...

ŞERBETLİKLER

 

ŞERBETLİKLER

Şerbetlikler limonata, vişne suyu gibi içecekleri, doğal meyve sularını, şerbetleri ve benzeri ürünler için üretilmiştir. İçecekleri karıştırma görevini yerine getirirken aynı zamanda soğuk kalmalarını sağlar. Kolayca karıştırılan ve soğuk servis etmeye hazır hale getirilen ürünleri dağıtmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Optimum iş performansı sağlamaya yöneliktir. Müşterilerine kaliteli içecek sunmak isteyen bari kafe, otel gibi işletmeler için toplu siparişe uygun ve pratik ürünlerdir.

ŞERBETLİKLER MODELLERİ

Şerbetlik modelleri yapı maddelerine ve kapasitelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Temel malzemesi camdan yapılma modelleri de bulunur. Gövdesi paslanmaz çelikten yapılan, endüstriyel kullanıma uygun Ugolini Delux markasına ait şerbetliklerin tek ya da çift hazneli modelleri bulunur. Sahip oldukları içecek kapasitelerine göre sınıflandırılırlar.

ŞERBETLİKLER FİYATLARI

Şerbetlikler sahip oldukları kapasitelere ve yapıldıkları malzemelere göre sınıflandırılarak fiyatlandırılırlar. Bu türde ismini tanıtmış Ugolini Delux şerbetlik modellerinin fiyatları, farklı litrelerdeki kapasitelerine ve hazne sayılarına göre belirlenmektedir.

UGOLİNİ DELUX ŞERBETLİK 12 VE 12 LİTRE

Ugolini Delux markasının farklı kapasitelerde ürettiği şerbetlik modellerin 12 ve 12 Litre olarak tasarlanan modeli iki hazneye sahiptir. Darbeye dayanıklı polikarbonat kullanılarak üretilmiştir. Ayran ve limonatalık olarak da bilinir. Basit bir kullanımı vardır. Çok yönlü dağıtıcılara sahip tasarımıyla çok kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkar. Her türlü içecek için kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir. Doğal meyve suları, şerbet vb. içecekleri soğutmak ve dağıtmak için tezgah üstü dağıtıcı özelliğine sahiptir.

UGOLİNİ AYRAN LİMONATA VE ŞERBET SOĞUTUCU 19 LİTRE

Kullanıcı tarafından kullanımının daha pratik bir hale gelmesi için kolay sökülüp takılabilir şekilde tasarlanıştır. Doğal meyve suları, şerbet ve benzeri içecekleri soğutmak ve dağıtmak için tezgah üstü dağıtıcı işlevini görür.

 

Sahip olduğu 19 litrelik hazne sayesinde tüketici sayısının fazla olduğu birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. İçeceklerin soğuk bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayarak buz kullanımını minimum seviyeye düşürür. Darbeye dayanıklı polikarbonat kasesi sayesinde rahat ve uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Hermetik kompresör güvenlik termostatı sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Termostat ısı ayarı 3-12 dereceler arasında yapılabilir. İstediğiniz ayarda kullanabilme şansı sunar. Elektrik bağlantılı şekilde kullanılabilme özelliği bulunur. İçecek sıcaklıkları isteğinize göre ayarlanabilmektedir. Taşma koruması sayesinde sizi gözden kaçabilecek risklerden korur.

 

ŞERBETLİKLER SİZİ HİÇ YORMADAN TEMİZLENİR

Kullandığımız ürünlerde bizi en çok yoran kısım temizliktir. Ugolini Delux şerbetlik modellerinde bunu da düşünerek ürünleri kolay temizlenebilir şekilde tasarlamıştır. İçeceklere temas eden yüzeyler yerlerinden kolayca çıkarabilir şekildedir. Bu sayede ürüne zarar vermeden, sadece kullandığınız hazneyi çıkartarak kolayca temizleme imkanınız vardır.

Ugolini Şerbetlik 8+ 8 LT
₺11.209,92 + KDV
₺20.381,68 + KDV
Ugolini Delux Şerbetlik 20+20 LT
₺18.025,05 + KDV
₺32.772,82 + KDV
Ugolini Delux Şerbetlik 20 LT
₺12.420,09 + KDV
₺22.581,98 + KDV
Ugolini Delux Şerbetlik 12 +12 LT
₺15.362,69 + KDV
₺27.932,17 + KDV
Ugolini Delux Şerbetlik 12 LT
₺11.133,49 + KDV
₺20.242,71 + KDV
Ayran & Limonata ve Şerbet Soğutucu 19 lt
₺14.203,48 + KDV
₺25.824,52 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR