...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

SEFER TASLARI

Sefer tasları geçmişten günümüze yemekleri hem saklamak hem de taşımak için üretilmiş, kullanımı oldukça pratik olan ürünlerdir. Üst üste dizilmeye uygun tasarımları ve sefer tası kaplarını tam kapatacak şekilde ayarlanmış kapakları sayesinde yemeklerinizi güvenle taşımanızı sağlar.

SEFER TASLARI MODELLERİ

Sefer taslarının modelleri kap sayıları ve litre bazından kapasitelerine göre sınıflandırılmaktadır. Sanayi tipi sefer tası olarak da geçen sefer taslarının genel olarak 3 veya 4 kaplı olarak ayrılan modellerini, taşımak istediğiniz ürün sayısına göre değerlendirerek temin edebilirsiniz.

SEFER TASLARI FİYATLARI

Sefer taslarının kap sayılarına ve kapasitelerine göre ayrılan modelleri yine aynı kriterler bazında fiyatlandırılırlar. 3 ya da 4 kaplı olarak ayrılan ve farklı litrelerde kapasiteleri bulunan sefer taslarına en uygun ve indirimli fiyatlardan sahip olmak için mutfakyeri.com’u ziyaret edin.

MUTFAKYERİ SANAYİ TİPİ SEFERTASI 16/3 1,6 LT İLE YEMEKLERİNİZİ GÜVENLE TAŞIYIN

mutfakyeri.com’da birçok farklı kapasitelerde çeşidi bulunan sefer taslarının bu modeli 3 adet kaptan oluşur ve 1,6 litrelik kapasiteye sahiptir. Hammadde olarak paslanmaz çelik kullanılarak üretildiği için oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Ürünün üst kısmında bulunan taşıma kulbu sayesinde kullanımı ve bir yerden başka bir yere taşınması oldukça kolaydır. Kolay açıp kapatmak için tasarlanmış bir kilit sistemi bulunur ve bu kilit kapakların açılması, yemeklerin dökülmesi gibi sorunlar yaşamanıza engel olur. İş yerlerinde, kamplarda ve benzeri alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz pratik bir üründür.

ELEKTRİKLİ SEFER TASLARI

Alışık olduğumuz klasik sefer tasları dışında elektrikli sefer tasları modellerinin kullanımı da gitgide yaygınlaşmaktadır. Elektrikli sefer tasları ihtiyaca göre çift katlı ya da tek katlı kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Elektrikli olması sayesinde, yemeklerini istediğiniz ortamda kolayca ısıtabilmenize olanak sağlar. Vakum aparatı ve özel tasarlanan kapağı sayesinde yemeklerinizin uzun süreler boyunca sıcak kalmasını sağlar.

MUTFAKYERİ SEFER TASLARI İLE ARTIK YEMEKLERİNİZ HEP YANINIZDA

Hem sağlıklı beslenmek hem de hijyenikliğinden emin olduğunuz ürünleri tüketmek için evde yaptığınız yemekler her zaman daha iyi bir seçenektir. İşte bunun için evde hazırladığınız yemekleri güvenle ve rahatlıkla taşıyabilmelisiniz. Mutfakyeri.com’dan ihtiyacınız olan kapasitedeki sefer taslarından birini edinerek bu ayrıcalığı siz de yaşayın.

 

 

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR