PS1014
₺92,40 + KDV
₺168,00 + KDV
BCT1014
₺145,20 + KDV
₺264,00 + KDV
10146CW
₺193,05 + KDV
₺351,00 + KDV

SELF SERVİS TEPSİLERİ

Self servis tepsileri okullarda, fabrikalarda, işyerlerinde, yurtlarda, bakımevlerinde ve her türlü yemekhanede oldukça yaygın şekilde kullanılır. Birçok kişiye yemek çıkaran yerlerde, farklı boyutlardaki bölmeleri ile her türlü yemeğin servis edilebildiği, yemekhanelere pratiklik sağlayan ürünlerdir. Servisi hızlandırır ve kolay temizlenir. Farklı modelleri ile her ihtiyaca uygun self servis tepsisi modelleri Mutfakyeri.com ‘da!

SELF SERVİS TEPSİ MODELLERİ

Self servis tepsileri yemekhanelere büyük kolaylıklar sağlar. Ana yemekler, çorbalar, salatalar, meyve ve sebzeler aynı anda servis edilebilir. Ayrıca kaşık ve çatalların konulabilmesi için de ayrı bölmelere sahiplerdir. Fabrikalar ve benzer işyeri mutfakları için sanayi tipi self servis tepsileri, ofis tarzı işyerleri için büro tipi self servis tepsileri, okul ve yurt gibi yerler için ise okul tipi self servis tepsileri, farklı boyutlarda ve kalınlıklarda, ihtiyacınıza en uygun modelleri ile sitemizde satışta.

SELF SERVİS TEPSİ FİYATI

İhtiyaca göre servis tepsisi seçmek yemekhaneler için oldukça önemlidir. Her türlü işyerine ve yemekhaneye göre farklı modelleri ile self servis tepsiler sitemizde mevcut. Siz de sitemizden self servis tepsi fiyatlarını inceleyerek sizin için en uygun tepsilere hemen sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlar, çeşitli ödeme seçenekleri ve cazip indirimlerle self servis tepsileri Mutfakyeri.com ‘da!

TABLDOT TEPSİ

Tabldot yemeği hizmeti, işyerlerinde, düğünlerde, okullarda, yurtlarda, fabrikalarda, lokantalarda ve uygun görülen birçok alanda, yemek servisleri için pratik bir seçenek olan kullanışlı bir sistemdir. Yemek servisi yapmanın en pratik ve en ekonomik yoludur. Tabldot yemek sistemi, toplu yemek yapımlarında, maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Bu hizmet, sahip olduğu farklı boyutlardaki bölmeleri ile birkaç çeşit yemeğin aynı anda servis edilebilmesine imkan veren tabldot tepsileri ile sağlanır. Pratik kullanımı ve kolay temizlenebilmesi ile tabldot tepsileri büyük avantajlar sağlar ve oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir.

TABLDOT TEPSİ MODELLERİ

Birçok mutfakta kullanılan ve büyük kolaylıklar sağlayan tabldot tepsileri, her ihtiyaca göre farklı modelleri ile dikkat çeker. Paslanmaz sacdan, plastikten veya polikarbondan modelleri bulunan tabldot tepsiler, farklı boyutlarda ve kalınlıklarda seçenekleri ile her türlü mutfak ve yemekhaneler için uygundur. Tabldot tepsiler, servis ve temizlik konularında sağladığı kolaylık ve pratiklikle oldukça önemli servis ekipmanlarıdır.

TABLDOT TEPSİ FİYATI

Okulların, yemekhanelerin, iş yerlerinin, lokantaların ve daha birçok mutfağın vazgeçilmezi olan tabldot tepsiler, her ihtiyacınıza uygun farklı modelleri ile Mutfakyeri.com ‘da. Çeşitli ödeme seçenekleri ve cazip indirimlerden faydalanarak en iyi fiyatlara tabldot tepsilere sahip olmak istiyorsanız, sitemizden sizin için en uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

MUTFAKYERİ SELF SERVİS TEPSİLERİNİN EN UYGUN ADRESİ

Mutfakyeri.com, paslanmaz sacdan üretilen en kaliteli self servis tepsileri ile karşınızda. Her türlü ihtiyaca uygun farklı boyutlarda ve farklı sac kalınlığında tepsi modelleri sitemizde mevcuttur. Hepsi paslanmaz sacdan, sanayi tipi, büro tipi ve standart self servis tepsileri ile yemekler, çorbalar, salatalar ve daha birçok ürün aynı anda servis edilebilir. Yemek servisinde sağladığı kolaylıklarla dikkat çeken Mutfakyeri self servis tepsileri, 0,5 mm ile 1 mm arasında farklı sac kalınlığında seçenekleri ile sitemizde satışta. En cazip fiyatlar ve indirim fırsatları ile siz de self servis tepsilerine sahip olmak istiyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

POLİKARBON SERVİS TEPSİLERİ OKULLAR İÇİN BİREBİR

Polikarbondan üretilen Cambro Bölmeli Okul Tepsileri, özellikle okulların öğle yemeği programları için oldukça idealdir. Kolay tutuş sağlayan tutamakları, küçük elleri olan çocuklar için tepsileri dengelemeyi kolaylaştırır. Her modeli için tam 18 farklı renk seçeneği sunan tepsiler, öğle yemeklerinde çocuklar için eğlenceli deneyimler sunar. Üstelik kolay temizlenen, kolay kurulanan ve leke direnci yüksek Cambro Bölmeli Okul Tepsileri, mutfaklar için de pratiktir ve zaman kazandırır. Her ihtiyaca uygun farklı modelleri sitemizden inceleyip en iyi fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.