadaki tüm mutfak kültürlerinde, soğan olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Enfes yemeklerin eşsiz tamamlayıcısı olan bu sebzenin hazırlanması ve doğranması zahmetli bir süreçtir. Soğanı kestiğimizde serbest kalan ve havaya karışan enzimleri gözlerimizi bile yakar. Bütün bu zahmetlerden kurtulup zamandan tasarruf etmek de sebze soğan doğrama makinesi sayesinde mümkündür. Soğan başta olmak üzere birçok farklı sebzeyi istediğiniz boyutlarda kesebilmenizi sağlayacak bu ürünler, mutfakta hızınıza hız katacak.

SOĞAN DOĞRAMA MAKİNESİ MODELLERİ

Güçlü motorlarıyla her daim yüksek performans veren endüstriyel sebze doğrama makinesi modelleri, ergonomik yapıları sayesinde de büyük kolaylıklar sağlar. Endüstriyel mutfaklarda istenen her yere taşınıp koyulabilir ve bu sayede alan kullanımı konusunda da oldukça avantajlıdır. Geniş kapasitesi sayesinde istediğiniz ürünü büyük miktarlarda doğrayabileceğiniz sebze doğrama makinesi ev tipi olarak da kullanılabilir. Her türlü ihtiyaca uygun profesyonel sebze doğrama makinesi modelleri Mutfakyeri.com ‘da sizlerle.

SOĞAN DOĞRAMA MAKİNESİ FİYATI

Soğan, patates, domates, biber gibi ürünlerin yanı sıra otomatik kuşbaşı et sebze doğrama makinesi olarak da kullanılabilen cihazlar, en uygun fiyatlarla sitemizde satışta. Sanayi tipi sebze doğrama makinesi fiyatları arasında, Mutfakyeri.com cazip indirimleri ile öne çıkıyor. Mutfağınızın vazgeçilmezi olacak bu ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ EV TİPİ

Endüstriyel mutfaklarda daha sık kullanılmasına rağmen sebze doğrama makineleri, ergonomik tasarımları sayesinde ev mutfakları için de uygundur. Sebze doğrama makinesi parçaları, kolaylıkla sökülebilir ve bu sayede temizliği de oldukça basittir. Kısa sürede ve en pratik şekilde temizlenerek tekrar kullanıma hazır hale gelir. Ekstra zaman harcamadan temiz ve düzenli bir çalışma alanına sahip olmanıza yardımcı olur.

KALİTENİN ADRESİ ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNELERİ

Meyve sebze doğrama makinesi üretiminde alanının en iyi markalarından olan Robotcoupe firmasının, her ihtiyaca uygun farklı modelleri Mutfakyeri.com ‘da. Örneğin tam bir tasarım harikası olan Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi cl 60, itme kafalı tasarımı ve geniş kapasitesi ile pratik çalışma imkanı sunar ve profesyonel mutfaklar için bire birdir. Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi cl 50 modeli ise aşırı ısınmaya karşı termal motor koruyucu, manyetik kapak güvenlik sistemi ve motor freni gibi güvenilirliği arttıran özellikleri ile dikkat çeker. Robotcoupe sebze doğrama makineleri, daha fazla ürün girişine imkan sağlayan ve kapasiteyi yükselten iki kafalı model seçenekleri ile daha çeşitli bir ürün yelpazesi sunar. Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi cl 55 Çalışma İstasyonu modeli ise, ekstra 3 kutuluk ürün saklama kapasitesi ile büyük ölçekli endüstriyel mutfaklar için oldukça uygundur ve devamlı çalışma imkanı sunar.

ROBOTCOUPE DİSK SETLERİ İLE SAYISIZ KESİM TEKNİĞİ

Robotcoupe Sebze Doğrama Makineleri, her türlü sebze için çok sayıda kesme tekniğine imkan verir. Hassas ve en iyi kesim kalitesinde, rendeleme, dalgalı kesme, ince dilimleme, kübik şekilde kesme, parmak şeklinde kesme, çubuk şeklinde kesme gibi birçok kesim şekli sunar. Bu eşsiz kesim çeşitliliğini sunan Robotcoupe 8 Bıçaklı Disk Seti, Robotcoupe Sebze Doğrama Makineleri ile uyumlu çalışır. Farklı boyutlarda, tamamı paslanmaz çelikten, rendeleyici bıçak, küp kesici bıçak, dilimleyici bıçak ve duvar tipi disk askısı ürünlerini içeren paket, her türlü mutfağa büyük kolaylıklar sağlar.

PATATES DİLİMLEME MAKİNESİ

Patates, her türlü mutfakta ve çok çeşitli yemeklerde çok sık kullanılan bir sebzedir. Bazen yemeklerin içinde bazense kendi başına patates cipsi olarak servis edilebilen bu ürünün elde dilimlenmesi, mutfaklara zaman kaybettirebilir. Bu sebeple patates kesme makineleri, endüstriyel mutfaklara büyük avantajlar sağlar. Özellikle profesyonel mutfaklarda oldukça fazla kullanılan endüstriyel patates kesme makinesi, patateslerin pratik bir şekilde, eşit boyutlarda dilimlenmesini sağlayan makinelerdir.

SANAYİ TİPİ PATATES DİLİMLEME MAKİNESİ

Patates dilimleme makineleri, yoğun siparişle çalışan restoran, kafe gibi endüstriyel mutfaklarda, elle dilimleme ile elde edilemeyecek kalitede, birbirine eşit boyutlarda dilimlemeler yapar. Üstelik kolay temizlenebilen tasarımı, ergonomik yapısı ve uygun fiyatlarından dolayı patates dilimleme makinesi ev tipi olarak da rahatlıkla kullanılabilir.

PATATES DİLİMLEME MAKİNESİ FİYATLARI

Patates dilimleme makinesi nasıl kullanılır diye düşünen müşterilerimizin gönlünü ferahlatacak basit dizaynı ve pratik kullanımı ile en kaliteli patates dilimleme makinesi modelleri Mutfakyeri.com ‘da sizlerle. Üstelik en uygun fiyatlar ve cazip indirimlerle. Siz de bu eşsiz ürünlere hemen sahip olmak istiyorsanız çeşitli ödeme seçeneklerini inceleyip sipariş verebilirsiniz.

ÖZLEM PATATES DİLİMLEME MAKİNESİ VAZGEÇİLMEZİNİZ OLACAK

Özlem Sanayi Tipi Patates Dilimleme Makinesi modeli, diğer patates doğrama makinesi modelleri arasında en pratik seçeneklerden bir tanesidir. Kabukları soyulmuş patateslerin sanayi tipi ölçülerde dilimlenmesi için kullanılır. Sahip olduğu özel alüminyum dış yüzey ve elektro statik boya sayesinde ergonomik ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Patates doğrama işleminin süresini minimuma indirecek bu eşsiz ürüne en uygun fiyatla sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

CL50 ULTRA(24465)
₺29.362,86 + KDV
₺56.467,05 + KDV
CL 60 İTME KAFALI(2319)
₺121.904,29 + KDV
₺234.431,32 + KDV
CL 60 2 KAFALI(2325)
₺157.785,06 + KDV
₺303.432,81 + KDV
CL 55 ÇALIŞMA İSTASYONU(2287-2290)
₺152.622,36 + KDV
₺293.504,54 + KDV
CL 55 İtme Kafalı(2214-2245)
₺83.248,56 + KDV
₺160.093,39 + KDV
CL 55 2 Kafalı(2211-2244)
₺106.093,51 + KDV
₺204.025,99 + KDV
CL 52(24490)
₺46.851,52 + KDV
₺90.099,07 + KDV
CL 30 Bistro(24432)
₺18.585,73 + KDV
₺35.741,78 + KDV
CL 20(22394)
₺16.778,78 + KDV
₺32.266,88 + KDV
R 502
₺51.627,01 + KDV
₺99.282,72 + KDV
1933
₺15.843,04 + KDV
₺30.467,38 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR